1979

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

sz6

11 grudnia 2019 r. w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie odbyły się obrady jury XXXIII Powiatowego Konkursu Plastycznego „Szopka Bożonarodzeniowa i Karta Świąteczna”.

Jury w składzie: Marzanna Bielawska – plastyczka z PCKiSz

Alicja Wodzyńska- Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie

Marta Jastrzębska – członek Koła Paleta

Kamil Puternicki – redaktor RMF MAXXX

po obejrzeniu dostarczonych prac postanowiło przyznać równorzędne nagrody.

Wśród nagrodzonych są uczniowie naszej szkoły.

W kategorii ,,Karta Bożonarodzeniowa’’

Szymon Czyżyk kl. VIa  op. Hanna Długołęcka

Magdalena Przytarska kl. VIIa op. Hanna Długołęcka

W kategorii ,,Szopka Bożonarodzeniowa’’

Przemysław Pawlicki i Jan Szawłowski kl. VIIb op. Marta Górska

Igor Boniakowski kl. VIIb  op. Marta Górska

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz ich opiekunom i życzymy dalszych sukcesów.

Fotorelacja w Galerii