logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

818951
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
665
1004
10531
22389
818951

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

20200114 124941W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie odbył się turniej dziewcząt rocznika 2007/8 w ramach Mistrzostw Powiatu w mini koszykówce. Dziewczyny spisały się świetnie jak na debiut. Wygrały mecz z reprezentantkami Szkoły Podstawowej w Glinojecku, uległy zaś dziewczętom ze szkoły z Regimina. Ostatecznie zdobyły II miejsce w powiecie zdobywając srebrny medal. Brawo dziewczyny!

Reprezentacja szkoły w mini koszykówce dziewcząt: Kazimierska Amelia, Skibińska Marta, Czernik Aleksandra, Wysocka Julia, Frączkowska Klaudia, Grabowska Kinga, Kołpaczyńska Maja, Silska Oliwia, Ostaszewska Anastazja, Moczarska Oliwia. Nauczyciel wychowania fizycznego Barbara Chełmińska.

 

Fotorelacja w Galerii