logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788576
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
826
1979
7729
30181
788576

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

dywan1W naszej szkole dokonano modernizacji pracowni informatycznej w ramach Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych. Fundusze na ten cel pozyskał Urząd Miasta Ciechanów.
Do dyspozycji uczniów jest 16 komputerów wyposażonych w najnowsze oprogramowanie MS Office2019, projektor multimedialny oraz podłoga interaktywna SmartFloor, która ma na celu wspieranie rozwoju intelektualnego i ruchowego dzieci w różnym wieku – przedszkolnym i szkolnym.

SmartFoor zawiera szereg aplikacji edukacyjnych dostosowanych do wieku oraz możliwości psychofizycznych dziecka na danym etapie rozwoju. Jest to również doskonałe narzędzie do rehabilitacji. Magiczny dywan oprócz standardowej reakcji na ruch, umożliwia również sterowanie obrazem za pomocą specjalnych pisaków interaktywnych. Za pomocą pisaka można wyczarować to, co podpowiada wyobraźnia dziecka – malować, rysować, pisać czy grać. SmartFloor angażuje do zabawy i nauki. Dziękujemy‼!

 

d2

 

d4

 

d5

 

d6

 

d9

 

d10

 

d12