1979

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Orlen

Orlen Handball Mini Liga to pięć turniejów piłki ręcznej dla uczniów klas V Szkół Podstawowych z Płocka i zaprzyjaźnionych Szkół. W lidze, która powstała w 2007 roku, Szkoła Podstawowa nr 7 Ciechanów ma duże tradycje i osiągniecia. W poprzednich latach drużyny – klasy sportowe o profilu piłka ręczna - prowadzone przez trenerów a zarazem nauczycieli Naszej Szkoły – Zbigniewa Czajkowskiego i Arkadiusza Chełmińskiego – wygrywały te prestiżowe rozgrywki.

W tegorocznej XIII edycji Orlen Handball Mini Ligi drużyna prowadzona przez Łukasza Komorowskiego zajęła IX miejsce. Początek rozgrywek nie był udany w naszym wykonaniu i zanotowaliśmy serię porażek i remisu. Ostatnie dwa turnieje pokazały jednak charakter tej drużyny i w pokonanym polu zostawiliśmy kolejno drużyny z SP Słubice, SP Zawidz Kościelny, SP Radzanów, SP 16 Płock i SP 23 Płock.

Na uroczystości zakończenia Orlen Handball Mini Ligi w Płocku pojawili się byli i obecni reprezentanci ekstraklasowej drużyny z Płocka i Reprezentacji Polski w piłce ręcznej Adam Wiśniewski i Michał Daszek.

Skład drużyny: Cezary Abramowicz – kapitan, Aleksander Herner, Filip Niemas, Kacper Pytel, Adrian Krośnicki, Kacper Komorowski, Kacper Imielski, Karol Tuchewicz, Dominik Wach, Wiktor Losz, Mateusz Pszczółkowski, Aleksander Bral, Marcin Gruntmejer, Krzysztof Paliński, Dawid Nałęcz, Krystian Ulatowski, Alan Żochowski, Borys Komorowski i Mateusz Tarnowski.

Orlen1

Orlen2