logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788565
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
815
1979
7718
30170
788565

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

zd ced 1

Marta Skibińska uczennica klasy 7 ai została Stypendystką 6. edycji programu "Inwestycja w region – inwestycja w młodzież” firmy Cedrob S.A.

To trzecia uczennica szkoły uhonorowana tytułem laureata konkursu. Dwa lata temu uzyskała go w kategorii sport Alicja Laskowska – absolwentka szkoły, a w roku ubiegłym, w kategorii kultura - Anna Stawińska z klasy 8 a.

   26 listopada br. w siedzibie Cedrob S.A. w Ujazdówku, organizatora Programu Stypendialnego „Inwestycja w region – inwestycja w młodzież”, po raz trzeci, utalentowani uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w II etapie konkursu, który polegał na przedstawieniu autoprezentacji uczestników programu. Szósta edycja konkursu adresowana była do uzdolnionej młodzieży klas 7 - 8, z terenu powiatu ciechanowskiego, mławskiego oraz żuromińskiego, których pasje i zdolności zasługują na szczególne uznanie oraz wsparcie. Przed komisją konkursową zaprezentowało się aż 27 aplikantów, w tym troje z naszej szkoły.  W kategorii kultura szkołę reprezentowały – Marta Skibińska z klasy 7 ai i Anna Stawińska z klasy 8 a, a w kategorii sport – Magdalena Przytarska z klasy 7 ai.

   Komisja konkursowa składała się z przedstawicieli spółki oraz 15. osób delegowanych przez szkoły, zgłaszające uczniów. Z naszej szkoły była to pani Małgorzata Nowakowska, szkolny koordynator Programu. Juri wyłoniło ośmioro stypendystów, w czterech dziedzinach: nauki ścisłe, nauki humanistyczne, kultura oraz sport. Jedną z Laureatek konkursu została Marta Skibińska! Juri doceniło jej talent poparty ogromną pracą, zaangażowaniem, wielością zainteresowań, a przede wszystkim pasję, z jaką opowiadała o swoich zainteresowaniach i codziennej pracy.  Marta, jest uczennicą 5 klasy Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ciechanowie, gościnnie występowała w „Teatrze Klapsik” działającym przy PCKiSz w Ciechanowie, tańczy, śpiewa i gra na skrzypcach w Ludowym Zespole Artystycznym Ciechanów, reprezentując miasto w Polsce oraz poza jej granicami. Wzbogaca swoimi talentami wiele uroczystości w Ciechanowie, Muzeum Romantyzmu w Opinogórze i Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie. Współpracowała też z Teatrem „Buffo” w Warszawie. Podczas gali finałowej, Stypendystom wręczono uroczyście symboliczne Vouchery w wysokości 3 600 PLN. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał atrakcyjne nagrody rzeczowe.

   Na uznanie zasługują prezentacje wszystkich uczniów. Jesteśmy z Was dumni! Podziękowania kierujemy w stronę Rodziców, Pedagogów, Trenerów, którzy odgrywają szczególną rolę w rozwoju pasji młodych ludzi, wspomagając ich w realizacji codziennych obowiązków i osiąganiu zamierzonych celów.

Gratulujemy sukcesu Marcie i jej Rodzicom, Nauczycielom, Opiekunom Artystycznym. A utalentowanym uczennicom - Ani i Magdzie - życzymy dalszego rozwoju, nabywania wiedzy, rozwijania swoich pasji i spełniania marzeń!

Dziękujemy firmie Cedrob S.A. za możliwość zaprezentowania swoich utalentowanych uczniów oraz gościnność i upominki. Cieszy ogromnie fakt, że jedna z uczennic naszej szkoły otrzymała Stypendium, które może przeznaczyć na rozwijanie  swoich  pasji i umiejętności. Szkoła dodatkowo uzyska fundusze na rozwój talentów uczniów.  

zd ced 2

zd ced 3