logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

818962
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
676
1004
10542
22400
818962

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

DB2

22 stycznia 2020 r. w naszej Szkole z wielką radością gościliśmy Babcie  i Dziadków z okazji ich święta. Uroczyste obchody „Dnia Babci i Dziadka” przygotowały Panie: Ewa Górska, Joanna Humięcka, Mariola Karolewska, Wioletta Zaporowicz oraz Aldona Zgubińska wraz ze swoimi wychowankami – uczniami klas: II ai, 0 a, 0 b, II c i I bi.

Babcie i Dziadkowie z dumą i wzruszeniem oglądali występy swoich wnucząt, które z kolei nie kryły ekscytacji i radości, że mogą wystąpić specjalnie dla nich!

Nasza Szkoła przykłada szczególną wagę do takich wydarzeń, gdyż ma to bardzo ważny aspekt wychowawczy i społeczny. Tym bardziej, że rola babci i dziadka na przestrzeni lat uległa znacznej zmianie. Kiedyś była ważniejsza i nieco bardziej doniosła, ponieważ to właśnie dziadkowie byli zaraz po rodzicach najbliższymi opiekunami dzieci. Teraz w dobie żłobków i rzadko występujących rodzin wielopokoleniowych,  jej znaczenie się zmieniło.  Jednak pomimo tych zmian, dziadkowie nadal odgrywają bardzo ważną rolę w życiu dzieci. Pamiętajmy, że babcia i dziadek, którzy wykorzystują swoje doświadczenie i refleksje
z własnych przeżyć oraz mają świadomość popełnionych przez siebie błędów wychowawczych, mają predyspozycje do tego, by stać się swego rodzaju nauczycielem świata. Mają wszelkie podstawy do tego, by nauczać swe wnuki dostrzegania potrzeb innych ludzi i szacunku do starszych. Takiej pomocy oraz wiedzy, jaką służą nam dziadkowie, często nie znajdziemy w książkach czy Internecie.

Z wielkim zapałem i entuzjazmem przygotowujemy się do obchodów takich wydarzeń, kiedy możemy przyczynić się do wzmocnienia więzi emocjonalnych w rodzinach naszych drogich uczniów, tak jak podczas uroczystych obchodów „Dnia Babci i Dziadka”. Jest to naturalna potrzeba podkreślania ważnych wydarzeń w życiu rodziny. A babcie
i dziadkowie powinni mieć w niej szczególne dla siebie miejsce.

Serdecznie dziękujemy przybyłym Gościom za uświetnienie tego dnia swoją obecnością i życzymy im radości z wnucząt oraz wielu długich lat w zdrowiu.

Fotorelacja w Galerii