logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788601
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
851
1979
7754
30206
788601

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

z SwP 2Ponad 750 kg karmy, koce, miski, smycze, kołnierze, ubranka, legowiska - takie prezenty przygotowali uczniowie naszej szkoły bezdomnym psiakom ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie w ramach XXIII Mikołajek - ,,Świąteczna Paka dla Psiaka".
Najwięcej karmy z klas I - III zebrała klasa 2a-70,6 kg czyli 3,7 kg na osobę. Klasa 3c-36,6 kg -2,2 kg na osobę, 1b -33 kg-1,8 kg na osobę, 1c-38 kg-1,5 kg na osobę,1d- 30 kg -1,25 kg na osobę i 3a-16,6-1kg na osobę.
Z klas IV - VIII najwięcej karmy zebrała klasa 6c - 150 kg czyli 5,7 kg na osobę. Drugie miejsce zajęła klasa 7c - 95 kg czyli 5,9 kg na osobę, a trzecie miejsce klasa 6b - 64 kg czyli 2,4 kg na osobę.

W piątek 6 grudnia, w ramach mikołajkowej akcji uczniowie klasy VI c i VII b wraz ze swoimi wychowawcami - panią Małgorzatą Nowakowską i panem Patrykiem Wądołowskim - odwiedzili bezpańskie zwierzęta przebywające w Schronisku w Pawłowie. Przekazali oni w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły zebraną karmę oraz akcesoria, które przydadzą się podopiecznym Schroniska. Dziękujemy wolontariuszom z Pawłowa za miłe przyjęcie, oprowadzenie po schronisku oraz upominki i ciepłą herbatkę, która rozgrzała odwiedzających, w ten słoneczny, ale mroźny dzień.
Pracownicy schroniska wyrazili ogromne podziękowania szkole za kolejny już udział w akcji Mikołajki w Schronisku:
"Jesteśmy Wam wszystkim bardzo wdzięczni. Przekazana karma zapewni nam zapasy żywieniowe psów zamieszkujących schronisko, a przekazane akcesoria wpłyną na poprawę bytu naszych psich podopiecznych".
Zachęcamy do przemyślanej adopcji piesków oraz wolontariatu w Schronisku.

Fotorelacja w Galerii