logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

731316
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
850
995
8271
10027
731316

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

 

z dn 11 2Dzień Edukacji Narodowej potocznie nazywany Dniem Nauczyciela wypada rokrocznie 14 października. W tym roku upamiętniono 246. rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w 1773 r.

W Oddziale Rejonowym PCK w Ciechanowie obchodzono go w dniu 7 listopada 2019 r. W tym dniu, na zaproszenie Dyrektor Oddziału pani Bożeny Podleńskiej, grupa uczniów naszej szkoły pod opieką pani Małgorzaty Nowakowskiej, uczestniczyła w uroczystym spotkaniu dla nauczycieli - dyrektorów szkół, opiekunów szkolnych kół PCK.Młodzież przedstawiła program artystyczny. Wśród wykonawców byli: Weronika Gębala i Ola Grabowska z klasy VI b, Nadia Lesińska z klasy VI di, Marta Skibińska z klasy VII ai, Ala Bastkowska, Amelka Tańska i Kuba Kwiatkowski z klasy VII b oraz Olga Kosewska i Ania Stawińska z klasy VIII ai. Uczniowie zaprezentowali różne talenty: muzyczne, aktorskie, taneczne, wokalne i iluzjonistyczne. Obecni na sali goście bawili się i klaskali w rytm śpiewanych przez Martę, Kubę, Nadię i Olę piosenek, relaksowali się podążając za magicznym głosem fakira - Weroniki, zasłuchali się w piękne dźwięki skrzypiec Marty, podziwiali akrobatyczne ewolucje tancerek Ali i Amelki, zachwycali się kunsztem aktorskim Olgi i Ani. W sprawnym zaprezentowaniu programu pomogła Dominika Łuczak z klasy VII b, która również wykonała zdjęcia i nagrała filmiki z imprezy.

   W uroczystości wzięli udział znamienici goście, m.in. - przedstawiciele powiatu ciechanowskiego, Starosta Ciechanowski pani Joanna Potocka-Rak oraz Wicestarosta pan Stanisław Kęsik oraz Zarząd OR PCK w Ciechanowie, który reprezentował wiceprezes pan Rafał Piasecki. Całe spotkanie poprowadziła pani Sylwia Dymczyk Lewandowska, absolwentka naszej szkoły i pierwszej klasy powstałego w 1999 r. Gimnazjum nr 4, wychowanka pani Nowakowskiej. Podczas spotkania wręczono podziękowania dla osób szczególnie zaangażowanych w propagowanie zasad czerwonokrzyskich wśród młodego pokolenia. Z naszej szkoły podziękowania otrzymały - pani dyrektor Aldona Krzywicka, opiekunka SK PCK pani Agata Tylińska i wolontariuszka PCK pani Małgorzata Nowakowska. Szkoła natomiast została uhonorowana okolicznościowym medalem 100-lecia PCK. W tym dniu podsumowano działania Polskiego Czerwonego Krzyża OR Ciechanów, realizowane wspólnie w środowisku szkolnym. Wspomniano również o sukcesach naszych absolwentek - Ewy Julii Kowalskiej i Julii Prusińskiej w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.

Odznaczonym nauczycielom gratulujemy i życzymy spełnienia w pracy zawodowej i życiu osobistym. A młodym artystom gratulujemy występu i życzymy dalszych sukcesów!

Fotorelacja w Galerii