logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788642
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
892
1979
7795
30247
788642

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

ad11Z wielką radością informujemy, że oficjalnie nasza Szkoła dokonała adopcji na odległość chłopca Abudu Mumin ze szkoły w Tamale w Ghanie. Wysłaliśmy paczkę z materiałami plastycznymi, piłkę do gry nożnej, prace plastyczne naszych dzieci oraz list w języku angielskim z pozdrowieniami. Przez rok będziemy wymieniać korespondencję ze szkołą w Tamale w Afryce. Cała społeczność szkolna zdała na 6 egzamin z człowieczeństwa. Nasz Patron Jan Paweł II nauczał, że "Człowiek jest wspaniałą istotą, nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nieważne jest to, co się ma, ale czym się dzieli z innymi". Dziękujemy Wszystkim, którzy zechcieli właśnie podzielić się swoim sercem z tymi, którzy go potrzebują.

Fotorelacja w Galerii