logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1777766
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
971
2162
10912
23585
1777766

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 rekrutacja

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowania rekrutacyjnego

Badania lekarskie


dyplom

dyplom

 

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

74438583 467044387245392 6654009814546382848 nW dniu 16 października uczniowie klasy III c pod opieką p. Teresy Konarzewskiej oraz p. Katarzyny Stępskiej wzięli udział w obchodach Światowego Dnia Żywności organizowanym przez Bank Żywności w Ciechanowie.
Tegoroczny „Strajk Żywności” pod hasłem „Marnując żywność – marnujesz planetę!” rozpoczął się przed budynkiem COEK Studio, skąd dzieci w różnobarwnych strojach warzyw i owoców, z transparentami oraz skandując hasła promujące niemarnowanie żywności, przeszły do hali sportowej przy ulicy Kraszewskiego.

Tam czekało na zgromadzonych wiele atrakcji. W hali odbył się konkurs na piosenkę o tematyce niemarnowania żywności, konkurs na najciekawszy strój oraz podsumowanie konkursu plastycznego. Dziewczynki z klasy IIIc Emilka Piątek i Marysia Jaśkiewicz pięknie zaśpiewały piosenkę „Zmień nawyki żywieniowe już dziś…”. W konkursie na najciekawszy strój Wojtek Najduk zdobył III miejsce i otrzymał nagrodę rzeczową . Największą niespodzianką było zdobycie I miejsca w konkursie plastycznym o tematyce niemarnowania zasobów Planety Ziemia przez ucznia klasy Ic – Jasia Jakubiaka natomiast Bartek Rogalski z klasy VIc otrzymał wyróżnienie w tym konkursie. Zwycięzcy otrzymali drobne upominki rzeczowe oraz okolicznościowe dyplomy.
Pamiętajmy każdego dnia, szczególnie robiąc zakupy, że:
MARNUJĄĆ ŻYWNOŚĆ – MARNUJESZ PLANETĘ!

 

Fotorelacja w Galerii