Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dnia 5 lutego 2020 r. do uczniów klasy Ic przybyli fantastyczni, czworonożni goście. Był to Vick, którego można spotkać na planie serialu „Komisarz Alex” w roli Aleksa. Kolejny gość to Etna, znana z polskich produkcji filmowych np. „Proceder”, „Mayday” czy serial "Za marzenia". I najmniejszy, najbardziej pocieszny szczeniak, którego kiedyś też będzie można obejrzeć na ekranie.

Te niesamowite psy można podziwiać także na wystawach psów rasowych nie tylko w Polsce, ale również na wystawach międzynarodowych. Oczywiście, spotkanie nie odbyłoby się gdyby nie najważniejsze osoby, panowie: Andrzej Kęsicki (szkolenie psów), Mikołaj Kęsicki oraz Dawid Szypulski (hodowla owczarków niemieckich ROXDAW). Panowie opowiedzieli jak trudna i ważna jest praca z psami, która przynosi ogromną satysfakcję. Podziękowania dla gości za wspaniałą lekcję składają uczniowie klasy Ic wraz z wychowawczynią.

Spotkanie zostało zorganizowane przez rodzica klasy Ic, tatę Oliwii Imielskiej w ramach cyklu Rodzice-Dzieciom. Dziękujemy panu Maciejowi Imielskiemu za zorganizowanie spotkania.

Fotorelacja w Galerii