logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

983075
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
534
2046
16852
62780
983075

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo Rodzice,
informuję, że oddziały przedszkolne i świetlica szkolna zaczną funkcjonować w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie  prawdopodobnie  ok. 18 maja 2020r. decyzją Prezydenta Miasta Ciechanów.
Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informację będą zamieszczane na bieżąco.


Aldona Krzywicka, dyrektor  Sp7

 

 

Listy dzieci przyjętych do klas I i oddziału "0"

na rok szkolny 2020/2021

Listy dzieci przyjętych do klas I:

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1TCYe_qxoJON5x6M1A5dLTQlOhinTtfCN

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1_xXNjq37DFxf96tzGycYjWa2seuaIlTe

Strona 3 - https://drive.google.com/open?id=19CdzX_Oq5eeBqOvWq9pjK-JflYD8Y5pp

Strona 4 - https://drive.google.com/open?id=1zTtX5nYqqMwOtQgATCCATJbh3RG0oV_k

 

Lista dzieci przyjętych do oddziału "0":

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1hi8a7RE-_73eRemvwGIrTxv7eQGvlbzk

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1R6OKTOvDTjWTSgKIZTpf9zqJBvaFWvVK

 

Lista rezerwowa dzieci do oddziału "0":

https://drive.google.com/open?id=1XmiM8K6HWrWV40lEEAItJreD8dY6DLSG

 

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

na rok szkolny 2020/2021

Terminy_postepowania_rekrutacyjnego_2020/2021.docx 

Harmonogram_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_-_komunikat_MEN.DOCX

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty, dotyczącym rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (KPZ.571.1.2.2020)
 
Stosowne pliki w załączniku.

Pismo przewodnie do gmin i szkół podstawowych.

Wykaz szkół ponadpodstawowych.

Kuratorium Oświaty w  Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

 

 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie  i Rodzice

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie mimo zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole, są nadal objęci pomocą psychologiczno- pedagogiczną w ramach obowiązujących dostosowań wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pedagog, psycholog, nauczyciele wspomagający i terapeuci pozostają do dyspozycji uczniów i ich rodziców.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów o zrozumienie, odpowiedzialne zachowania i wypełnianie obowiązków szkolnych w warunkach domowych. Życzymy ciekawych wirtualnych spotkań z nauczycielami i dobrej pracy samokształceniowej. Pamiętajcie o sobie wzajemnie. Być może są wśród Was tacy, którzy nie mają stałego dostępu do wysyłanych ze szkoły wiadomości, prosimy informujcie się nawzajem.

Państwa Rodziców, prosimy o współpracę ze szkołą drogą mailową, dziennik elektroniczny LIbrus oraz motywowanie dzieci do nauki i wykorzystanie tego danego nam czasu na bycie razem ze swoimi bliskimi. Poświęćcie ten czas na zaległe rozmowy, wzajemne wsparcie i wspólne rozwijanie pasji. Należy  pamiętać o rygorystycznym przestrzeganiu procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Od Państwa odpowiedzialnej postawy i konsekwentnego egzekwowania od młodzieży zasady: ZOSTAŃ W DOMU zależy skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Należy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez Szkołę.

To jest pewnego rodzaju egzamin dla wszystkich nas. Zdajmy go z wynikiem pozytywnym.

                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Aldona
Krzywicka, dyrektor szkoły

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze WKS.550.42.2020.AL .

Stosowny plik w załączeniu.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

NOWE OBOSTRZENIA I ZASADY

MAZOWIECKA  POLICJA  APELUJE!

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

 

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

zd ced 1

Marta Skibińska uczennica klasy 7 ai została Stypendystką 6. edycji programu "Inwestycja w region – inwestycja w młodzież” firmy Cedrob S.A.

To trzecia uczennica szkoły uhonorowana tytułem laureata konkursu. Dwa lata temu uzyskała go w kategorii sport Alicja Laskowska – absolwentka szkoły, a w roku ubiegłym, w kategorii kultura - Anna Stawińska z klasy 8 a.

   26 listopada br. w siedzibie Cedrob S.A. w Ujazdówku, organizatora Programu Stypendialnego „Inwestycja w region – inwestycja w młodzież”, po raz trzeci, utalentowani uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w II etapie konkursu, który polegał na przedstawieniu autoprezentacji uczestników programu. Szósta edycja konkursu adresowana była do uzdolnionej młodzieży klas 7 - 8, z terenu powiatu ciechanowskiego, mławskiego oraz żuromińskiego, których pasje i zdolności zasługują na szczególne uznanie oraz wsparcie. Przed komisją konkursową zaprezentowało się aż 27 aplikantów, w tym troje z naszej szkoły.  W kategorii kultura szkołę reprezentowały – Marta Skibińska z klasy 7 ai i Anna Stawińska z klasy 8 a, a w kategorii sport – Magdalena Przytarska z klasy 7 ai.

   Komisja konkursowa składała się z przedstawicieli spółki oraz 15. osób delegowanych przez szkoły, zgłaszające uczniów. Z naszej szkoły była to pani Małgorzata Nowakowska, szkolny koordynator Programu. Juri wyłoniło ośmioro stypendystów, w czterech dziedzinach: nauki ścisłe, nauki humanistyczne, kultura oraz sport. Jedną z Laureatek konkursu została Marta Skibińska! Juri doceniło jej talent poparty ogromną pracą, zaangażowaniem, wielością zainteresowań, a przede wszystkim pasję, z jaką opowiadała o swoich zainteresowaniach i codziennej pracy.  Marta, jest uczennicą 5 klasy Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ciechanowie, gościnnie występowała w „Teatrze Klapsik” działającym przy PCKiSz w Ciechanowie, tańczy, śpiewa i gra na skrzypcach w Ludowym Zespole Artystycznym Ciechanów, reprezentując miasto w Polsce oraz poza jej granicami. Wzbogaca swoimi talentami wiele uroczystości w Ciechanowie, Muzeum Romantyzmu w Opinogórze i Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie. Współpracowała też z Teatrem „Buffo” w Warszawie. Podczas gali finałowej, Stypendystom wręczono uroczyście symboliczne Vouchery w wysokości 3 600 PLN. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał atrakcyjne nagrody rzeczowe.

   Na uznanie zasługują prezentacje wszystkich uczniów. Jesteśmy z Was dumni! Podziękowania kierujemy w stronę Rodziców, Pedagogów, Trenerów, którzy odgrywają szczególną rolę w rozwoju pasji młodych ludzi, wspomagając ich w realizacji codziennych obowiązków i osiąganiu zamierzonych celów.

Gratulujemy sukcesu Marcie i jej Rodzicom, Nauczycielom, Opiekunom Artystycznym. A utalentowanym uczennicom - Ani i Magdzie - życzymy dalszego rozwoju, nabywania wiedzy, rozwijania swoich pasji i spełniania marzeń!

Dziękujemy firmie Cedrob S.A. za możliwość zaprezentowania swoich utalentowanych uczniów oraz gościnność i upominki. Cieszy ogromnie fakt, że jedna z uczennic naszej szkoły otrzymała Stypendium, które może przeznaczyć na rozwijanie  swoich  pasji i umiejętności. Szkoła dodatkowo uzyska fundusze na rozwój talentów uczniów.  

zd ced 2

zd ced 3