logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

731330
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
864
995
8285
10041
731330

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

medale

29 października  na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń, państwowych, resortowych i nagród z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wyróżniono nauczycieli z rejonu płockiego, ciechanowskiego, ostrołęckiego. Uroczystości odbyły się z udziałem Aurelii Michałowskiej - Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Doroty Skrzypek oraz Krzysztofa Wiśniewskiego - Wicekuratorów Oświaty.

Wręczono Medale za Długoletnią Służbę, Medale Komisji Edukacji Narodowej, nagrody Ministra Edukacji Narodowej, a także nagrody Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Gośćmi uroczystości byli m.in.: Sławomir Adamiec – Dyrektor Generalny Ministerstwa Edukacji Narodowej, Artur Standowicz - Wicewojewoda Mazowiecki. Gościli również przedstawiciele: samorządów terytorialnych, związku zawodowego NSZZ „Solidarność” oraz Związku Nauczycielstwa Polskiego. Uroczystość prowadził Jacek Zawiśliński - Dyrektor Delegatury w Ciechanowie Kuratorium Oświaty w Warszawie .

Z naszej szkoły Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę zostały uhonorowane  panie : Marzena Bastek, Hanna Długołęcka, Teresa Konarzewska i Anna Tomczak.

Serdecznie gratulujemy.

Fotorelacja w Galerii