819029
819029

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

20200115 081104Zgodnie z kalendarzem SZS odbył się turniej w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt klas VII-VIII, przygotowanych przez Barbarę Chełmińską. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny: Regimin, Glinojeck, SP 4 Ciechanów i SP7 Ciechanów. Dziewczęta rozegrały 3 mecze. W pierwszym spotkaniu pokonały rywalki z SP4, kolejny mecz również zakończyły zwycięstwem z reprezentantkami Regimina. Po zaciętej rywalizacji w ostatnim meczu uległy zespołowi z Glinojecka, zdobywając srebrny medal w Mistrzostwach Powiatu.
Reprezentacja szkoły: Wiktoria Stando, Marta Tomaszewska, Ola Lewandowska, Natalia Jabłecka, Daria Kownacka, Maja Susek, Maja Szafrańska, Ania Tobolska, Magda Naszkowska i Asia Wardziak. Gratulacje dla całego zespołu.

Fotorelacja w Galerii