Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

IMG 353926.01.2020r. w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej chór pod kierunkiem pani Hanny Długołęckiej przedstawił bożonarodzeniowy , program artystyczny. Zaśpiewano kolędy w nowych aranżacjach z partiami solowymi w wykonaniu Aleksandry Grabowskiej z kl. 6b, Wikitorii Grabowskiej z kl. 8a, Oliwii Szymańskiej i Nikoli Kownackiej z kl. 5c. Wiersze i słowa dotyczące ponadczasowych treści o miłości czy dobroci należały do Olgi Kosewskiej i Anny Stawińskiej z kl. 8a. Dziewczynki recytowały przy akompaniamencie skrzypiec w wykonaniu Julii Ignatowskiej z kl. 6b i jej cioci Katarzyny Ignatowskiej.
Było pięknie, i wzruszająco. Naszych chórzystów nagrodzono gromkimi brawami a ksiądz proboszcz wyraził słowa podziękowania.
Gratulujemy!

Fotorelacja w Galerii