Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

REK1

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

Kształcenie

Szanowni Państwo.

Z powodu zagrożenia koronawirusa, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników, informuję, że od 16 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. nastąpi ograniczenie kontaktów z pracownikami Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie.
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej, będzie przedłużona do 15 kwietnia 2020 r. Wnioski znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły w zakładce – Dla rodziców. Wypełnione wnioski proszę zostawić w skrzynce pocztowej lub zeskanowane - przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail szkoły -  szkola_p7@wp.pl

Aldona Krzywicka

2020 03 17 105910

2020 03 16 201029

Szanowni Państwo Rodzice,

w związku z wytycznymi MEN zajęcia dydaktyczno-wychowawcze od 16 do 25 marca 2020 roku zostają zawieszone co oznacza, że szkoła nie będzie przyjmować dzieci i sprawować nad nimi opieki. Decyzja wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W dniach 12 i 13 marca 2020r. w szczególnie uzasadnionych przypadkach w Szkole będą organizowane zajęcia opiekuńcze w godzinach 700 - 1500. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy i przygotują materiały do samodzielnej pracy uczniów w domu. MEN przekaże informacje dotyczące e-materiałów, które pocztą elektroniczną trafią do uczniów. Jednocześnie zwracam uwagę, aby w okresie zawieszonych zajęć edukacyjnych uczniowie pozostali w domu pod opieką rodziców.

Aldona Krzywicka

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7

w Ciechanowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

DB2

22 stycznia 2020 r. w naszej Szkole z wielką radością gościliśmy Babcie  i Dziadków z okazji ich święta. Uroczyste obchody „Dnia Babci i Dziadka” przygotowały Panie: Ewa Górska, Joanna Humięcka, Mariola Karolewska, Wioletta Zaporowicz oraz Aldona Zgubińska wraz ze swoimi wychowankami – uczniami klas: II ai, 0 a, 0 b, II c i I bi.

Babcie i Dziadkowie z dumą i wzruszeniem oglądali występy swoich wnucząt, które z kolei nie kryły ekscytacji i radości, że mogą wystąpić specjalnie dla nich!

Nasza Szkoła przykłada szczególną wagę do takich wydarzeń, gdyż ma to bardzo ważny aspekt wychowawczy i społeczny. Tym bardziej, że rola babci i dziadka na przestrzeni lat uległa znacznej zmianie. Kiedyś była ważniejsza i nieco bardziej doniosła, ponieważ to właśnie dziadkowie byli zaraz po rodzicach najbliższymi opiekunami dzieci. Teraz w dobie żłobków i rzadko występujących rodzin wielopokoleniowych,  jej znaczenie się zmieniło.  Jednak pomimo tych zmian, dziadkowie nadal odgrywają bardzo ważną rolę w życiu dzieci. Pamiętajmy, że babcia i dziadek, którzy wykorzystują swoje doświadczenie i refleksje
z własnych przeżyć oraz mają świadomość popełnionych przez siebie błędów wychowawczych, mają predyspozycje do tego, by stać się swego rodzaju nauczycielem świata. Mają wszelkie podstawy do tego, by nauczać swe wnuki dostrzegania potrzeb innych ludzi i szacunku do starszych. Takiej pomocy oraz wiedzy, jaką służą nam dziadkowie, często nie znajdziemy w książkach czy Internecie.

Z wielkim zapałem i entuzjazmem przygotowujemy się do obchodów takich wydarzeń, kiedy możemy przyczynić się do wzmocnienia więzi emocjonalnych w rodzinach naszych drogich uczniów, tak jak podczas uroczystych obchodów „Dnia Babci i Dziadka”. Jest to naturalna potrzeba podkreślania ważnych wydarzeń w życiu rodziny. A babcie
i dziadkowie powinni mieć w niej szczególne dla siebie miejsce.

Serdecznie dziękujemy przybyłym Gościom za uświetnienie tego dnia swoją obecnością i życzymy im radości z wnucząt oraz wielu długich lat w zdrowiu.

Fotorelacja w Galerii