logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

731306
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
840
995
8261
10017
731306

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

DSC07236Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia dzieciom z klasy Ia podczas zajęć i przerw towarzyszyły misie. Przynieśli w tym dniu małe i duże, kolorowe i milutkie, misie pluszowe i inne ulubione pluszaki. Podczas tego dnia dzieci poznały historię pluszowego misia, kolorowały misie, lepiły z plasteliny.

Przypomniały sobie misie, które znają z bajek: Kubusia Puchatka, Małego Misia, Misia Uszatka, Misia Coralgoa, Paddingtona, Mój Brat Niedźwiedź, Troskliwe Misie i Gumisie. Uczestniczyły w różnych zabawach i konkursach. Była także gimnastyka z misiami. Na koniec dzieci smakowały „małe co nieco", czyli słodki miodek. Zabawy w tym dniu bardzo podobały się dzieciom. Zdjęcia pamiątkowe, które zrobiliśmy będą przypominały nam o tym święcie.

 

Fotorelacja w Galerii