Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

20191029 105731Na przełomie października i listopada uczniowie klasy I a realizowali projekt ,,Mój dom”, którego głównym celem było rozwijanie kreatywnego myślenia i umiejętności współpracy w grupie. Do współpracy przy realizacji zadań projektowych pierwszoklasiści zaprosili także swoich rodziców, którzy m.in. przeczytali dzieciom bajkę ,,Trzy małe świnki”. Uczniowie obejrzeli swoje domy z zupełnie innej strony.

Przyjrzeli się szczegółom i pobawili się trochę matematyką, licząc i zaznaczając na karcie pracy ile w domu jest pomieszczeń, drzwi okien, luster, po ilu schodach wchodzi się do domu. Projektowali dom marzeń. W grupach budowali swoją bazę-dom.

Projekt pozwolił uczniom spojrzeć na ich domy z innej perspektywy. Mogli dzięki niemu wykazać się wyobraźnią i pomysłowością. Uczyli się współpracy w grupie. To była miła i twórcza zabawa!

Fotorelacja w Galerii