logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

731359
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
893
995
8314
10070
731359

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

IMG 20191029 080102Uczniowie naszej szkoły aktywnie wzięli udział w XVII edycji Konkursu Ekologicznego ,,Mazowieckie Krajobrazy” dla uczniów szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego. Organizatorem konkursu jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Tegoroczna edycja nawiązuje do popularyzacji walorów krajobrazowych i przyrodniczych Mazowsza.

Do drugiego- regionalnego etapu- zakwalifikowały się następujące prace:

-w I grupie wiekowej(klasy I-III) - plakat ekologiczny z hasłem- praca ucznia klasy Ia- Jana Grossa(opiekun p.Danuta Romkowska);

-w II grupie wiekowej(klasy IV-VI) - fotografia przedstawiająca mazowiecki krajobraz –praca ucznia klasy VI c- Grzegorza Rackiego(opiekun p.Natalia Grabowicz);

-w III grupie wiekowej(klasy VII-VIII) - wiersz dotyczący przedmiotowej tematyki - praca uczennicy klasy VII a- Emilii Prusińskiej (opiekun p. Marlena Wygocka).

W I etapie udział wzięli:

-w II grupie wiekowej(fotografia): Bartosz Rogalski(klasa VIc), Mateusz Smardzewski (klasa Va);

-w III grupie wiekowej(wiersz): Weronika Czarnecka(klasa VIIIc), Maja Gałązka(klasa VIIIc), Jan Pikus(Klasa VIIa).


Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, a Jasiowi, Grzesiowi i Emilce życzymy dalszych sukcesów w etapie regionalnym i finałowym - wojewódzkim.

 

DSC07015

 

IMG 20191029 080121

 

IMG 20191029 080130

 

IMG 20191029 080158

 

IMG 20191029 080151

 

klasa Ia

 

IMG 20191029 080102