logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

731326
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
860
995
8281
10037
731326

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

historiaŚwięto Niepodległości było idealną okazją do zorganizowania w klasie Ic spotkania z przedstawicielami Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ciechanowie. Uczniów odwiedzili: mjr Marcin Dominiak i pani Beata Krzywkowska. Dzieci uczestniczyły we wspaniałej lekcji historii i patriotyzmu, którą poprowadził mjr Marcin Dominiak.


Celem spotkania było rozbudzenie postaw patriotycznych wśród dzieci poprzez przybliżenie wydarzeń związanych z odzyskaniem niepodległości przez Polskę. Dzieci między innymi dowiedziały się, że ważną postacią w historii Polski jest Józef Piłsudski. Lekcja toczyła się również wokół symboli i barw narodowych. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć „Katechizmu polskiego dziecka” Władysława Bełzy rozpoczynającego się słowami: „Kto Ty jesteś? Polak mały”. Została również przybliżona sylwetka żołnierza polskiego. Dzieci z uwagą słuchały wyjaśnień, po co żołnierzowi potrzebny jest hełm, maska przeciwgazowa, które mogły przymierzyć. Każdy przez chwilę mógł się poczuć jak prawdziwy żołnierz.
Józef Piłsudski z okazji Święta Niepodległości zapraszał dzieci i rozdawał im cukierki. Wzorem tej tradycji dzieci również podczas spotkania zostały poczęstowane cukierkami. Goście podarowali dzieciom również zakładki z barwami narodowymi i kilka innych gadżetów.
Tematyka wojskowa żywo zainteresowała dzieci, nie tylko chłopców, ale również dziewczynki. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.
Spotkanie zostało zorganizowane przez rodzica klasy Ic, mamę Janka Jakubiaka w ramach cyklu Rodzice-Dzieciom. Dziękujemy pani Marcie Jakubiak za zorganizowanie spotkania.

 

 

Fotorelacja w Galerii