Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

piesNasza szkoła już po raz XXIII weźmie udział w mikołajkowej akcji ,,Świąteczna paka dla psiaka" organizowanej w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie w dniu 6 grudnia 2019 r.
Psom najbardziej przyda się sucha karma, także taka przeznaczona dla szczeniąt. Schronisko chętnie przyjmie kasze, makarony, ryż, koce, obroże, miski metalowe, smycze, kołnierze do noszenia po zabiegach i środki czystości.
Zapraszamy do udziału w akcji. Jak co roku, liczymy na Wasz aktywny udział!