logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1139134
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2334
1183
9530
29487
1139134

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo Rodzice,
informuję, że oddziały przedszkolne i świetlica szkolna zaczną funkcjonować w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie  prawdopodobnie  ok. 18 maja 2020r. decyzją Prezydenta Miasta Ciechanów.
Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informację będą zamieszczane na bieżąco.


Aldona Krzywicka, dyrektor  Sp7

 

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI!!!

Logowanie do szkół ponadpodstawowych

Drodzy uczniowie, 

nadszedł czas wyboru szkoły średniej. 
Link do strony logowania:
https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat

 

Listy dzieci przyjętych do klas I i oddziału "0"

na rok szkolny 2020/2021

Listy dzieci przyjętych do klas I:

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1TCYe_qxoJON5x6M1A5dLTQlOhinTtfCN

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1_xXNjq37DFxf96tzGycYjWa2seuaIlTe

Strona 3 - https://drive.google.com/open?id=19CdzX_Oq5eeBqOvWq9pjK-JflYD8Y5pp

Strona 4 - https://drive.google.com/open?id=1zTtX5nYqqMwOtQgATCCATJbh3RG0oV_k

 

Lista dzieci przyjętych do oddziału "0":

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1hi8a7RE-_73eRemvwGIrTxv7eQGvlbzk

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1R6OKTOvDTjWTSgKIZTpf9zqJBvaFWvVK

 

Lista rezerwowa dzieci do oddziału "0":

https://drive.google.com/open?id=1XmiM8K6HWrWV40lEEAItJreD8dY6DLSG

 

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

na rok szkolny 2020/2021

Terminy_postepowania_rekrutacyjnego_2020/2021.docx 

Harmonogram_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_-_komunikat_MEN.DOCX

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty, dotyczącym rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (KPZ.571.1.2.2020)
 
Stosowne pliki w załączniku.

Pismo przewodnie do gmin i szkół podstawowych.

Wykaz szkół ponadpodstawowych.

Kuratorium Oświaty w  Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

 

 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie  i Rodzice

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie mimo zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole, są nadal objęci pomocą psychologiczno- pedagogiczną w ramach obowiązujących dostosowań wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pedagog, psycholog, nauczyciele wspomagający i terapeuci pozostają do dyspozycji uczniów i ich rodziców.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów o zrozumienie, odpowiedzialne zachowania i wypełnianie obowiązków szkolnych w warunkach domowych. Życzymy ciekawych wirtualnych spotkań z nauczycielami i dobrej pracy samokształceniowej. Pamiętajcie o sobie wzajemnie. Być może są wśród Was tacy, którzy nie mają stałego dostępu do wysyłanych ze szkoły wiadomości, prosimy informujcie się nawzajem.

Państwa Rodziców, prosimy o współpracę ze szkołą drogą mailową, dziennik elektroniczny LIbrus oraz motywowanie dzieci do nauki i wykorzystanie tego danego nam czasu na bycie razem ze swoimi bliskimi. Poświęćcie ten czas na zaległe rozmowy, wzajemne wsparcie i wspólne rozwijanie pasji. Należy  pamiętać o rygorystycznym przestrzeganiu procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Od Państwa odpowiedzialnej postawy i konsekwentnego egzekwowania od młodzieży zasady: ZOSTAŃ W DOMU zależy skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Należy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez Szkołę.

To jest pewnego rodzaju egzamin dla wszystkich nas. Zdajmy go z wynikiem pozytywnym.

                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Aldona
Krzywicka, dyrektor szkoły

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze WKS.550.42.2020.AL .

Stosowny plik w załączeniu.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

NOWE OBOSTRZENIA I ZASADY

MAZOWIECKA  POLICJA  APELUJE!

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

 

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

PEC 1

W piątek, 7 lutego 2020 r. członkowie Szkolnego Koła LOP - uczniowie klasy VII b, VIII a i VII ai wraz z opiekunką koła panią Małgorzatą Nowakowską oraz panią Elżbietą Stawińską aktywnie uczestniczyli w "Dniu Otwartym" Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Ciechanowie.

Na prośbę pani Kai Murzyńskiej Specjalisty ds. promocji PEC-u, uczniowie przygotowali część artystyczną, którą zaprezentowali w ramach dwóch Lekcji Otwartych. Lekcje miały charakter edukacyjny w zakresie ciepła systemowego. Uczestniczyły w nich dzieci z klas IV - V z ciechanowskich szkół podstawowych nr 3, nr 4, nr 5 i nr 6. Każda z Lekcji była podzielona na trzy cześci: artystyczną, pokazową i praktyczną - zwiedzanie ciepłowni.

   Scenariusz programu artystycznego opracowała pani Nowakowska wraz z wychowankami. W programie znalazły się cztery scenki nawiązujące do niskiej emisji, smogu, zrównoważonego transportu oraz chorób wywołanych przez zanieczyszczone powietrze, a także roli aktywności fizycznej, terenów zielonych, ścieżek rowerwych dla zdrowia człowieka. W 1. scence, która dzieje w domku jednorodzinnym, z niskim kominem, nie podłączonym do miejskiej sieci ciepłowniczej, opalanym węglem słabej jakości i drewnem, bez termoizolacji udział wzięli: Olga Kosewska - Matka, Igor Boniakowski - Ojciec i Przemek Pawlicki - Syn. Kolejna scenka ma miejsce w miejskim parku, w którym spotykają się dziewczyny uprawiające jogging. W rolę biegaczek wcieliły się - Dominika Łuczak i Anna Stawińska. Trzecia scenka odgrywa się w starym samochodzie, emitującym dużo spalin. Wystąpiły w niej - Adrianna Podlińska, właścicielka samochodu, Oliwia Lemanowicz - jej koleżanka i Dominika Łuczak - dziecko koleżanki. W ostatniej scence udział wzięli: Dominika Łuczak jako pacjentka, Magda Smolińska - pielegniarka oraz Piotr Kwiecińki, który wcielił się w rolę lekarza rodzinnego. Pomiędzy scenkami wystąpił duet wokalny - Marta Skibińska i Jakub Kwiatkowski, który zaśpiewał tematyczną piosenkę "W dobrą stronę", kończącą się słowami: ..."Czuję, że razem smog pokonamy. Nie pozwólmy, by on sam nas zniszczył! Czuję, że z nim wygramy, z nim wygramy!". W duecie Marta z Kubą zaśpiewali po raz pierwszy. To był bardzo udany debiut! Natomiast Alicja Bastkowska i Amelia Tańska, tańczące w Formacji Artystycznej FreakShow, zaprezentowały - wg własnej choreografii - ekspresyjny taniec, obrazujący pogrom smogu przez człowieka. Narratorem programu była Magda Smolińska. Podsumawaniem pierwszej część Lekcji był konkurs z krzyzówką z ciepłem w tle oraz film prezentujący doświadczenie powstawania smogu.

     Kolejnym punktem spotkania był pokaz przygotowany przez gościa specjalnego - panią Martę Radomską z Parku Nauki Torus w Ciechanowie. Dzieci mogły zobaczyć jak ciepło wpływa na różne reakcje chemiczne. Dużą atrakcją był sublimujący suchy lód (stały dwutlenek węgla).

     Następnie Prezes Zarządu PEC pani Małgorzata Niestępska zaprezentowała uczestnikom, jak działa system ciepłowniczy miasta.

     W programie nie mogło zabraknąć zwiedzania ciepłowni. Uczniowie wraz z pracownikiem PEC-u panem Piotrem Rogozińskim zwiedzili Centralną Ciepłownię. Oglądali maszyny i urządzenia ciepłownicze, dowiedzieli się jak przebiega proces wytwarzania ciepła i energii elektrycznej.

     Kilka dni później, dr Małgorzata Niestępska i pani Kaja Murzyńska rozmawiały, z red. KRDP FM panią BarbarąTokarską-Wójciak w programie "Gość Dnia", na temat Dni Otwartych w PEC-u oraz o Lekcjach Ciepła organizowanych dla uczniów "O" (W Lekcji Ciepła w szkole wzięły udział dzieci z oddziałów przedszkolnych 0 a i 0 b). W trakcie audycji dużo uwagi poświęcono programowi artystycznemu, przygotowanemu przez uczniów pod opieką pani Nowakowskiej.

     Dziękujemy uczniom za udział w programie artystycznym oraz za przygotowanie rekwizytów i pomoc techniczną w trakcie prezentacji. Oprócz wymienionych wcześniej uczniów należy dodać nazwiska takich uczniów jak: Jakub Kalinowski, Kamil Zagrajek i Jan Szawłowski.

    Dziękujemy Prezesowi Zarządu, Pani dr Małgorzacie Niestępskiej za współpracę, zdobytą wiedzę, upominki, gościnę oraz wspaniałą atmosferę, jaką podczas Dnia Otwartego stworzyli pracownicy Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Okazało się nawet, że jeden z nich jest absolwentem szkoły.

     Mamy nadzieję na udział uczniów w kolejnej edycji Dnia Otwartego w PEC-u.

Audycja "Gość Dnia" KRDP FM:

https://www.mixcloud.com/KRDP_FM/gość-dnia-ciechanów-małgorzata-niestępska-kaja-murzyńska-13022020/

https://www.facebook.com/krdpfm/photos/a.668116329909119/2625044327549633/?type=3&theater

Fotorelacja pana Tomasza Jurczaka red. „Pulsu”.

https://pulsciechanowa.pl/pl/fotorelacje/szkolne/dzien-otwarty-w-pec-u/437,1

Artykuł red. Tomasza Jurczaka w "Pulsie" nr 2 (61) pt. "Dzień otwarty w ciechanowskim PEC-u." - str. 16

https://pulsciechanowa.pl/upload/e-wydania/PULS_nr_61.pdf

Zdjęcia z "Lekcji ciepła" w oddziałach przedszkolnych 0 a i 0 b, które poprowadzili pracownicy PEC-u w SP nr 7

https://www.facebook.com/sp7ciechanow/photos/pcb.2948611445189867/2948608388523506/?type=3&theater

Zdjęcia w szkolnej galerii wykonali: pan Kazimierz Kosmala, pan Tomasz Jurczak, pani Malgorzata Nowakowska

 

Fotorelacja w Galerii