logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788634
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
884
1979
7787
30239
788634

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Miasto ruin Muzeum Powstania Warszawskiego 05Uczniowie klas VIIa, VIIIb i VIII c wraz ze swoimi wychowawczyniami wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Na początku uczniowie zajechali do Escape Roomu Ale Zebra, gdzie przez ponad godzinę próbowali swoich sił w rozwiązywaniu zagadek logicznych oraz sprawnościowych, prowadzących ich do wyjścia. Po tym niezwykle trudnym i wymagającym skupienia oraz współpracy zadaniu, uczestnicy wycieczki odstresowali się podczas zabawy z laserowym paintballem. .
Po zabawie przyszedł na edukację w Muzeum Powstania Warszawskiego. Młodzież mogła przybliżyć sobie obraz jednego z najtragiczniejszych wydarzeń naszej historii, bardzo złożonego w ocenie, ale bez wątpienia stanowiącego do dziś przykład męstwa, heroizmu i walki o wolność.

Ekspozycje Muzeum ukazywały życie codzienne powstańców i zwykłych warszawiaków, grozę walk, umundurowanie, broń, wygląd kanałów, fotografie autentycznych scen powstańczych i bohaterów zrywu. Uczestnicy wycieczki obejrzeli też niedługi, ale przejmujący film w 3D pokazujący miasto zaraz po wyzwoleniu jako istne "morze ruin".
Niewidzialna Wystawa była ostatnim punktem wycieczki. Miała ona na celu przybliżenie perspektywy świata osób niewidomych. Ta wyjątkowa, interaktywna podróż w niewidzialny świat, podczas której uczniowie mogli wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku, tak jak ludzie niewidomi– wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, węchu czy dotyku, dostarczyła uczniom wielu różnorodnych emocji i odczuć. Uczniowie musieli wytężać swoje zmysły bardziej niż zazwyczaj. Na wystawie naszymi Przewodnikami były osoby niewidome lub niedowidzące. Odwiedzając specjalnie wyposażone i całkiem wyciemnione pomieszczenia, uczniowie mogli doświadczyć trudności z jakimi spotykają się niewidomi.
Wizyta w tej niecodziennej wystawie pozostawiła niezatarte wrażenie.
Na koniec wycieczki wszyscy zgodnie oznajmili: „ To był super dzień i super wycieczka!!!”.