logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

818914
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
628
1004
10494
22352
818914

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

ZW

Uczniowie klasy Ic w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Czytam z klasą lekturki spod chmurki" – wykonali wybrane zadania z modułu II - Zwierzęce lekturki spod chmurki. Czytali wspólnie z wychowawczynią książkę "Cukierku, ty łobuzie!" Waldemara Cichonia. Przygotowali z pomocą swojej pani nowy kącik czytelniczy i umieścili w nim plakat projektu oraz nowy zimowy baner.

W kąciku znalazły się książki o zwierzętach, które czytały dzieci i te, które chcą przeczytać oraz książki Waldemara Cichonia. Dzieci przyniosły również swoje ulubione maskotki - zwierzęta. W lekturniku uczniowie systematycznie uzupełniali zadania dotyczące lektury. Dzieci z pomocą rodziców zorganizowali zbiórkę darów dla pobliskiego schroniska i stowarzyszenia, które pomaga skrzywdzonym zwierzętom. Dary zostały przekazane czworonożnym pupilom, żeby łatwiej było im przetrwać zimę. Wychowawczyni zorganizowała w klasie konkurs pięknego, głośnego czytania. Dzieci czytały przygody najbardziej niesfornego kota na świecie napisane przez Waldemara Cichonia. Czytając fragmenty książek uczestnicy konkursu zachęcali do przeczytania przygód Cukierka. Każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział w konkursie, książkę, zakładkę do książki i inne gadżety. Uczestników konkursu wysłuchali uczniowie klasy Ic oraz jury w składzie: logopeda Magdalena Czajkowska, terapeuta zajęciowy Katarzyna Kowalak i uczeń klasy IVa. W ramach projektu odwiedził dzieci Vick, czyli Aleks z serialu „Komisarz Alex”, Etna, którą można oglądać w polskich produkcjach filmowych np. w serialu „Za marzenia” i maleństwo, które kiedyś też zobaczymy na ekranie. Oczywiście nie zabrakło ich właścicieli i osoby szkolącej te cudowne czworonogi, którzy opowiedzieli jak trudna jest praca z psami i jak należy o nie dbać i je odżywiać. Przed uczniami klasy Ic kolejny, już III etap projektu, na który czekają z zaciekawieniem.

Fotorelacja w Galerii