1979

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

mik2Grudzień to świąteczny czas. Ten magiczny czas uczniowie klasy Ic rozpoczęli od udekorowania pięknego naturalnego drzewka, które dostarczyli do klasy rodzice. 6 grudnia w mikołajki było coś słodkiego dla podniebienia, dla duszy przedstawienie "Królowa Śniegu". Na zakończenie świąteczna lekcja biblioteczna w Powiatowej Bibliotece Publicznej. To był miło spędzony czas. 16 grudnia odbyło się świąteczne spotkanie w Centrum Zabaw Happy Park. Rodzice przygotowali nam pyszny poczęstunek, a Mikołaj przyniósł prezenty. Nie zabrakło czasu na wspólną zabawę. W grudniu braliśmy udział w akcjach charytatywnych.

Przekazaliśmy łącznie 38 kg karmy, koce, ubranko, smycz bezdomnym zwierzętom przebywającym w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Pawłowice oraz dla zwierząt znajdujących się pod opieką Stowarzyszenia Pies i Spółka. W akcji "Adopcja na odległość" dla chłopca z Ghany przekazaliśmy pieniądze i materiały plastyczne. Aktywnie braliśmy udział w akcji "Góra grosza". Celem na który zbierane są drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.
Cieszymy się z prezentów, które dostaliśmy, ale bezinteresowne pomaganie innym sprawia, że stajemy się jeszcze szczęśliwsi.

Fotorelacja w Galerii