logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

731312
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
846
995
8267
10023
731312

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

DSC 6107Młodzież z naszej szkoły wzięła udział w Spotkaniu Młodych „WAKE UP”, które zostało zorganizowane w ciechanowskiej Hali Sportowej przez Parafię pw. Matki Bożej Fatimskiej oraz Prezydenta Miasta Ciechanów. Koordynatorem wydarzenia był ks. Tomasz Dec, który jest duszpasterzem parafialnej grupy młodzieżowej „Wojsko Gedeona”. Była moc!
Świadectwa uczestników:
Mój wyjazd na wake-up odbył się z gronem znajomych ze wspólnoty. Przez długi czas nie czułam siły i obecności Boga na samym wydarzeniu. Słuchałam świadectw i słów mówionych ze sceny "na sucho".

Myślałam o spowiedzi, aby się otworzyć, ale wstyd nie pozwalał mi wstać i iść. Na adoracji, patrząc na Jezusa, usłyszałam jakby "Czekałem na Ciebie". Bardzo mocne i silne uczucie. Poczułam że jedynym wyjściem będzie właśnie spowiedź, bo jak inaczej można się z Nim spotkać? I faktycznie spowiedź zmieniła moje podejście do całego wydarzenia. Mimo tego że była spontaniczna, to właśnie polecam takie decyzje! Amen!

 

W poprzedniej szkole byłam nękana, wyśmiewana, stosowano wobec mnie przemoc. W domu też nie było łatwo. Martwiłam się, że moi rodzice się rozwiodą, bo wszystko na to wskazywało. Zawyżone ambicje i natłok obowiązków... Przestałam mieć ochotę, by jeść i w ten sposób odreagowywałam - nie jedząc. Zrozumiałam, że to zaszło za daleko, ale nie umiałam zacząć po prostu jeść. Miałam zaburzony obraz własnego ciała i lęk przed przytyciem. Potrafiłam mówić, że jestem brzydka, gruba, bezwartościowa, że i tak nikt mnie nie pokocha. Miałam również myśli samobójcze. W końcu mama zapisała mnie do psychologa, który był również księdzem. Zaproponował mi wyjazd na rekolekcje z Wojska Gedeona. Podczas jednej Adoracji zrozumiałam jak Tata nas kocha i chce dla nas jak najlepiej. Zawsze. Bez względu na wszystko. Zrozumiałam, że nic nie jest bez powodu. To wszystko, co w życiu przeżyłam doprowadziło mnie aż tutaj, by Go spotkać, poznać Jego miłość i jaki jest dobry. Wszystko jest po coś. Dziękuje Bogu za ten plan, który stworzył dla mnie oraz za to, że mogłam poznać Jego miłość. Dziękuje księdzu, który powiedział mi o Wojsku (jeśli to czyta to pozdrawiam). Po powrocie zdecydowałam, że będę się leczyć i chcę z tego wyjść. Wciąż się leczę, ale jest coraz lepiej. Później pojechałam na WakeUp. To co się tam działo było niesamowite. Doświadczyłam obecności Pana Jezusa. Ty też jesteś dla niego ważny! Czułam szczęście nie do opisania, które może dać tylko On. Jadąc autobusem w drodze powrotnej usłyszałam głos "wybieram cię". Nie wiedziałam o co chodzi. Usłyszałam jeszcze raz "jesteś wybrana". Postanowiłam to przemyśleć. Kładąc się spać usłyszałam, że mam założyć Wojsko w Sierpcu (bo stamtąd jestem). Powiedział, że mi pomoże, bym się nie lękała, że liczy na mnie i mnie kocha. Pamiętam również zdanie "Dam ci moc, tylko nie wątp we Mnie". Powiedziałam o tym mojemu księdzu, który mnie uczy. Okazało się, że on w tamtym roku również był na Wojsku. Akurat z całej diecezji płockiej przydzielono go tu i w dodatku został nauczycielem religii i sam wybrał, by uczyć pierwsze klasy liceum, dzięki czemu się spotkaliśmy. To na pewno nie mógł być przypadek. Dziękuje Ci Boże za wszystko❤️

 

Otwarcie Spotkania Młodych- film

Podsumowanie spotkania- film

 

DSC 5421

 

DSC 5828

 

DSC 6107