Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

IMG 20191029 080102Uczniowie naszej szkoły aktywnie wzięli udział w XVII edycji Konkursu Ekologicznego ,,Mazowieckie Krajobrazy” dla uczniów szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego. Organizatorem konkursu jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Tegoroczna edycja nawiązuje do popularyzacji walorów krajobrazowych i przyrodniczych Mazowsza.

Do drugiego- regionalnego etapu- zakwalifikowały się następujące prace:

-w I grupie wiekowej(klasy I-III) - plakat ekologiczny z hasłem- praca ucznia klasy Ia- Jana Grossa(opiekun p.Danuta Romkowska);

-w II grupie wiekowej(klasy IV-VI) - fotografia przedstawiająca mazowiecki krajobraz –praca ucznia klasy VI c- Grzegorza Rackiego(opiekun p.Natalia Grabowicz);

-w III grupie wiekowej(klasy VII-VIII) - wiersz dotyczący przedmiotowej tematyki - praca uczennicy klasy VII a- Emilii Prusińskiej (opiekun p. Marlena Wygocka).

W I etapie udział wzięli:

-w II grupie wiekowej(fotografia): Bartosz Rogalski(klasa VIc), Mateusz Smardzewski (klasa Va);

-w III grupie wiekowej(wiersz): Weronika Czarnecka(klasa VIIIc), Maja Gałązka(klasa VIIIc), Jan Pikus(Klasa VIIa).

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, a Jasiowi, Grzesiowi i Emilce życzymy dalszych sukcesów w etapie regionalnym i finałowym - wojewódzkim.

IMG 20191029 080121

IMG 20191029 080130