Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

1 to na małą ikonkęW naszej szkole odbyło się spotkanie edukacyjne z funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej w Ciechanowie. W lekcji na temat zadań Krajowej Administracji Skarbowej uczestniczyli uczniowie klasy Ic oraz klasa IIa i IIIb. Z ciekawością uczniowie i nauczyciele słuchali pani Małgorzaty Saganek, która opowiedziała o gatunkach zagrożonych wyginięciem oraz zapoznała z codzienną pracą i zadaniami wykonywanymi przez funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali dyplom za udział w lekcji na temat zadań Krajowej Administracji Skarbowej i plan lekcji. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.
Spotkanie zostało zorganizowane przez rodzica klasy Ic, tatę Gabrysi Szymańczyk w ramach cyklu Rodzice-Dzieciom. Dziękujemy panu Tomaszowi Szymańczykowi za zorganizowanie spotkania.

Fotorelacja w Galerii