logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

731297
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
831
995
8252
10008
731297

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

8W piątek 25.10.2019 na hali sportowej MOSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu w unihokeju dziewcząt klas VII-VIII. Reprezentacja naszej szkoły rozegrała 3 mecze . W pierwszym pokonała dziewczęta z Młocka 1:0. W kolejnym starciu z reprezentacją Sońska mecz zakończył się remisem 1:1.

Ostatnie spotkanie - mecz z Gąsocinem 1:2. Ostatecznie reprezentacja naszej szkoły zdobyła brązowy medal podczas Mistrzostw Powiatu w unihokeju. Gratulacje dla zawodniczek.
Skład drużyny: Ania Tobolska, Wiktoria Chojnacka, Magdalena Naszkowska, Marta Tomaszewska, Wiktoria Stando, Daria Kownacka, Asia Wardziak, Ola Lewandowska i Amelka Tańska. Nauczyciel WF Barbara Chełmińska

 

Fotorelacja w Galerii