logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1455033
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
299
2019
2318
37248
1455033

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

1

Dnia 5 lutego 2020 r. do uczniów klasy Ic przybyli fantastyczni, czworonożni goście. Był to Vick, którego można spotkać na planie serialu „Komisarz Alex” w roli Aleksa. Kolejny gość to Etna, znana z polskich produkcji filmowych np. „Proceder”, „Mayday” czy serial "Za marzenia". I najmniejszy, najbardziej pocieszny szczeniak, którego kiedyś też będzie można obejrzeć na ekranie.

Te niesamowite psy można podziwiać także na wystawach psów rasowych nie tylko w Polsce, ale również na wystawach międzynarodowych. Oczywiście, spotkanie nie odbyłoby się gdyby nie najważniejsze osoby, panowie: Andrzej Kęsicki (szkolenie psów), Mikołaj Kęsicki oraz Dawid Szypulski (hodowla owczarków niemieckich ROXDAW). Panowie opowiedzieli jak trudna i ważna jest praca z psami, która przynosi ogromną satysfakcję. Podziękowania dla gości za wspaniałą lekcję składają uczniowie klasy Ic wraz z wychowawczynią.

Spotkanie zostało zorganizowane przez rodzica klasy Ic, tatę Oliwii Imielskiej w ramach cyklu Rodzice-Dzieciom. Dziękujemy panu Maciejowi Imielskiemu za zorganizowanie spotkania. 

Fotorelacja w Galerii