logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

731325
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
859
995
8280
10036
731325

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

piesNasza szkoła już po raz XXIII weźmie udział w mikołajkowej akcji ,,Świąteczna paka dla psiaka" organizowanej w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie w dniu 6 grudnia 2019 r.
Psom najbardziej przyda się sucha karma, także taka przeznaczona dla szczeniąt. Schronisko chętnie przyjmie kasze, makarony, ryż, koce, obroże, miski metalowe, smycze, kołnierze do noszenia po zabiegach i środki czystości.
Zapraszamy do udziału w akcji. Jak co roku, liczymy na Wasz aktywny udział!