Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

REK1

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

Kształcenie

Szanowni Państwo.

Z powodu zagrożenia koronawirusa, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników, informuję, że od 16 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. nastąpi ograniczenie kontaktów z pracownikami Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie.
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej, będzie przedłużona do 15 kwietnia 2020 r. Wnioski znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły w zakładce – Dla rodziców. Wypełnione wnioski proszę zostawić w skrzynce pocztowej lub zeskanowane - przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail szkoły -  szkola_p7@wp.pl

Aldona Krzywicka

2020 03 17 105910

2020 03 16 201029

Szanowni Państwo Rodzice,

w związku z wytycznymi MEN zajęcia dydaktyczno-wychowawcze od 16 do 25 marca 2020 roku zostają zawieszone co oznacza, że szkoła nie będzie przyjmować dzieci i sprawować nad nimi opieki. Decyzja wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W dniach 12 i 13 marca 2020r. w szczególnie uzasadnionych przypadkach w Szkole będą organizowane zajęcia opiekuńcze w godzinach 700 - 1500. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy i przygotują materiały do samodzielnej pracy uczniów w domu. MEN przekaże informacje dotyczące e-materiałów, które pocztą elektroniczną trafią do uczniów. Jednocześnie zwracam uwagę, aby w okresie zawieszonych zajęć edukacyjnych uczniowie pozostali w domu pod opieką rodziców.

Aldona Krzywicka

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7

w Ciechanowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dnia 5 lutego 2020 r. do uczniów klasy Ic przybyli fantastyczni, czworonożni goście. Był to Vick, którego można spotkać na planie serialu „Komisarz Alex” w roli Aleksa. Kolejny gość to Etna, znana z polskich produkcji filmowych np. „Proceder”, „Mayday” czy serial "Za marzenia". I najmniejszy, najbardziej pocieszny szczeniak, którego kiedyś też będzie można obejrzeć na ekranie.

Te niesamowite psy można podziwiać także na wystawach psów rasowych nie tylko w Polsce, ale również na wystawach międzynarodowych. Oczywiście, spotkanie nie odbyłoby się gdyby nie najważniejsze osoby, panowie: Andrzej Kęsicki (szkolenie psów), Mikołaj Kęsicki oraz Dawid Szypulski (hodowla owczarków niemieckich ROXDAW). Panowie opowiedzieli jak trudna i ważna jest praca z psami, która przynosi ogromną satysfakcję. Podziękowania dla gości za wspaniałą lekcję składają uczniowie klasy Ic wraz z wychowawczynią.

Spotkanie zostało zorganizowane przez rodzica klasy Ic, tatę Oliwii Imielskiej w ramach cyklu Rodzice-Dzieciom. Dziękujemy panu Maciejowi Imielskiemu za zorganizowanie spotkania.

Fotorelacja w Galerii