Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

REK1

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

Kształcenie

Szanowni Państwo.

Z powodu zagrożenia koronawirusa, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników, informuję, że od 16 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. nastąpi ograniczenie kontaktów z pracownikami Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie.
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej, będzie przedłużona do 15 kwietnia 2020 r. Wnioski znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły w zakładce – Dla rodziców. Wypełnione wnioski proszę zostawić w skrzynce pocztowej lub zeskanowane - przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail szkoły -  szkola_p7@wp.pl

Aldona Krzywicka

2020 03 17 105910

2020 03 16 201029

Szanowni Państwo Rodzice,

w związku z wytycznymi MEN zajęcia dydaktyczno-wychowawcze od 16 do 25 marca 2020 roku zostają zawieszone co oznacza, że szkoła nie będzie przyjmować dzieci i sprawować nad nimi opieki. Decyzja wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W dniach 12 i 13 marca 2020r. w szczególnie uzasadnionych przypadkach w Szkole będą organizowane zajęcia opiekuńcze w godzinach 700 - 1500. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy i przygotują materiały do samodzielnej pracy uczniów w domu. MEN przekaże informacje dotyczące e-materiałów, które pocztą elektroniczną trafią do uczniów. Jednocześnie zwracam uwagę, aby w okresie zawieszonych zajęć edukacyjnych uczniowie pozostali w domu pod opieką rodziców.

Aldona Krzywicka

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7

w Ciechanowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

ZW

Uczniowie klasy Ic w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Czytam z klasą lekturki spod chmurki" – wykonali wybrane zadania z modułu II - Zwierzęce lekturki spod chmurki. Czytali wspólnie z wychowawczynią książkę "Cukierku, ty łobuzie!" Waldemara Cichonia. Przygotowali z pomocą swojej pani nowy kącik czytelniczy i umieścili w nim plakat projektu oraz nowy zimowy baner.

W kąciku znalazły się książki o zwierzętach, które czytały dzieci i te, które chcą przeczytać oraz książki Waldemara Cichonia. Dzieci przyniosły również swoje ulubione maskotki - zwierzęta. W lekturniku uczniowie systematycznie uzupełniali zadania dotyczące lektury. Dzieci z pomocą rodziców zorganizowali zbiórkę darów dla pobliskiego schroniska i stowarzyszenia, które pomaga skrzywdzonym zwierzętom. Dary zostały przekazane czworonożnym pupilom, żeby łatwiej było im przetrwać zimę. Wychowawczyni zorganizowała w klasie konkurs pięknego, głośnego czytania. Dzieci czytały przygody najbardziej niesfornego kota na świecie napisane przez Waldemara Cichonia. Czytając fragmenty książek uczestnicy konkursu zachęcali do przeczytania przygód Cukierka. Każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział w konkursie, książkę, zakładkę do książki i inne gadżety. Uczestników konkursu wysłuchali uczniowie klasy Ic oraz jury w składzie: logopeda Magdalena Czajkowska, terapeuta zajęciowy Katarzyna Kowalak i uczeń klasy IVa. W ramach projektu odwiedził dzieci Vick, czyli Aleks z serialu „Komisarz Alex”, Etna, którą można oglądać w polskich produkcjach filmowych np. w serialu „Za marzenia” i maleństwo, które kiedyś też zobaczymy na ekranie. Oczywiście nie zabrakło ich właścicieli i osoby szkolącej te cudowne czworonogi, którzy opowiedzieli jak trudna jest praca z psami i jak należy o nie dbać i je odżywiać. Przed uczniami klasy Ic kolejny, już III etap projektu, na który czekają z zaciekawieniem.

Fotorelacja w Galerii