logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

731337
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
871
995
8292
10048
731337

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

20191029 105731Na przełomie października i listopada uczniowie klasy I a realizowali projekt ,,Mój dom”, którego głównym celem było rozwijanie kreatywnego myślenia i umiejętności współpracy w grupie. Do współpracy przy realizacji zadań projektowych pierwszoklasiści zaprosili także swoich rodziców, którzy m.in. przeczytali dzieciom bajkę ,,Trzy małe świnki”. Uczniowie obejrzeli swoje domy z zupełnie innej strony.

Przyjrzeli się szczegółom i pobawili się trochę matematyką, licząc i zaznaczając na karcie pracy ile w domu jest pomieszczeń, drzwi okien, luster, po ilu schodach wchodzi się do domu. Projektowali dom marzeń. W grupach budowali swoją bazę-dom.

Projekt pozwolił uczniom spojrzeć na ich domy z innej perspektywy. Mogli dzięki niemu wykazać się wyobraźnią i pomysłowością. Uczyli się współpracy w grupie. To była miła i twórcza zabawa!

 

Fotorelacja w Galerii