logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

818896
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
610
1004
10476
22334
818896

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

1

Dnia 5 lutego 2020 r. do uczniów klasy Ic przybyli fantastyczni, czworonożni goście. Był to Vick, którego można spotkać na planie serialu „Komisarz Alex” w roli Aleksa. Kolejny gość to Etna, znana z polskich produkcji filmowych np. „Proceder”, „Mayday” czy serial "Za marzenia". I najmniejszy, najbardziej pocieszny szczeniak, którego kiedyś też będzie można obejrzeć na ekranie.

Te niesamowite psy można podziwiać także na wystawach psów rasowych nie tylko w Polsce, ale również na wystawach międzynarodowych. Oczywiście, spotkanie nie odbyłoby się gdyby nie najważniejsze osoby, panowie: Andrzej Kęsicki (szkolenie psów), Mikołaj Kęsicki oraz Dawid Szypulski (hodowla owczarków niemieckich ROXDAW). Panowie opowiedzieli jak trudna i ważna jest praca z psami, która przynosi ogromną satysfakcję. Podziękowania dla gości za wspaniałą lekcję składają uczniowie klasy Ic wraz z wychowawczynią.

Spotkanie zostało zorganizowane przez rodzica klasy Ic, tatę Oliwii Imielskiej w ramach cyklu Rodzice-Dzieciom. Dziękujemy panu Maciejowi Imielskiemu za zorganizowanie spotkania. 

Fotorelacja w Galerii