1979

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

0001Uczniowie klasy Ic biorą udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "CZYTAM Z KLASĄ - lekturki spod chmurki" mającym na celu rozbudzanie u uczniów ciekawości literackiej, rozwijanie aktywności czytelniczej, doskonalenie czytania ze zrozumieniem oraz aktywnego słuchania, zachęcanie rodziców do czytania dzieciom, integrację zespołu klasowego.

Wybrana przez nas lektura w ramach I modułu „Fikuśne lekturki spod chmurki” to "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" Justyny Bednarek. Z dużym zaangażowaniem i kreatywnie wykonaliśmy zadania z I modułu. Przygotowaliśmy w klasie kącik czytelniczy i umieściliśmy w nim plakat projektu. W kąciku znalazły się "Czytusie", które wykonaliśmy z plasteliny po obejrzeniu filmiku, zachęcającym do udziału w projekcie. Mamy też klasowego "Czytusia".

Założyliśmy lekturniki . W lekturniku pokolorowaliśmy okładkę, podpisaliśmy je i uzupełnialiśmy zadania dotyczące lektury. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy zakładki do książek w kształcie skarpetki, które nawiązywały do przeczytanej lektury. Byliśmy bardzo kreatywni, zakładki były pomysłowe i kolorowe. Wykonane zakładki podarowaliśmy dzieciom z oddziału przedszkolnego 0a, które wywołały uśmiech na twarzy młodszych koleżanek i kolegów. Zaprosiliśmy gości, którzy czytali nam przygody skarpetek. Byliśmy również w Powiatowej Bibliotece Publicznej, gdzie bardzo aktywnie uczestniczyliśmy w świątecznej lekcji bibliotecznej. To było fantastyczne mikołajkowe spotkanie z książką.
Uczniowie klasy Ic wraz z wychowawczynią Małgorzatą Szpejną z niecierpliwością czekają na rozpoczęcie kolejnego modułu.

Fotorelacja w Galerii