Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

8W piątek 25.10.2019 na hali sportowej MOSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu w unihokeju dziewcząt klas VII-VIII. Reprezentacja naszej szkoły rozegrała 3 mecze . W pierwszym pokonała dziewczęta z Młocka 1:0. W kolejnym starciu z reprezentacją Sońska mecz zakończył się remisem 1:1.

Ostatnie spotkanie - mecz z Gąsocinem 1:2. Ostatecznie reprezentacja naszej szkoły zdobyła brązowy medal podczas Mistrzostw Powiatu w unihokeju. Gratulacje dla zawodniczek.
Skład drużyny: Ania Tobolska, Wiktoria Chojnacka, Magdalena Naszkowska, Marta Tomaszewska, Wiktoria Stando, Daria Kownacka, Asia Wardziak, Ola Lewandowska i Amelka Tańska. Nauczyciel WF Barbara Chełmińska

Fotorelacja w Galerii