logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

731308
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
842
995
8263
10019
731308

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

1 to na małą ikonkęW naszej szkole odbyło się spotkanie edukacyjne z funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej w Ciechanowie. W lekcji na temat zadań Krajowej Administracji Skarbowej uczestniczyli uczniowie klasy Ic oraz klasa IIa i IIIb. Z ciekawością uczniowie i nauczyciele słuchali pani Małgorzaty Saganek, która opowiedziała o gatunkach zagrożonych wyginięciem oraz zapoznała z codzienną pracą i zadaniami wykonywanymi przez funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali dyplom za udział w lekcji na temat zadań Krajowej Administracji Skarbowej i plan lekcji. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.
Spotkanie zostało zorganizowane przez rodzica klasy Ic, tatę Gabrysi Szymańczyk w ramach cyklu Rodzice-Dzieciom. Dziękujemy panu Tomaszowi Szymańczykowi za zorganizowanie spotkania.

 

Fotorelacja w Galerii