1979

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

z SwP 2Ponad 750 kg karmy, koce, miski, smycze, kołnierze, ubranka, legowiska - takie prezenty przygotowali uczniowie naszej szkoły bezdomnym psiakom ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie w ramach XXIII Mikołajek - ,,Świąteczna Paka dla Psiaka".
Najwięcej karmy z klas I - III zebrała klasa 2a-70,6 kg czyli 3,7 kg na osobę. Klasa 3c-36,6 kg -2,2 kg na osobę, 1b -33 kg-1,8 kg na osobę, 1c-38 kg-1,5 kg na osobę,1d- 30 kg -1,25 kg na osobę i 3a-16,6-1kg na osobę.
Z klas IV - VIII najwięcej karmy zebrała klasa 6c - 150 kg czyli 5,7 kg na osobę. Drugie miejsce zajęła klasa 7c - 95 kg czyli 5,9 kg na osobę, a trzecie miejsce klasa 6b - 64 kg czyli 2,4 kg na osobę.

W piątek 6 grudnia, w ramach mikołajkowej akcji uczniowie klasy VI c i VII b wraz ze swoimi wychowawcami - panią Małgorzatą Nowakowską i panem Patrykiem Wądołowskim - odwiedzili bezpańskie zwierzęta przebywające w Schronisku w Pawłowie. Przekazali oni w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły zebraną karmę oraz akcesoria, które przydadzą się podopiecznym Schroniska. Dziękujemy wolontariuszom z Pawłowa za miłe przyjęcie, oprowadzenie po schronisku oraz upominki i ciepłą herbatkę, która rozgrzała odwiedzających, w ten słoneczny, ale mroźny dzień.
Pracownicy schroniska wyrazili ogromne podziękowania szkole za kolejny już udział w akcji Mikołajki w Schronisku:
"Jesteśmy Wam wszystkim bardzo wdzięczni. Przekazana karma zapewni nam zapasy żywieniowe psów zamieszkujących schronisko, a przekazane akcesoria wpłyną na poprawę bytu naszych psich podopiecznych".
Zachęcamy do przemyślanej adopcji piesków oraz wolontariatu w Schronisku.

Fotorelacja w Galerii