logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788602
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
852
1979
7755
30207
788602

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

z mik 1

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony biegali po korytarzach uczniowie ubrani na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Dekorowano w salach choinki. Jaka była radość, gdy do wielu klas zawitał św. Mikołaj. Przybywał też w towarzystwie pięknych śnieżynek. Dzieci witały go z ogromnym entuzjazmem. W podziękowaniu za prezenty uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi za odwiedziny i obdarowanie prezentami przedszkolaków i najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Kolejnym etapem uroczystości były różnorodne zabawy ruchowe o tematyce Mikołajkowo-świątecznej przygotowane przez wychowawców klas oraz samych uczniów. Uczniowie uczestniczyli w różnych przedświątecznych akcentach takich jak: pakowanie prezentów, poprawne wypisanie potraw świątecznych, wykonanie łańcuchów choinkowych, śpiewanie kolęd, ozdabianie bombek. Chętni uczniowie rozwiązywali rebusy, zagadki, kalambury świąteczne oraz prezentowali prace plastyczne z postacią św. Mikołaja. Zabawie towarzyszył  świąteczny nastrój.

W Mikołajki uczniowie kilku klas obejrzeli spektakl ,,Królowa Śniegu. Niektórzy zwiedzili wystawę rzeźb ,,Torsy, Cienie, Ciała prof. Antoniego Janusza Pastwy w Galerii Sztuki im. Bolesława Biegasa w PCKiSz. W drodze powrotnej do szkoły udali się na Stadion MOSiR w Ciechanowie, spacerowali po parku im. M. Konopnickiej oraz zwiedzili zabytkowy parowóz. Inni uczniowie poszli na pizzę do Biesiadowa, gdzie również mogli wspólnie pobawić się przy grach zręcznościowych.

Pierwszoklasiści w mikołajkowy poranek odwiedzili Powiatową Bibliotekę Publiczną. Podczas świątecznej lekcji pani bibliotekarka przypomniała dzieciom o tradycjach Świąt Bożego Narodzenie. Dzieci z zaangażowaniem opowiadały o zwyczajach panujących w ich domach, a następnie wysłuchały opowiadania pt.: Franklin przygotowuje święta. Chętnie uczestniczyły także w zgaduj-zgaduli o tematyce świątecznej. Zwieńczeniem spotkania było wspólne zdjęcie w mikołajowych czapkach oraz słodki upominek.

Pierwszaki z klas I a i I c w Mikołajkowej atmosferze spędziły czas na czwartkowych zajęciach języka angielskiego. Były mikołajowe ozdoby, radosne śpiewanie piosenki SANTA IS HIS NAME-O oraz pisanie listu do Świętego Mikołaja, który mamy nadzieję pojawi się u każdego z nas z wymarzonymi prezentami i wesołym HO-HO-HO! Życzyli wszystkim HAPPY SANTAS DAY!!!

Uczniowie klas I-III włączyli się również do akcji Mikołajki w Schronisku ph. Świąteczna Paka dla Psiaka. Przekazali karmę, koce, ubranko, smycze bezdomnym zwierzętom przebywającym w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie oraz dla zwierząt znajdujących się pod opieką Stowarzyszenia Pies i Spółka.

Ale Mikołajki świętowali również uczniowie klas starszych!

To był udany dzień pełen atrakcji, głównie dzięki wspaniałej organizacji Rodziców i Wychowawców. Za miło spędzony czas w „Biesiadowie” szczególne podziękowania dzieciaki kierują do Rodziców Olka.

Fotorelacja w Galerii