1979

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

zd 1 KRP

W dniu 11 listopada 2019 r. w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbył się XVII Powiatowy Konkurs Poezji Romantycznej. W konkursie wzięły udział dwie uczennice naszej szkoły z klasy 8 a. Olga Kosewska wyrecytowała wiersz Juliana Tuwima pt. "Pokoik na Hożej" i zajęła II miejsce, natomiast Anna Stawińska uplasowała się na I miejscu, deklamując utwór Agnieszki Osieckiej pt. "Mówiłam żartem".

Serdecznie gratulujemy dziewczętom.

zd 2 KRP