logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

731347
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
881
995
8302
10058
731347

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

17Z okazji ogłoszonego przez papieża Franciszka Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego w naszej szkole przez cały październik organizowane były różne zajęcia i spotkania na temat misji. Uczniowie na katechezach poznawali kulturę i życie ludzi na różnych kontynentach.

Odwiedzając kolejne części świata wykonywali różne zadania m. in. poznali origami - japońską sztukę składania papieru, wykonywali chińskie wachlarze, indiańskie pióropusze i flagi państw europejskich. Uczyli się również pisać po chińsku i posługiwać pałeczkami. Chętnie słuchali wiadomości o innych krajach czytanych ze „Świata Misyjnego” i modlili się na różańcu za misjonarzy pracujących na całym świecie.

 

Fotorelacja w Galerii