MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dnia 5 lutego 2020 r. do uczniów klasy Ic przybyli fantastyczni, czworonożni goście. Był to Vick, którego można spotkać na planie serialu „Komisarz Alex” w roli Aleksa. Kolejny gość to Etna, znana z polskich produkcji filmowych np. „Proceder”, „Mayday” czy serial "Za marzenia". I najmniejszy, najbardziej pocieszny szczeniak, którego kiedyś też będzie można obejrzeć na ekranie.

Te niesamowite psy można podziwiać także na wystawach psów rasowych nie tylko w Polsce, ale również na wystawach międzynarodowych. Oczywiście, spotkanie nie odbyłoby się gdyby nie najważniejsze osoby, panowie: Andrzej Kęsicki (szkolenie psów), Mikołaj Kęsicki oraz Dawid Szypulski (hodowla owczarków niemieckich ROXDAW). Panowie opowiedzieli jak trudna i ważna jest praca z psami, która przynosi ogromną satysfakcję. Podziękowania dla gości za wspaniałą lekcję składają uczniowie klasy Ic wraz z wychowawczynią.

Spotkanie zostało zorganizowane przez rodzica klasy Ic, tatę Oliwii Imielskiej w ramach cyklu Rodzice-Dzieciom. Dziękujemy panu Maciejowi Imielskiemu za zorganizowanie spotkania.

Fotorelacja w Galerii