logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788587
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
837
1979
7740
30192
788587

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

sz6

11 grudnia 2019 r. w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie odbyły się obrady jury XXXIII Powiatowego Konkursu Plastycznego „Szopka Bożonarodzeniowa i Karta Świąteczna”.

Jury w składzie: Marzanna Bielawska – plastyczka z PCKiSz

Alicja Wodzyńska- Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie

Marta Jastrzębska – członek Koła Paleta

Kamil Puternicki – redaktor RMF MAXXX

po obejrzeniu dostarczonych prac postanowiło przyznać równorzędne nagrody.

Wśród nagrodzonych są uczniowie naszej szkoły.

W kategorii ,,Karta Bożonarodzeniowa’’

Szymon Czyżyk kl. VIa  op. Hanna Długołęcka

Magdalena Przytarska kl. VIIa op. Hanna Długołęcka

W kategorii ,,Szopka Bożonarodzeniowa’’

Przemysław Pawlicki i Jan Szawłowski kl. VIIb op. Marta Górska

 Igor Boniakowski kl. VIIb  op. Marta Górska

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz ich opiekunom i życzymy dalszych sukcesów.

Fotorelacja w Galerii