MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowania rekrutacyjnego

Badania lekarskie

dyplom

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Wszyscy uczniowie klasy 7 b wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Nowakowską oraz opiekunkami panią Mariolą Szcząchor i panią Izą Duriasz w dniach 14-16 października br. przebywali na wycieczce w Krakowie i w jego okolicach. Pierwszego dnia z przewodnikiem zwiedzili Katedrę Wawelską wraz z Dzwonem Zygmunta, Groby Królewskie, Muzeum Katedralne oraz kryptę, w której spoczywa śp. Para Prezydencka Lech i Maria Kaczyńscy. Odbyli wieczorny spacer po Rynku Głównym, na którym zobaczyli m.in. pięknie oświetlone Sukiennice i Bazylikę Mariacką. W kolejnym dniu udali się do Miejsca Pamięci Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

Przejście przez autentyczny teren byłego niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady było nie tylko cenną lekcją historii, ale też ważnym osobistym doświadczeniem każdego uczestnika. Następnie młodzież wraz z opiekunami przejechała w kierunku Wadowic, gdzie dzięki nowoczesnej, multimedialnej wystawie w Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II poznała życie, działalność i nauczanie Człowieka, który zmienił oblicze współczesnego świata. W ten sposób rozpoczęto obchody 100-lecia urodzin Patrona naszej Szkoły. Na koniec pobytu w rodzinnym mieście Jana Pawła II spróbowali wadowickich kremówek. A wieczorem grupa spacerowała wokół krakowskich błoni, podziwiając pięknie oświetlony Kopiec Kościuszki. Nieopodal błoni znajduje się Hotel Studencki Żaczek, w którym nocowano i spożywano posiłki.

W trzecim dniu wycieczki młodzież bawiła się w dwóch grupach. Pierwsza - w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, a druga w Gojump Parku trampolin i Galerii Kazimierz w Krakowie. W Energylandii największą furorę zrobiły Domy Strachów, otwarte akurat w dniu przyjazdu grupy. Podczas magicznego Hallween Time w krainach potworów było naprawdę strasznie. Efekty strachu wzmocniły prawdziwe postacie, które uczestnicy tam spotkali. Dużo emocji dostarczyła Strefa Ekstremalna, Smoczy Gród z Wooden Coaster Zadra oraz Pyramid Cinema 7D. Odbył się też pokaz Laboratorium Szalonego Naukowca, posiadający walory nie tylko edukacyjne.  W Energylandii spotkali znaną polską dziennikarkę Martę Manowską, prowadzącą w TVP1 programy "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Zrobili sobie nawet fotki ze znaną prezenterkę! W Gojump Parku 6-osobowa grupa ćwiczyła m.in. równowagę na GOninja, wytrzymałość w basenie z gąbkami i gibkość na trampolinach. Wieczorem uczniowie grali w 5-osobowych drużynach, w exitgame, w trzech pokojach Escape roomu Combinator „Tajemnica alchemika”, „Krakowska bestia” i „Statek piracki”. Należało się zaangażować, szukać, myśleć, współpracować bez używania komórki czy latarki. Była burza emocji i wrażeń! Do hotelu wszyscy powrócili bulwarami wiślanymi.

W ostatnim dniu młodzi turyści weszli na Kopiec Kościuszki, skąd dzięki pięknej pogodzie, która towarzyszyła im przez cały czas trwania wycieczki, rozpościerała się panorama Karpat, w tym odległych Tatr, zwiedzili Bazylikę Franciszkanów, zatrzymali się pod Oknem Papieskim oraz przed gmachem Collegium Minus, weszli na dziedziniec Collegim Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także podziwiali gmach Muzeum Narodowego w Krakowie. Na zwiedzanie wystaw w Muzeum nie wystarczyło już czasu. Do Krakowa na pewno każdy uczestnik wycieczki chętnie powróci.

Kolejna, udana klasowa wycieczka pogłębiła więzi nie tylko pomiędzy uczniami, ale również pomiędzy uczniami i ich opiekunami. Wzbogaciła wszystkich m.in. w wiedzę historyczną, geograficzną oraz pozwoliła na zdobycie nowych umiejętności, np. orientacji w nieznanym terenie i pokonywania własnych słabości i lęków.

Fotorelacja w Galerii