1979

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

dywan1W naszej szkole dokonano modernizacji pracowni informatycznej w ramach Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych. Fundusze na ten cel pozyskał Urząd Miasta Ciechanów.
Do dyspozycji uczniów jest 16 komputerów wyposażonych w najnowsze oprogramowanie MS Office2019, projektor multimedialny oraz podłoga interaktywna SmartFloor, która ma na celu wspieranie rozwoju intelektualnego i ruchowego dzieci w różnym wieku – przedszkolnym i szkolnym.

SmartFoor zawiera szereg aplikacji edukacyjnych dostosowanych do wieku oraz możliwości psychofizycznych dziecka na danym etapie rozwoju. Jest to również doskonałe narzędzie do rehabilitacji. Magiczny dywan oprócz standardowej reakcji na ruch, umożliwia również sterowanie obrazem za pomocą specjalnych pisaków interaktywnych. Za pomocą pisaka można wyczarować to, co podpowiada wyobraźnia dziecka – malować, rysować, pisać czy grać. SmartFloor angażuje do zabawy i nauki. Dziękujemy‼!

d2

d4