logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

819029
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
743
1004
10609
22467
819029

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

20200115 081104Zgodnie z kalendarzem SZS odbył się turniej w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt klas VII-VIII, przygotowanych przez Barbarę Chełmińską. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny: Regimin, Glinojeck, SP 4 Ciechanów i SP7 Ciechanów. Dziewczęta rozegrały 3 mecze. W pierwszym spotkaniu pokonały rywalki z SP4, kolejny mecz również zakończyły zwycięstwem z reprezentantkami Regimina. Po zaciętej rywalizacji w ostatnim meczu uległy zespołowi z Glinojecka, zdobywając srebrny medal w Mistrzostwach Powiatu.
Reprezentacja szkoły: Wiktoria Stando, Marta Tomaszewska, Ola Lewandowska, Natalia Jabłecka, Daria Kownacka, Maja Susek, Maja Szafrańska, Ania Tobolska, Magda Naszkowska i Asia Wardziak. Gratulacje dla całego zespołu.

 

Fotorelacja w Galerii