1979

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

JK1Uczeń, Kacper Parólski z oddziału przedszkolnego 0 b zdobył I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. "Jem kolorowo - żyję zdrowo" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 6 w Ciechanowie. Technika wykonywania prac była dowolna, a wymagany format to A4.

Konkurs polegał na wykonaniu plakatu zachęcającego do zdrowego odżywiania. A przecież, jak wiemy, celem prowadzenia działalności edukacyjnej w przedszkolu, jest ukazywanie dzieciom wartości zdrowia, jako potencjału, którym dysponują, kształtowanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie, wyposażenie ich w umiejętności dbania o własne zdrowie, przewidywania zagrożeń, unikania ich, a jeśli już się pojawiają - w zdolność do radzenia sobie z trudną sytuacją.

Prowadzenie zajęć z dziećmi, ma również na celu wzbogacenie ich wiedzy i umiejętności o zagadnienia z zakresu profilaktyki zdrowego żywienia i higieny posiłków oraz wyrabianie u nich nawyków higienicznych, a także zrozumienie przez nie konieczności przestrzegania zasad higieny (mycie rąk przed i po posiłku, mycie owoców i warzyw przed spożyciem) i potrzeby prawidłowego odżywiania się.

Gratulujemy Kacperkowi pomysłowości, oryginalności, staranności, estetyki oraz samodzielności w wykonywaniu pracy, które były brane pod uwagę, jako kryteria w ocenie plakatu. Opiekunką Kacpra była jego wychowawczyni pani Mariola Karolewska.

JK2