logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788598
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
848
1979
7751
30203
788598

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

z SSiP 1

Uczniowie klasy VII c na lekcji wychowawczej spotkali się z Panią Iloną Kowalską – wiceprezes Stowarzyszenia Pies i Spółka. Uzyskali wiele informacji na temat działalności stowarzyszenia.

Stowarzyszenie pomaga zwierzętom (psom i kotom) porzuconym, chorym, zaniedbanym. Uczniowie podczas spotkania przekazali ok. 100 kg karmy suchej i mokrej dla psów i kotów, kocyki, poduszki, miski oraz zabawki dla zwierząt zebrane przez siódmioklasistów z klasy VII ci oraz VII b - członków szkolnego koła LOP.

Dziękujemy p. wiceprezes za pouczającą lekcję pełną pozytywnych emocji.

z SSiP 2