logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

818928
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
642
1004
10508
22366
818928

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

lekturkiUczniowie klasy III b ukończyli realizację wybranych zadań z I modułu "Fikuśne lekturki spod chmurki" Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego wspierającego rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III "Czytam z klasą".


Wybraliśmy lekturę Marii Terlikowskiej "Drzewo do samego nieba". Po obejrzeniu filmiku zachęcającego do udziału w projekcie wykonaliśmy z plasteliny Czytusie, które umieściliśmy w klasowym kąciku. Następnym naszym krokiem było pokolorowanie w Lekturniku okładki, podpisanie się i uzupełnienie kolejnych stron związanych z pierwszą przeczytaną lekturą. Wykonaliśmy to z wielkim zaangażowaniem. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy zakładki do książek, które nawiązywały do przeczytanej lektury i obdarowaliśmy nimi uczniów klasy Iai. Wychowawczyni tej klasy przeczytała nam jeden z rozdziałów książki, gdyż większość lektury czytaliśmy samodzielnie. Wykonaliśmy również pracę plastyczną. Podzieleni na dwie grupy, na dużym arkuszu szarego papieru, odrysowaliśmy kontur jednego z nas i wykonaliśmy kredkami olejnymi postacie głównych bohaterów lektury. Włożyliśmy w tę pracę dużo wysiłku, ale również świetnie się bawiliśmy. Aby lepiej zrozumieć bohaterów lektury wybraliśmy się do lasu, gdzie obcowaliśmy z drzewami, rozpoznając ich nazwy.


Czekamy z niecierpliwością na kolejne zadania.

Fotorelacja w Galerii