MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowania rekrutacyjnego

Badania lekarskie

dyplom

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

74438583 467044387245392 6654009814546382848 nW dniu 16 października uczniowie klasy III c pod opieką p. Teresy Konarzewskiej oraz p. Katarzyny Stępskiej wzięli udział w obchodach Światowego Dnia Żywności organizowanym przez Bank Żywności w Ciechanowie.
Tegoroczny „Strajk Żywności” pod hasłem „Marnując żywność – marnujesz planetę!” rozpoczął się przed budynkiem COEK Studio, skąd dzieci w różnobarwnych strojach warzyw i owoców, z transparentami oraz skandując hasła promujące niemarnowanie żywności, przeszły do hali sportowej przy ulicy Kraszewskiego.

Tam czekało na zgromadzonych wiele atrakcji. W hali odbył się konkurs na piosenkę o tematyce niemarnowania żywności, konkurs na najciekawszy strój oraz podsumowanie konkursu plastycznego. Dziewczynki z klasy IIIc Emilka Piątek i Marysia Jaśkiewicz pięknie zaśpiewały piosenkę „Zmień nawyki żywieniowe już dziś…”. W konkursie na najciekawszy strój Wojtek Najduk zdobył III miejsce i otrzymał nagrodę rzeczową . Największą niespodzianką było zdobycie I miejsca w konkursie plastycznym o tematyce niemarnowania zasobów Planety Ziemia przez ucznia klasy Ic – Jasia Jakubiaka natomiast Bartek Rogalski z klasy VIc otrzymał wyróżnienie w tym konkursie. Zwycięzcy otrzymali drobne upominki rzeczowe oraz okolicznościowe dyplomy.
Pamiętajmy każdego dnia, szczególnie robiąc zakupy, że:
MARNUJĄĆ ŻYWNOŚĆ – MARNUJESZ PLANETĘ!

Fotorelacja w Galerii