Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

REK1

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

Kształcenie

Szanowni Państwo.

Z powodu zagrożenia koronawirusa, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników, informuję, że od 16 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. nastąpi ograniczenie kontaktów z pracownikami Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie.
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej, będzie przedłużona do 15 kwietnia 2020 r. Wnioski znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły w zakładce – Dla rodziców. Wypełnione wnioski proszę zostawić w skrzynce pocztowej lub zeskanowane - przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail szkoły -  szkola_p7@wp.pl

Aldona Krzywicka

2020 03 17 105910

2020 03 16 201029

Szanowni Państwo Rodzice,

w związku z wytycznymi MEN zajęcia dydaktyczno-wychowawcze od 16 do 25 marca 2020 roku zostają zawieszone co oznacza, że szkoła nie będzie przyjmować dzieci i sprawować nad nimi opieki. Decyzja wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W dniach 12 i 13 marca 2020r. w szczególnie uzasadnionych przypadkach w Szkole będą organizowane zajęcia opiekuńcze w godzinach 700 - 1500. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy i przygotują materiały do samodzielnej pracy uczniów w domu. MEN przekaże informacje dotyczące e-materiałów, które pocztą elektroniczną trafią do uczniów. Jednocześnie zwracam uwagę, aby w okresie zawieszonych zajęć edukacyjnych uczniowie pozostali w domu pod opieką rodziców.

Aldona Krzywicka

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7

w Ciechanowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

lekturkiUczniowie klasy III b ukończyli realizację wybranych zadań z I modułu "Fikuśne lekturki spod chmurki" Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego wspierającego rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III "Czytam z klasą".

Wybraliśmy lekturę Marii Terlikowskiej "Drzewo do samego nieba". Po obejrzeniu filmiku zachęcającego do udziału w projekcie wykonaliśmy z plasteliny Czytusie, które umieściliśmy w klasowym kąciku. Następnym naszym krokiem było pokolorowanie w Lekturniku okładki, podpisanie się i uzupełnienie kolejnych stron związanych z pierwszą przeczytaną lekturą. Wykonaliśmy to z wielkim zaangażowaniem. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy zakładki do książek, które nawiązywały do przeczytanej lektury i obdarowaliśmy nimi uczniów klasy Iai. Wychowawczyni tej klasy przeczytała nam jeden z rozdziałów książki, gdyż większość lektury czytaliśmy samodzielnie. Wykonaliśmy również pracę plastyczną. Podzieleni na dwie grupy, na dużym arkuszu szarego papieru, odrysowaliśmy kontur jednego z nas i wykonaliśmy kredkami olejnymi postacie głównych bohaterów lektury. Włożyliśmy w tę pracę dużo wysiłku, ale również świetnie się bawiliśmy. Aby lepiej zrozumieć bohaterów lektury wybraliśmy się do lasu, gdzie obcowaliśmy z drzewami, rozpoznając ich nazwy.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne zadania.

Fotorelacja w Galerii