logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1855810
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
667
2018
9966
667
1855810

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 rekrutacja

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowaniawierki

Badania lekarskie


 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGIA

INFOLINIA - ZESPOŁY MIEJSCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Świetlikom o kontakt

z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

Łódź11

19  listopada 2019 roku odbyła się wycieczka do Łodzi, w której uczestniczyli uczniowie klas  6 c i 6 ei pod opieką wychowawców pani Małgorzaty Malinowskiej i pana Patryka Wądołowskiego.       

Do miejsca docelowego wyruszyliśmy spod szkoły. Po trzech godzinach podróży, dotarliśmy do pierwszego punktu naszej wyprawy, czyli Centrum Nauki i Techniki EC1. W miejscu tym mieliśmy możliwość uzyskać wiedzę z dziedziny fizyki i chemii. 150 stanowisk i eksponatów na ponad 8.000 m2 powierzchni wystawienniczej. Zyskaliśmy unikatową możliwość zdobywania wiedzy m.in. na temat przetwarzania energii poprzez doświadczenia laboratoryjne z elementami kształcenia. Wielu z nas zadziwiły niezwykłe eksponaty.

Następnym punktem wycieczki był przejazd do Manufaktury. Pan przewodnik opowiedział nam wiele ciekawostek na temat przemysłu włókienniczego w Łodzi, wspomniał również o jednym z bardziej znanych fabrykantów, Izraelu Poznańskim. Po bardzo edukującej lekcji mieliśmy zaszczyt wziąć udział w warsztatach, zagraliśmy w grę ekonomiczną. Każda z trzech drużyn walczyła dzielnie o zwycięstwo, jednak tylko jednej udało się wygrać. W grze przenieśliśmy się w czasie do XIX w. Grając handlowaliśmy, zarabialiśmy, tworzyliśmy swoje przedsiębiorstwa. Próbowaliśmy dorównać Izraelowi Poznańskiemu. W grze wykorzystywane były specjalnie opracowane rekwizyty. Ostatnim punktem tej ekscytującej wyprawy była wizyta w Arenie Laser Games. Podzieleni na dwie drużyny walczyliśmy o zdobycie dużej liczby punktów. 

Wszystko, co dobre, zawsze się kończy, dlatego wraz z końcem ostatniej atrakcji o 16:30 musieliśmy wsiąść do autokaru i powrócić do szkoły. O godzinie 19:30 nasza przygoda związana z Łodzią dobiegła końca. Wróciliśmy zmęczeni, ale szczęśliwi, pełni nadziei, że jeszcze kiedyś odwiedzimy to miasto.

Łódź2