Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

z dn 11 2Dzień Edukacji Narodowej potocznie nazywany Dniem Nauczyciela wypada rokrocznie 14 października. W tym roku upamiętniono 246. rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w 1773 r.

W Oddziale Rejonowym PCK w Ciechanowie obchodzono go w dniu 7 listopada 2019 r. W tym dniu, na zaproszenie Dyrektor Oddziału pani Bożeny Podleńskiej, grupa uczniów naszej szkoły pod opieką pani Małgorzaty Nowakowskiej, uczestniczyła w uroczystym spotkaniu dla nauczycieli - dyrektorów szkół, opiekunów szkolnych kół PCK.Młodzież przedstawiła program artystyczny. Wśród wykonawców byli: Weronika Gębala i Ola Grabowska z klasy VI b, Nadia Lesińska z klasy VI di, Marta Skibińska z klasy VII ai, Ala Bastkowska, Amelka Tańska i Kuba Kwiatkowski z klasy VII b oraz Olga Kosewska i Ania Stawińska z klasy VIII ai. Uczniowie zaprezentowali różne talenty: muzyczne, aktorskie, taneczne, wokalne i iluzjonistyczne. Obecni na sali goście bawili się i klaskali w rytm śpiewanych przez Martę, Kubę, Nadię i Olę piosenek, relaksowali się podążając za magicznym głosem fakira - Weroniki, zasłuchali się w piękne dźwięki skrzypiec Marty, podziwiali akrobatyczne ewolucje tancerek Ali i Amelki, zachwycali się kunsztem aktorskim Olgi i Ani. W sprawnym zaprezentowaniu programu pomogła Dominika Łuczak z klasy VII b, która również wykonała zdjęcia i nagrała filmiki z imprezy.

W uroczystości wzięli udział znamienici goście, m.in. - przedstawiciele powiatu ciechanowskiego, Starosta Ciechanowski pani Joanna Potocka-Rak oraz Wicestarosta pan Stanisław Kęsik oraz Zarząd OR PCK w Ciechanowie, który reprezentował wiceprezes pan Rafał Piasecki. Całe spotkanie poprowadziła pani Sylwia Dymczyk Lewandowska, absolwentka naszej szkoły i pierwszej klasy powstałego w 1999 r. Gimnazjum nr 4, wychowanka pani Nowakowskiej. Podczas spotkania wręczono podziękowania dla osób szczególnie zaangażowanych w propagowanie zasad czerwonokrzyskich wśród młodego pokolenia. Z naszej szkoły podziękowania otrzymały - pani dyrektor Aldona Krzywicka, opiekunka SK PCK pani Agata Tylińska i wolontariuszka PCK pani Małgorzata Nowakowska. Szkoła natomiast została uhonorowana okolicznościowym medalem 100-lecia PCK. W tym dniu podsumowano działania Polskiego Czerwonego Krzyża OR Ciechanów, realizowane wspólnie w środowisku szkolnym. Wspomniano również o sukcesach naszych absolwentek - Ewy Julii Kowalskiej i Julii Prusińskiej w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.

Odznaczonym nauczycielom gratulujemy i życzymy spełnienia w pracy zawodowej i życiu osobistym. A młodym artystom gratulujemy występu i życzymy dalszych sukcesów!

Fotorelacja w Galerii