Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

17Z okazji ogłoszonego przez papieża Franciszka Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego w naszej szkole przez cały październik organizowane były różne zajęcia i spotkania na temat misji. Uczniowie na katechezach poznawali kulturę i życie ludzi na różnych kontynentach.

Odwiedzając kolejne części świata wykonywali różne zadania m. in. poznali origami - japońską sztukę składania papieru, wykonywali chińskie wachlarze, indiańskie pióropusze i flagi państw europejskich. Uczyli się również pisać po chińsku i posługiwać pałeczkami. Chętnie słuchali wiadomości o innych krajach czytanych ze „Świata Misyjnego” i modlili się na różańcu za misjonarzy pracujących na całym świecie.

Fotorelacja w Galerii