logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

731340
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
874
995
8295
10051
731340

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

TeresaNa zakończenie Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego gościliśmy w naszej szkole s. Teresę Frąckiewicz ze Zgromadzenia Sióstr św. Katarzyny. Podczas spotkania siostra opowiadała o pracy misjonarek w Togo i Kamerunie, gdzie siostry katarzynki prowadzą przychodnie lekarskie i szkoły. Uczniowie mogli obejrzeć przedmioty i instrumenty muzyczne przywiezione z Afryki oraz przymierzyć afrykańskie stroje. Obejrzeli również film o tym jak wygląda życie afrykańskich dzieci oraz nauczyli się piosenki i tańca w języku konkomba z Togo.

 

Fotorelacja w Galerii