1979

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

PCK

W środę 27 listopada br. odbył się szkolny etap XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. Patronat nad Olimpiadą objęli: Państwowa Inspekcja Sanitarna, Instytut Żywności i Żywienia, Minister Edukacji Narodowej, Uniwersytet Medyczny w Łodzi i Krajowe Centrum ds. AIDS.

W I etapie Olimpiady uczestniczyło siedmioro uczniów z klas 6 - 8. Jego Laureatką została Amelia Tańska, uczennica klasy 7 b. Drugie miejsce, po zaciętej dogrywce, zajęła Weronika Czarnecka z klasy 8 ci, a trzecia była jej klasowa koleżanka Oliwia Kowalska. Test pisali również: Dominika Łuczak i Igor Boniakowski z klasy 7 b, Zuzanna Woźnicka z klasy 8 ci i najmłodszy uczestnik Olimpiady Aleksander Jakimiec z klasy 6 c.

13 grudnia br. w siedzibie PCK OR przy ulicy Rzeczkowskiej odbył się II etap – rejonowy Olimpiady.   Uczestniczyło w nim 14 uczniów, w dwóch kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowała zwyciężczyni etapu szkolnego – Amelka Tańska, która była najmłodszą uczestniczką. Uczennica zmierzyła się z o rok starszymi koleżankami. W tym roku najwyższą liczbę punktów wśród uczniów szkół podstawowych uzyskała uczennica klasy ósmej Szkoły Podstawowej w Regiminie. Amelka będzie mogła w przyszłym roku przystąpić do rywalizacji w kolejnej edycji Olimpiady, bo już teraz jej wiedza w tematyce zdrowego stylu życia jest bardzo duża.

Gratulujemy Amelce tytułu Laureata etapu szkolnego Olimpiady i życzymy sukcesu w XXIX edycji tej Olimpiady, Olimpiady innej niż wszystkie.

zd Olimpiada PCK 11

zd Olimpiada PCK 22