Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

medale

29 października  na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń, państwowych, resortowych i nagród z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wyróżniono nauczycieli z rejonu płockiego, ciechanowskiego, ostrołęckiego. Uroczystości odbyły się z udziałem Aurelii Michałowskiej - Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Doroty Skrzypek oraz Krzysztofa Wiśniewskiego - Wicekuratorów Oświaty.

Wręczono Medale za Długoletnią Służbę, Medale Komisji Edukacji Narodowej, nagrody Ministra Edukacji Narodowej, a także nagrody Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Gośćmi uroczystości byli m.in.: Sławomir Adamiec – Dyrektor Generalny Ministerstwa Edukacji Narodowej, Artur Standowicz - Wicewojewoda Mazowiecki. Gościli również przedstawiciele: samorządów terytorialnych, związku zawodowego NSZZ „Solidarność” oraz Związku Nauczycielstwa Polskiego. Uroczystość prowadził Jacek Zawiśliński - Dyrektor Delegatury w Ciechanowie Kuratorium Oświaty w Warszawie .

Z naszej szkoły Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę zostały uhonorowane  panie : Marzena Bastek, Hanna Długołęcka, Teresa Konarzewska i Anna Tomczak.

Serdecznie gratulujemy.

Fotorelacja w Galerii