logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

819046
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
760
1004
10626
22484
819046

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

św 1Ostatniego dnia przed  feriami świątecznymi odbył się  koncert kolęd i pastorałek.
Uczniowie zaprezentowali sie w różnych utworach  o tematyce świątecznej. Gościnnie wystąpił dla nas  Piotr Rosiński ze szkoły STO, który w duecie z Martą Skibińską wspaniale zagrali wiązankę  kolęd polskich. Magiczny świąteczny nastrój udzielił się wszystkim biorącym udział w uroczystości. Zresztą zobaczcie sami... .Na zakończenie  Pani dyrektor Aldona Krzywicka  złożyła wszystkim życzenia świąteczne.  

Fotorelacja w Galerii