logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788636
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
886
1979
7789
30241
788636

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Łódź11

19  listopada 2019 roku odbyła się wycieczka do Łodzi, w której uczestniczyli uczniowie klas  6 c i 6 ei pod opieką wychowawców pani Małgorzaty Malinowskiej i pana Patryka Wądołowskiego.       

Do miejsca docelowego wyruszyliśmy spod szkoły. Po trzech godzinach podróży, dotarliśmy do pierwszego punktu naszej wyprawy, czyli Centrum Nauki i Techniki EC1. W miejscu tym mieliśmy możliwość uzyskać wiedzę z dziedziny fizyki i chemii. 150 stanowisk i eksponatów na ponad 8.000 m2 powierzchni wystawienniczej. Zyskaliśmy unikatową możliwość zdobywania wiedzy m.in. na temat przetwarzania energii poprzez doświadczenia laboratoryjne z elementami kształcenia. Wielu z nas zadziwiły niezwykłe eksponaty.

Następnym punktem wycieczki był przejazd do Manufaktury. Pan przewodnik opowiedział nam wiele ciekawostek na temat przemysłu włókienniczego w Łodzi, wspomniał również o jednym z bardziej znanych fabrykantów, Izraelu Poznańskim. Po bardzo edukującej lekcji mieliśmy zaszczyt wziąć udział w warsztatach, zagraliśmy w grę ekonomiczną. Każda z trzech drużyn walczyła dzielnie o zwycięstwo, jednak tylko jednej udało się wygrać. W grze przenieśliśmy się w czasie do XIX w. Grając handlowaliśmy, zarabialiśmy, tworzyliśmy swoje przedsiębiorstwa. Próbowaliśmy dorównać Izraelowi Poznańskiemu. W grze wykorzystywane były specjalnie opracowane rekwizyty. Ostatnim punktem tej ekscytującej wyprawy była wizyta w Arenie Laser Games. Podzieleni na dwie drużyny walczyliśmy o zdobycie dużej liczby punktów. 

Wszystko, co dobre, zawsze się kończy, dlatego wraz z końcem ostatniej atrakcji o 16:30 musieliśmy wsiąść do autokaru i powrócić do szkoły. O godzinie 19:30 nasza przygoda związana z Łodzią dobiegła końca. Wróciliśmy zmęczeni, ale szczęśliwi, pełni nadziei, że jeszcze kiedyś odwiedzimy to miasto.

Łódź2