logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788643
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
893
1979
7796
30248
788643

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Orlen

Orlen Handball Mini Liga to pięć turniejów piłki ręcznej dla uczniów klas V Szkół Podstawowych z Płocka i zaprzyjaźnionych Szkół. W lidze, która powstała w 2007 roku, Szkoła Podstawowa nr 7 Ciechanów ma duże tradycje i osiągniecia. W poprzednich latach drużyny – klasy sportowe o profilu piłka ręczna - prowadzone przez trenerów a zarazem nauczycieli Naszej Szkoły – Zbigniewa Czajkowskiego i Arkadiusza Chełmińskiego – wygrywały te prestiżowe rozgrywki.

W tegorocznej XIII edycji Orlen Handball Mini Ligi drużyna prowadzona przez Łukasza Komorowskiego zajęła IX miejsce. Początek rozgrywek nie był udany w naszym wykonaniu i zanotowaliśmy serię porażek i remisu. Ostatnie dwa turnieje pokazały jednak charakter tej drużyny i w pokonanym polu zostawiliśmy kolejno drużyny z SP Słubice, SP Zawidz Kościelny, SP Radzanów, SP 16 Płock i SP 23 Płock.

Na uroczystości zakończenia Orlen Handball Mini Ligi w Płocku pojawili się byli i obecni reprezentanci ekstraklasowej drużyny z Płocka i Reprezentacji Polski w piłce ręcznej Adam Wiśniewski i Michał Daszek.

Skład drużyny: Cezary Abramowicz – kapitan, Aleksander Herner, Filip Niemas, Kacper Pytel, Adrian Krośnicki, Kacper Komorowski, Kacper Imielski, Karol Tuchewicz, Dominik Wach, Wiktor Losz, Mateusz Pszczółkowski, Aleksander Bral, Marcin Gruntmejer, Krzysztof Paliński, Dawid Nałęcz, Krystian Ulatowski, Alan Żochowski, Borys Komorowski i Mateusz Tarnowski.

Orlen1

Orlen2

Orlen3