logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788648
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
898
1979
7801
30253
788648

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

 zd 1 KRP

W dniu 11 listopada 2019 r. w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbył się XVII Powiatowy Konkurs Poezji Romantycznej. W konkursie wzięły udział dwie uczennice naszej szkoły z klasy 8 a. Olga Kosewska wyrecytowała wiersz Juliana Tuwima pt. "Pokoik na Hożej" i zajęła II miejsce, natomiast Anna Stawińska uplasowała się na I miejscu, deklamując utwór Agnieszki Osieckiej pt. "Mówiłam żartem".

Serdecznie gratulujemy dziewczętom.

zd 2 KRP