1979

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

zd ced 1

Marta Skibińska uczennica klasy 7 ai została Stypendystką 6. edycji programu "Inwestycja w region – inwestycja w młodzież” firmy Cedrob S.A.

To trzecia uczennica szkoły uhonorowana tytułem laureata konkursu. Dwa lata temu uzyskała go w kategorii sport Alicja Laskowska – absolwentka szkoły, a w roku ubiegłym, w kategorii kultura - Anna Stawińska z klasy 8 a.

26 listopada br. w siedzibie Cedrob S.A. w Ujazdówku, organizatora Programu Stypendialnego „Inwestycja w region – inwestycja w młodzież”, po raz trzeci, utalentowani uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w II etapie konkursu, który polegał na przedstawieniu autoprezentacji uczestników programu. Szósta edycja konkursu adresowana była do uzdolnionej młodzieży klas 7 - 8, z terenu powiatu ciechanowskiego, mławskiego oraz żuromińskiego, których pasje i zdolności zasługują na szczególne uznanie oraz wsparcie. Przed komisją konkursową zaprezentowało się aż 27 aplikantów, w tym troje z naszej szkoły.  W kategorii kultura szkołę reprezentowały – Marta Skibińska z klasy 7 ai i Anna Stawińska z klasy 8 a, a w kategorii sport – Magdalena Przytarska z klasy 7 ai.

Komisja konkursowa składała się z przedstawicieli spółki oraz 15. osób delegowanych przez szkoły, zgłaszające uczniów. Z naszej szkoły była to pani Małgorzata Nowakowska, szkolny koordynator Programu. Juri wyłoniło ośmioro stypendystów, w czterech dziedzinach: nauki ścisłe, nauki humanistyczne, kultura oraz sport. Jedną z Laureatek konkursu została Marta Skibińska! Juri doceniło jej talent poparty ogromną pracą, zaangażowaniem, wielością zainteresowań, a przede wszystkim pasję, z jaką opowiadała o swoich zainteresowaniach i codziennej pracy.  Marta, jest uczennicą 5 klasy Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ciechanowie, gościnnie występowała w „Teatrze Klapsik” działającym przy PCKiSz w Ciechanowie, tańczy, śpiewa i gra na skrzypcach w Ludowym Zespole Artystycznym Ciechanów, reprezentując miasto w Polsce oraz poza jej granicami. Wzbogaca swoimi talentami wiele uroczystości w Ciechanowie, Muzeum Romantyzmu w Opinogórze i Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie. Współpracowała też z Teatrem „Buffo” w Warszawie. Podczas gali finałowej, Stypendystom wręczono uroczyście symboliczne Vouchery w wysokości 3 600 PLN. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Na uznanie zasługują prezentacje wszystkich uczniów. Jesteśmy z Was dumni! Podziękowania kierujemy w stronę Rodziców, Pedagogów, Trenerów, którzy odgrywają szczególną rolę w rozwoju pasji młodych ludzi, wspomagając ich w realizacji codziennych obowiązków i osiąganiu zamierzonych celów.

Gratulujemy sukcesu Marcie i jej Rodzicom, Nauczycielom, Opiekunom Artystycznym. A utalentowanym uczennicom - Ani i Magdzie - życzymy dalszego rozwoju, nabywania wiedzy, rozwijania swoich pasji i spełniania marzeń!

Dziękujemy firmie Cedrob S.A. za możliwość zaprezentowania swoich utalentowanych uczniów oraz gościnność i upominki. Cieszy ogromnie fakt, że jedna z uczennic naszej szkoły otrzymała Stypendium, które może przeznaczyć na rozwijanie  swoich  pasji i umiejętności. Szkoła dodatkowo uzyska fundusze na rozwój talentów uczniów.

zd ced 2

zd ced 3