logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788583
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
833
1979
7736
30188
788583

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

JK1Uczeń, Kacper Parólski z oddziału przedszkolnego 0 b zdobył I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. "Jem kolorowo - żyję zdrowo" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 6 w Ciechanowie. Technika wykonywania prac była dowolna, a wymagany format to A4.

 

   Konkurs polegał na wykonaniu plakatu zachęcającego do zdrowego odżywiania. A przecież, jak wiemy, celem prowadzenia działalności edukacyjnej w przedszkolu, jest ukazywanie dzieciom wartości zdrowia, jako potencjału, którym dysponują, kształtowanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie, wyposażenie ich w umiejętności dbania o własne zdrowie, przewidywania zagrożeń, unikania ich, a jeśli już się pojawiają - w zdolność do radzenia sobie z trudną sytuacją.

   Prowadzenie zajęć z dziećmi, ma również na celu wzbogacenie ich wiedzy i umiejętności o zagadnienia z zakresu profilaktyki zdrowego żywienia i higieny posiłków oraz wyrabianie u nich nawyków higienicznych, a także zrozumienie przez nie konieczności przestrzegania zasad higieny (mycie rąk przed i po posiłku, mycie owoców i warzyw przed spożyciem) i potrzeby prawidłowego odżywiania się.

   Gratulujemy Kacperkowi pomysłowości, oryginalności, staranności, estetyki oraz samodzielności w wykonywaniu pracy, które były brane pod uwagę, jako kryteria w ocenie plakatu. Opiekunką Kacpra była jego wychowawczyni pani Mariola Karolewska.

JK2