logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1140443
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1181
2462
10839
30796
1140443

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo Rodzice,
informuję, że oddziały przedszkolne i świetlica szkolna zaczną funkcjonować w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie  prawdopodobnie  ok. 18 maja 2020r. decyzją Prezydenta Miasta Ciechanów.
Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informację będą zamieszczane na bieżąco.


Aldona Krzywicka, dyrektor  Sp7

 

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI!!!

Logowanie do szkół ponadpodstawowych

Drodzy uczniowie, 

nadszedł czas wyboru szkoły średniej. 
Link do strony logowania:
https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat

 

Listy dzieci przyjętych do klas I i oddziału "0"

na rok szkolny 2020/2021

Listy dzieci przyjętych do klas I:

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1TCYe_qxoJON5x6M1A5dLTQlOhinTtfCN

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1_xXNjq37DFxf96tzGycYjWa2seuaIlTe

Strona 3 - https://drive.google.com/open?id=19CdzX_Oq5eeBqOvWq9pjK-JflYD8Y5pp

Strona 4 - https://drive.google.com/open?id=1zTtX5nYqqMwOtQgATCCATJbh3RG0oV_k

 

Lista dzieci przyjętych do oddziału "0":

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1hi8a7RE-_73eRemvwGIrTxv7eQGvlbzk

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1R6OKTOvDTjWTSgKIZTpf9zqJBvaFWvVK

 

Lista rezerwowa dzieci do oddziału "0":

https://drive.google.com/open?id=1XmiM8K6HWrWV40lEEAItJreD8dY6DLSG

 

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

na rok szkolny 2020/2021

Terminy_postepowania_rekrutacyjnego_2020/2021.docx 

Harmonogram_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_-_komunikat_MEN.DOCX

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty, dotyczącym rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (KPZ.571.1.2.2020)
 
Stosowne pliki w załączniku.

Pismo przewodnie do gmin i szkół podstawowych.

Wykaz szkół ponadpodstawowych.

Kuratorium Oświaty w  Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

 

 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie  i Rodzice

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie mimo zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole, są nadal objęci pomocą psychologiczno- pedagogiczną w ramach obowiązujących dostosowań wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pedagog, psycholog, nauczyciele wspomagający i terapeuci pozostają do dyspozycji uczniów i ich rodziców.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów o zrozumienie, odpowiedzialne zachowania i wypełnianie obowiązków szkolnych w warunkach domowych. Życzymy ciekawych wirtualnych spotkań z nauczycielami i dobrej pracy samokształceniowej. Pamiętajcie o sobie wzajemnie. Być może są wśród Was tacy, którzy nie mają stałego dostępu do wysyłanych ze szkoły wiadomości, prosimy informujcie się nawzajem.

Państwa Rodziców, prosimy o współpracę ze szkołą drogą mailową, dziennik elektroniczny LIbrus oraz motywowanie dzieci do nauki i wykorzystanie tego danego nam czasu na bycie razem ze swoimi bliskimi. Poświęćcie ten czas na zaległe rozmowy, wzajemne wsparcie i wspólne rozwijanie pasji. Należy  pamiętać o rygorystycznym przestrzeganiu procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Od Państwa odpowiedzialnej postawy i konsekwentnego egzekwowania od młodzieży zasady: ZOSTAŃ W DOMU zależy skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Należy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez Szkołę.

To jest pewnego rodzaju egzamin dla wszystkich nas. Zdajmy go z wynikiem pozytywnym.

                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Aldona
Krzywicka, dyrektor szkoły

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze WKS.550.42.2020.AL .

Stosowny plik w załączeniu.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

NOWE OBOSTRZENIA I ZASADY

MAZOWIECKA  POLICJA  APELUJE!

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

 

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

DSC 6107Młodzież z naszej szkoły wzięła udział w Spotkaniu Młodych „WAKE UP”, które zostało zorganizowane w ciechanowskiej Hali Sportowej przez Parafię pw. Matki Bożej Fatimskiej oraz Prezydenta Miasta Ciechanów. Koordynatorem wydarzenia był ks. Tomasz Dec, który jest duszpasterzem parafialnej grupy młodzieżowej „Wojsko Gedeona”. Była moc!
Świadectwa uczestników:
Mój wyjazd na wake-up odbył się z gronem znajomych ze wspólnoty. Przez długi czas nie czułam siły i obecności Boga na samym wydarzeniu. Słuchałam świadectw i słów mówionych ze sceny "na sucho".

Myślałam o spowiedzi, aby się otworzyć, ale wstyd nie pozwalał mi wstać i iść. Na adoracji, patrząc na Jezusa, usłyszałam jakby "Czekałem na Ciebie". Bardzo mocne i silne uczucie. Poczułam że jedynym wyjściem będzie właśnie spowiedź, bo jak inaczej można się z Nim spotkać? I faktycznie spowiedź zmieniła moje podejście do całego wydarzenia. Mimo tego że była spontaniczna, to właśnie polecam takie decyzje! Amen!

 

W poprzedniej szkole byłam nękana, wyśmiewana, stosowano wobec mnie przemoc. W domu też nie było łatwo. Martwiłam się, że moi rodzice się rozwiodą, bo wszystko na to wskazywało. Zawyżone ambicje i natłok obowiązków... Przestałam mieć ochotę, by jeść i w ten sposób odreagowywałam - nie jedząc. Zrozumiałam, że to zaszło za daleko, ale nie umiałam zacząć po prostu jeść. Miałam zaburzony obraz własnego ciała i lęk przed przytyciem. Potrafiłam mówić, że jestem brzydka, gruba, bezwartościowa, że i tak nikt mnie nie pokocha. Miałam również myśli samobójcze. W końcu mama zapisała mnie do psychologa, który był również księdzem. Zaproponował mi wyjazd na rekolekcje z Wojska Gedeona. Podczas jednej Adoracji zrozumiałam jak Tata nas kocha i chce dla nas jak najlepiej. Zawsze. Bez względu na wszystko. Zrozumiałam, że nic nie jest bez powodu. To wszystko, co w życiu przeżyłam doprowadziło mnie aż tutaj, by Go spotkać, poznać Jego miłość i jaki jest dobry. Wszystko jest po coś. Dziękuje Bogu za ten plan, który stworzył dla mnie oraz za to, że mogłam poznać Jego miłość. Dziękuje księdzu, który powiedział mi o Wojsku (jeśli to czyta to pozdrawiam). Po powrocie zdecydowałam, że będę się leczyć i chcę z tego wyjść. Wciąż się leczę, ale jest coraz lepiej. Później pojechałam na WakeUp. To co się tam działo było niesamowite. Doświadczyłam obecności Pana Jezusa. Ty też jesteś dla niego ważny! Czułam szczęście nie do opisania, które może dać tylko On. Jadąc autobusem w drodze powrotnej usłyszałam głos "wybieram cię". Nie wiedziałam o co chodzi. Usłyszałam jeszcze raz "jesteś wybrana". Postanowiłam to przemyśleć. Kładąc się spać usłyszałam, że mam założyć Wojsko w Sierpcu (bo stamtąd jestem). Powiedział, że mi pomoże, bym się nie lękała, że liczy na mnie i mnie kocha. Pamiętam również zdanie "Dam ci moc, tylko nie wątp we Mnie". Powiedziałam o tym mojemu księdzu, który mnie uczy. Okazało się, że on w tamtym roku również był na Wojsku. Akurat z całej diecezji płockiej przydzielono go tu i w dodatku został nauczycielem religii i sam wybrał, by uczyć pierwsze klasy liceum, dzięki czemu się spotkaliśmy. To na pewno nie mógł być przypadek. Dziękuje Ci Boże za wszystko❤️

 

Otwarcie Spotkania Młodych- film

Podsumowanie spotkania- film

 

DSC 5421

 

DSC 5828

 

DSC 6107