logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788575
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
825
1979
7728
30180
788575

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

PCK

       W środę 27 listopada br. odbył się szkolny etap XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. Patronat nad Olimpiadą objęli: Państwowa Inspekcja Sanitarna, Instytut Żywności i Żywienia, Minister Edukacji Narodowej, Uniwersytet Medyczny w Łodzi i Krajowe Centrum ds. AIDS.

     W I etapie Olimpiady uczestniczyło siedmioro uczniów z klas 6 - 8. Jego Laureatką została Amelia Tańska, uczennica klasy 7 b. Drugie miejsce, po zaciętej dogrywce, zajęła Weronika Czarnecka z klasy 8 ci, a trzecia była jej klasowa koleżanka Oliwia Kowalska. Test pisali również: Dominika Łuczak i Igor Boniakowski z klasy 7 b, Zuzanna Woźnicka z klasy 8 ci i najmłodszy uczestnik Olimpiady Aleksander Jakimiec z klasy 6 c.

   13 grudnia br. w siedzibie PCK OR przy ulicy Rzeczkowskiej odbył się II etap – rejonowy Olimpiady.   Uczestniczyło w nim 14 uczniów, w dwóch kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowała zwyciężczyni etapu szkolnego – Amelka Tańska, która była najmłodszą uczestniczką. Uczennica zmierzyła się z o rok starszymi koleżankami. W tym roku najwyższą liczbę punktów wśród uczniów szkół podstawowych uzyskała uczennica klasy ósmej Szkoły Podstawowej w Regiminie. Amelka będzie mogła w przyszłym roku przystąpić do rywalizacji w kolejnej edycji Olimpiady, bo już teraz jej wiedza w tematyce zdrowego stylu życia jest bardzo duża.

Gratulujemy Amelce tytułu Laureata etapu szkolnego Olimpiady i życzymy sukcesu w XXIX edycji tej Olimpiady, Olimpiady innej niż wszystkie.

zd Olimpiada PCK 11

 

zd Olimpiada PCK 22