Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

lekturkiUczniowie klasy III b ukończyli realizację wybranych zadań z I modułu "Fikuśne lekturki spod chmurki" Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego wspierającego rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III "Czytam z klasą".

Wybraliśmy lekturę Marii Terlikowskiej "Drzewo do samego nieba". Po obejrzeniu filmiku zachęcającego do udziału w projekcie wykonaliśmy z plasteliny Czytusie, które umieściliśmy w klasowym kąciku. Następnym naszym krokiem było pokolorowanie w Lekturniku okładki, podpisanie się i uzupełnienie kolejnych stron związanych z pierwszą przeczytaną lekturą. Wykonaliśmy to z wielkim zaangażowaniem. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy zakładki do książek, które nawiązywały do przeczytanej lektury i obdarowaliśmy nimi uczniów klasy Iai. Wychowawczyni tej klasy przeczytała nam jeden z rozdziałów książki, gdyż większość lektury czytaliśmy samodzielnie. Wykonaliśmy również pracę plastyczną. Podzieleni na dwie grupy, na dużym arkuszu szarego papieru, odrysowaliśmy kontur jednego z nas i wykonaliśmy kredkami olejnymi postacie głównych bohaterów lektury. Włożyliśmy w tę pracę dużo wysiłku, ale również świetnie się bawiliśmy. Aby lepiej zrozumieć bohaterów lektury wybraliśmy się do lasu, gdzie obcowaliśmy z drzewami, rozpoznając ich nazwy.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne zadania.

Fotorelacja w Galerii