logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788640
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
890
1979
7793
30245
788640

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

0001Uczniowie klasy Ic biorą udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "CZYTAM Z KLASĄ - lekturki spod chmurki" mającym na celu rozbudzanie u uczniów ciekawości literackiej, rozwijanie aktywności czytelniczej, doskonalenie czytania ze zrozumieniem oraz aktywnego słuchania, zachęcanie rodziców do czytania dzieciom, integrację zespołu klasowego.

Wybrana przez nas lektura w ramach I modułu „Fikuśne lekturki spod chmurki” to "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" Justyny Bednarek. Z dużym zaangażowaniem i kreatywnie wykonaliśmy zadania z I modułu. Przygotowaliśmy w klasie kącik czytelniczy i umieściliśmy w nim plakat projektu. W kąciku znalazły się "Czytusie", które wykonaliśmy z plasteliny po obejrzeniu filmiku, zachęcającym do udziału w projekcie. Mamy też klasowego "Czytusia".

Założyliśmy lekturniki . W lekturniku pokolorowaliśmy okładkę, podpisaliśmy je i uzupełnialiśmy zadania dotyczące lektury. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy zakładki do książek w kształcie skarpetki, które nawiązywały do przeczytanej lektury. Byliśmy bardzo kreatywni, zakładki były pomysłowe i kolorowe. Wykonane zakładki podarowaliśmy dzieciom z oddziału przedszkolnego 0a, które wywołały uśmiech na twarzy młodszych koleżanek i kolegów. Zaprosiliśmy gości, którzy czytali nam przygody skarpetek. Byliśmy również w Powiatowej Bibliotece Publicznej, gdzie bardzo aktywnie uczestniczyliśmy w świątecznej lekcji bibliotecznej. To było fantastyczne mikołajkowe spotkanie z książką.
Uczniowie klasy Ic wraz z wychowawczynią Małgorzatą Szpejną z niecierpliwością czekają na rozpoczęcie kolejnego modułu.

 

Fotorelacja w Galerii