logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1455073
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
339
2019
2358
37288
1455073

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

ZW

Uczniowie klasy Ic w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Czytam z klasą lekturki spod chmurki" – wykonali wybrane zadania z modułu II - Zwierzęce lekturki spod chmurki. Czytali wspólnie z wychowawczynią książkę "Cukierku, ty łobuzie!" Waldemara Cichonia. Przygotowali z pomocą swojej pani nowy kącik czytelniczy i umieścili w nim plakat projektu oraz nowy zimowy baner.

W kąciku znalazły się książki o zwierzętach, które czytały dzieci i te, które chcą przeczytać oraz książki Waldemara Cichonia. Dzieci przyniosły również swoje ulubione maskotki - zwierzęta. W lekturniku uczniowie systematycznie uzupełniali zadania dotyczące lektury. Dzieci z pomocą rodziców zorganizowali zbiórkę darów dla pobliskiego schroniska i stowarzyszenia, które pomaga skrzywdzonym zwierzętom. Dary zostały przekazane czworonożnym pupilom, żeby łatwiej było im przetrwać zimę. Wychowawczyni zorganizowała w klasie konkurs pięknego, głośnego czytania. Dzieci czytały przygody najbardziej niesfornego kota na świecie napisane przez Waldemara Cichonia. Czytając fragmenty książek uczestnicy konkursu zachęcali do przeczytania przygód Cukierka. Każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział w konkursie, książkę, zakładkę do książki i inne gadżety. Uczestników konkursu wysłuchali uczniowie klasy Ic oraz jury w składzie: logopeda Magdalena Czajkowska, terapeuta zajęciowy Katarzyna Kowalak i uczeń klasy IVa. W ramach projektu odwiedził dzieci Vick, czyli Aleks z serialu „Komisarz Alex”, Etna, którą można oglądać w polskich produkcjach filmowych np. w serialu „Za marzenia” i maleństwo, które kiedyś też zobaczymy na ekranie. Oczywiście nie zabrakło ich właścicieli i osoby szkolącej te cudowne czworonogi, którzy opowiedzieli jak trudna jest praca z psami i jak należy o nie dbać i je odżywiać. Przed uczniami klasy Ic kolejny, już III etap projektu, na który czekają z zaciekawieniem.

Fotorelacja w Galerii