logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788549
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
799
1979
7702
30154
788549

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

mik2Grudzień to świąteczny czas. Ten magiczny czas uczniowie klasy Ic rozpoczęli od udekorowania pięknego naturalnego drzewka, które dostarczyli do klasy rodzice. 6 grudnia w mikołajki było coś słodkiego dla podniebienia, dla duszy przedstawienie "Królowa Śniegu". Na zakończenie świąteczna lekcja biblioteczna w Powiatowej Bibliotece Publicznej. To był miło spędzony czas. 16 grudnia odbyło się świąteczne spotkanie w Centrum Zabaw Happy Park. Rodzice przygotowali nam pyszny poczęstunek, a Mikołaj przyniósł prezenty. Nie zabrakło czasu na wspólną zabawę. W grudniu braliśmy udział w akcjach charytatywnych.

Przekazaliśmy łącznie 38 kg karmy, koce, ubranko, smycz bezdomnym zwierzętom przebywającym w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Pawłowice oraz dla zwierząt znajdujących się pod opieką Stowarzyszenia Pies i Spółka. W akcji "Adopcja na odległość" dla chłopca z Ghany przekazaliśmy pieniądze i materiały plastyczne. Aktywnie braliśmy udział w akcji "Góra grosza". Celem na który zbierane są drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.
Cieszymy się z prezentów, które dostaliśmy, ale bezinteresowne pomaganie innym sprawia, że stajemy się jeszcze szczęśliwsi.

 

Fotorelacja w Galerii