logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

983058
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
517
2046
16835
62763
983058

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo Rodzice,
informuję, że oddziały przedszkolne i świetlica szkolna zaczną funkcjonować w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie  prawdopodobnie  ok. 18 maja 2020r. decyzją Prezydenta Miasta Ciechanów.
Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informację będą zamieszczane na bieżąco.


Aldona Krzywicka, dyrektor  Sp7

 

 

Listy dzieci przyjętych do klas I i oddziału "0"

na rok szkolny 2020/2021

Listy dzieci przyjętych do klas I:

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1TCYe_qxoJON5x6M1A5dLTQlOhinTtfCN

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1_xXNjq37DFxf96tzGycYjWa2seuaIlTe

Strona 3 - https://drive.google.com/open?id=19CdzX_Oq5eeBqOvWq9pjK-JflYD8Y5pp

Strona 4 - https://drive.google.com/open?id=1zTtX5nYqqMwOtQgATCCATJbh3RG0oV_k

 

Lista dzieci przyjętych do oddziału "0":

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1hi8a7RE-_73eRemvwGIrTxv7eQGvlbzk

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1R6OKTOvDTjWTSgKIZTpf9zqJBvaFWvVK

 

Lista rezerwowa dzieci do oddziału "0":

https://drive.google.com/open?id=1XmiM8K6HWrWV40lEEAItJreD8dY6DLSG

 

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

na rok szkolny 2020/2021

Terminy_postepowania_rekrutacyjnego_2020/2021.docx 

Harmonogram_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_-_komunikat_MEN.DOCX

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty, dotyczącym rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (KPZ.571.1.2.2020)
 
Stosowne pliki w załączniku.

Pismo przewodnie do gmin i szkół podstawowych.

Wykaz szkół ponadpodstawowych.

Kuratorium Oświaty w  Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

 

 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie  i Rodzice

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie mimo zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole, są nadal objęci pomocą psychologiczno- pedagogiczną w ramach obowiązujących dostosowań wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pedagog, psycholog, nauczyciele wspomagający i terapeuci pozostają do dyspozycji uczniów i ich rodziców.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów o zrozumienie, odpowiedzialne zachowania i wypełnianie obowiązków szkolnych w warunkach domowych. Życzymy ciekawych wirtualnych spotkań z nauczycielami i dobrej pracy samokształceniowej. Pamiętajcie o sobie wzajemnie. Być może są wśród Was tacy, którzy nie mają stałego dostępu do wysyłanych ze szkoły wiadomości, prosimy informujcie się nawzajem.

Państwa Rodziców, prosimy o współpracę ze szkołą drogą mailową, dziennik elektroniczny LIbrus oraz motywowanie dzieci do nauki i wykorzystanie tego danego nam czasu na bycie razem ze swoimi bliskimi. Poświęćcie ten czas na zaległe rozmowy, wzajemne wsparcie i wspólne rozwijanie pasji. Należy  pamiętać o rygorystycznym przestrzeganiu procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Od Państwa odpowiedzialnej postawy i konsekwentnego egzekwowania od młodzieży zasady: ZOSTAŃ W DOMU zależy skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Należy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez Szkołę.

To jest pewnego rodzaju egzamin dla wszystkich nas. Zdajmy go z wynikiem pozytywnym.

                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Aldona
Krzywicka, dyrektor szkoły

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze WKS.550.42.2020.AL .

Stosowny plik w załączeniu.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

NOWE OBOSTRZENIA I ZASADY

MAZOWIECKA  POLICJA  APELUJE!

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

 

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

 

z dn 11 2Dzień Edukacji Narodowej potocznie nazywany Dniem Nauczyciela wypada rokrocznie 14 października. W tym roku upamiętniono 246. rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w 1773 r.

W Oddziale Rejonowym PCK w Ciechanowie obchodzono go w dniu 7 listopada 2019 r. W tym dniu, na zaproszenie Dyrektor Oddziału pani Bożeny Podleńskiej, grupa uczniów naszej szkoły pod opieką pani Małgorzaty Nowakowskiej, uczestniczyła w uroczystym spotkaniu dla nauczycieli - dyrektorów szkół, opiekunów szkolnych kół PCK.Młodzież przedstawiła program artystyczny. Wśród wykonawców byli: Weronika Gębala i Ola Grabowska z klasy VI b, Nadia Lesińska z klasy VI di, Marta Skibińska z klasy VII ai, Ala Bastkowska, Amelka Tańska i Kuba Kwiatkowski z klasy VII b oraz Olga Kosewska i Ania Stawińska z klasy VIII ai. Uczniowie zaprezentowali różne talenty: muzyczne, aktorskie, taneczne, wokalne i iluzjonistyczne. Obecni na sali goście bawili się i klaskali w rytm śpiewanych przez Martę, Kubę, Nadię i Olę piosenek, relaksowali się podążając za magicznym głosem fakira - Weroniki, zasłuchali się w piękne dźwięki skrzypiec Marty, podziwiali akrobatyczne ewolucje tancerek Ali i Amelki, zachwycali się kunsztem aktorskim Olgi i Ani. W sprawnym zaprezentowaniu programu pomogła Dominika Łuczak z klasy VII b, która również wykonała zdjęcia i nagrała filmiki z imprezy.

   W uroczystości wzięli udział znamienici goście, m.in. - przedstawiciele powiatu ciechanowskiego, Starosta Ciechanowski pani Joanna Potocka-Rak oraz Wicestarosta pan Stanisław Kęsik oraz Zarząd OR PCK w Ciechanowie, który reprezentował wiceprezes pan Rafał Piasecki. Całe spotkanie poprowadziła pani Sylwia Dymczyk Lewandowska, absolwentka naszej szkoły i pierwszej klasy powstałego w 1999 r. Gimnazjum nr 4, wychowanka pani Nowakowskiej. Podczas spotkania wręczono podziękowania dla osób szczególnie zaangażowanych w propagowanie zasad czerwonokrzyskich wśród młodego pokolenia. Z naszej szkoły podziękowania otrzymały - pani dyrektor Aldona Krzywicka, opiekunka SK PCK pani Agata Tylińska i wolontariuszka PCK pani Małgorzata Nowakowska. Szkoła natomiast została uhonorowana okolicznościowym medalem 100-lecia PCK. W tym dniu podsumowano działania Polskiego Czerwonego Krzyża OR Ciechanów, realizowane wspólnie w środowisku szkolnym. Wspomniano również o sukcesach naszych absolwentek - Ewy Julii Kowalskiej i Julii Prusińskiej w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.

Odznaczonym nauczycielom gratulujemy i życzymy spełnienia w pracy zawodowej i życiu osobistym. A młodym artystom gratulujemy występu i życzymy dalszych sukcesów!

Fotorelacja w Galerii