logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1135680
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
63
1420
6076
26033
1135680

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo Rodzice,
informuję, że oddziały przedszkolne i świetlica szkolna zaczną funkcjonować w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie  prawdopodobnie  ok. 18 maja 2020r. decyzją Prezydenta Miasta Ciechanów.
Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informację będą zamieszczane na bieżąco.


Aldona Krzywicka, dyrektor  Sp7

 

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI!!!

Logowanie do szkół ponadpodstawowych

Drodzy uczniowie, 

nadszedł czas wyboru szkoły średniej. 
Link do strony logowania:
https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat

 

Listy dzieci przyjętych do klas I i oddziału "0"

na rok szkolny 2020/2021

Listy dzieci przyjętych do klas I:

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1TCYe_qxoJON5x6M1A5dLTQlOhinTtfCN

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1_xXNjq37DFxf96tzGycYjWa2seuaIlTe

Strona 3 - https://drive.google.com/open?id=19CdzX_Oq5eeBqOvWq9pjK-JflYD8Y5pp

Strona 4 - https://drive.google.com/open?id=1zTtX5nYqqMwOtQgATCCATJbh3RG0oV_k

 

Lista dzieci przyjętych do oddziału "0":

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1hi8a7RE-_73eRemvwGIrTxv7eQGvlbzk

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1R6OKTOvDTjWTSgKIZTpf9zqJBvaFWvVK

 

Lista rezerwowa dzieci do oddziału "0":

https://drive.google.com/open?id=1XmiM8K6HWrWV40lEEAItJreD8dY6DLSG

 

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

na rok szkolny 2020/2021

Terminy_postepowania_rekrutacyjnego_2020/2021.docx 

Harmonogram_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_-_komunikat_MEN.DOCX

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty, dotyczącym rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (KPZ.571.1.2.2020)
 
Stosowne pliki w załączniku.

Pismo przewodnie do gmin i szkół podstawowych.

Wykaz szkół ponadpodstawowych.

Kuratorium Oświaty w  Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

 

 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie  i Rodzice

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie mimo zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole, są nadal objęci pomocą psychologiczno- pedagogiczną w ramach obowiązujących dostosowań wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pedagog, psycholog, nauczyciele wspomagający i terapeuci pozostają do dyspozycji uczniów i ich rodziców.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów o zrozumienie, odpowiedzialne zachowania i wypełnianie obowiązków szkolnych w warunkach domowych. Życzymy ciekawych wirtualnych spotkań z nauczycielami i dobrej pracy samokształceniowej. Pamiętajcie o sobie wzajemnie. Być może są wśród Was tacy, którzy nie mają stałego dostępu do wysyłanych ze szkoły wiadomości, prosimy informujcie się nawzajem.

Państwa Rodziców, prosimy o współpracę ze szkołą drogą mailową, dziennik elektroniczny LIbrus oraz motywowanie dzieci do nauki i wykorzystanie tego danego nam czasu na bycie razem ze swoimi bliskimi. Poświęćcie ten czas na zaległe rozmowy, wzajemne wsparcie i wspólne rozwijanie pasji. Należy  pamiętać o rygorystycznym przestrzeganiu procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Od Państwa odpowiedzialnej postawy i konsekwentnego egzekwowania od młodzieży zasady: ZOSTAŃ W DOMU zależy skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Należy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez Szkołę.

To jest pewnego rodzaju egzamin dla wszystkich nas. Zdajmy go z wynikiem pozytywnym.

                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Aldona
Krzywicka, dyrektor szkoły

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze WKS.550.42.2020.AL .

Stosowny plik w załączeniu.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

NOWE OBOSTRZENIA I ZASADY

MAZOWIECKA  POLICJA  APELUJE!

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

 

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

gala

5 grudnia 2019 r. w Hotelu Atena odbyła się uroczysta Gala Wolontariatu 2019, którą  zorganizowało Stowarzyszenie Ciechanowski Wolontariat we współpracy z Urzędem Miasta. Impreza była podsumowaniem rocznej pracy wolontariuszy. Galę poprowadziła Edyta Szewczyk, wokalistka i lokalna dziennikarka.

Gala Wolontariatu była okazją do świętowania w gronie wolontariuszy, członków organizacji pozarządowych i społeczników, którzy działają na rzecz lokalnej społeczności. Poświęcają swój czas dla dzieci, osób starszych, ludzi niepełnosprawnych, zwierząt, animują wydarzenia z dziedziny sportu, kultury i edukacji. Na Gali pojawił się Prezydent Miasta Ciechanów - Krzysztof Kosiński i dyrektor Delegatury w Ciechanowie Kuratorium Oświaty w Warszawie - Jacek Zawiśliński. 

Podczas uroczystości wyróżnieni zostali najmłodsi wolontariusze, w tym przedstawicieli społeczności szkolnej - uczennice klasy 8 a - Anna Stawińska i Olga Kosewska. Kolejno odznaczona została wolontariacka młodzież, w tym kilkoro absolwentów szkoły: Anna Kozłowska, Magdalena Miłoszewska i Mariusz Kownacki. Następnie podziękowania zostały wręczone dorosłym. Wśród nich byli pracownicy szkoły: nauczycielka - Barbara Derbin wspierająca podopiecznych Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnych i ich Rodzinom "Lepsze Jutro" i pielęgniarka - Beata Trojanowska, która wspiera bezdomne koty; rodzice uczniów lub absolwentów - Edyta Rzeplińska-Filipowicz i Ilona Kowalska z Brygady Szpiku, Marzena Lentowszczyk, która wspiera działania środowisk senioralnych w ramach Ciechanowskiej Rady Seniorów, Aneta Klimkiewicz - organizatorka Ekstremalnej Drogi Krzyżowej, Urszula Nadulska z grupy SAP-ART; absolwenci szkoły - Ewelina Kwasiborska, wolontariuszka projektów Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości realizowanych przez Stowarzyszenie Wiosna; osoby wspierające szkołę w edukacji ekologicznej - Edward Sacherski i pracownicy Nadleśnictwa Ciechanów - Tomasz Dróżdź i Maja Dygul-Nastaszyc z Ligi Ochrony Przyrody. 

Podczas uroczystości na sali obecne były nauczycielki - wolontariuszki: Elżbieta Stawińska -  SK Wolontariatu i SK PCK, Małgorzata Nowakowska, opiekunka SK LOP, prezes Zarząd ciechanowskiego Oddziału LOP i Anna Kaszubowska, która odebrała nagrodę w imieniu swojej córki Alicji, za działalność w Stowarzyszeniu na Rzecz Dzieci “Tęczowy Świat”. Wszyscy wyróżnieni wolontariusze otrzymali piękne upominki, wykonane dzięki zaangażowaniu pracowników i podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Typu A i B. Tego wieczoru organizatorzy podziękowali wszystkim gościom za zaangażowanie  koncertem Moniki Urlik - wokalistki, skrzypaczki, dyrygenta chóralnego, kompozytorki i autorki tekstów. 

W imieniu wyróżnionych i uczestników Gali dziękujemy za wspaniały wieczór.

Fotorelacja w Galerii