logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1135708
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
91
1420
6104
26061
1135708

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo Rodzice,
informuję, że oddziały przedszkolne i świetlica szkolna zaczną funkcjonować w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie  prawdopodobnie  ok. 18 maja 2020r. decyzją Prezydenta Miasta Ciechanów.
Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informację będą zamieszczane na bieżąco.


Aldona Krzywicka, dyrektor  Sp7

 

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI!!!

Logowanie do szkół ponadpodstawowych

Drodzy uczniowie, 

nadszedł czas wyboru szkoły średniej. 
Link do strony logowania:
https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat

 

Listy dzieci przyjętych do klas I i oddziału "0"

na rok szkolny 2020/2021

Listy dzieci przyjętych do klas I:

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1TCYe_qxoJON5x6M1A5dLTQlOhinTtfCN

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1_xXNjq37DFxf96tzGycYjWa2seuaIlTe

Strona 3 - https://drive.google.com/open?id=19CdzX_Oq5eeBqOvWq9pjK-JflYD8Y5pp

Strona 4 - https://drive.google.com/open?id=1zTtX5nYqqMwOtQgATCCATJbh3RG0oV_k

 

Lista dzieci przyjętych do oddziału "0":

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1hi8a7RE-_73eRemvwGIrTxv7eQGvlbzk

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1R6OKTOvDTjWTSgKIZTpf9zqJBvaFWvVK

 

Lista rezerwowa dzieci do oddziału "0":

https://drive.google.com/open?id=1XmiM8K6HWrWV40lEEAItJreD8dY6DLSG

 

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

na rok szkolny 2020/2021

Terminy_postepowania_rekrutacyjnego_2020/2021.docx 

Harmonogram_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_-_komunikat_MEN.DOCX

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty, dotyczącym rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (KPZ.571.1.2.2020)
 
Stosowne pliki w załączniku.

Pismo przewodnie do gmin i szkół podstawowych.

Wykaz szkół ponadpodstawowych.

Kuratorium Oświaty w  Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

 

 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie  i Rodzice

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie mimo zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole, są nadal objęci pomocą psychologiczno- pedagogiczną w ramach obowiązujących dostosowań wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pedagog, psycholog, nauczyciele wspomagający i terapeuci pozostają do dyspozycji uczniów i ich rodziców.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów o zrozumienie, odpowiedzialne zachowania i wypełnianie obowiązków szkolnych w warunkach domowych. Życzymy ciekawych wirtualnych spotkań z nauczycielami i dobrej pracy samokształceniowej. Pamiętajcie o sobie wzajemnie. Być może są wśród Was tacy, którzy nie mają stałego dostępu do wysyłanych ze szkoły wiadomości, prosimy informujcie się nawzajem.

Państwa Rodziców, prosimy o współpracę ze szkołą drogą mailową, dziennik elektroniczny LIbrus oraz motywowanie dzieci do nauki i wykorzystanie tego danego nam czasu na bycie razem ze swoimi bliskimi. Poświęćcie ten czas na zaległe rozmowy, wzajemne wsparcie i wspólne rozwijanie pasji. Należy  pamiętać o rygorystycznym przestrzeganiu procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Od Państwa odpowiedzialnej postawy i konsekwentnego egzekwowania od młodzieży zasady: ZOSTAŃ W DOMU zależy skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Należy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez Szkołę.

To jest pewnego rodzaju egzamin dla wszystkich nas. Zdajmy go z wynikiem pozytywnym.

                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Aldona
Krzywicka, dyrektor szkoły

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze WKS.550.42.2020.AL .

Stosowny plik w załączeniu.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

NOWE OBOSTRZENIA I ZASADY

MAZOWIECKA  POLICJA  APELUJE!

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

 

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

1

Wszyscy uczniowie klasy 7 b wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Nowakowską oraz opiekunkami panią Mariolą Szcząchor i panią Izą Duriasz w dniach 14-16 października br. przebywali na wycieczce w Krakowie i w jego okolicach. Pierwszego dnia z przewodnikiem zwiedzili Katedrę Wawelską wraz z Dzwonem Zygmunta, Groby Królewskie, Muzeum Katedralne oraz kryptę, w której spoczywa śp. Para Prezydencka Lech i Maria Kaczyńscy. Odbyli wieczorny spacer po Rynku Głównym, na którym zobaczyli m.in. pięknie oświetlone Sukiennice i Bazylikę Mariacką. W kolejnym dniu udali się do Miejsca Pamięci Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

Przejście przez autentyczny teren byłego niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady było nie tylko cenną lekcją historii, ale też ważnym osobistym doświadczeniem każdego uczestnika. Następnie młodzież wraz z opiekunami przejechała w kierunku Wadowic, gdzie dzięki nowoczesnej, multimedialnej wystawie w Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II poznała życie, działalność i nauczanie Człowieka, który zmienił oblicze współczesnego świata. W ten sposób rozpoczęto obchody 100-lecia urodzin Patrona naszej Szkoły. Na koniec pobytu w rodzinnym mieście Jana Pawła II spróbowali wadowickich kremówek. A wieczorem grupa spacerowała wokół krakowskich błoni, podziwiając pięknie oświetlony Kopiec Kościuszki. Nieopodal błoni znajduje się Hotel Studencki Żaczek, w którym nocowano i spożywano posiłki.

W trzecim dniu wycieczki młodzież bawiła się w dwóch grupach. Pierwsza - w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, a druga w Gojump Parku trampolin i Galerii Kazimierz w Krakowie. W Energylandii największą furorę zrobiły Domy Strachów, otwarte akurat w dniu przyjazdu grupy. Podczas magicznego Hallween Time w krainach potworów było naprawdę strasznie. Efekty strachu wzmocniły prawdziwe postacie, które uczestnicy tam spotkali. Dużo emocji dostarczyła Strefa Ekstremalna, Smoczy Gród z Wooden Coaster Zadra oraz Pyramid Cinema 7D. Odbył się też pokaz Laboratorium Szalonego Naukowca, posiadający walory nie tylko edukacyjne.  W Energylandii spotkali znaną polską dziennikarkę Martę Manowską, prowadzącą w TVP1 programy "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Zrobili sobie nawet fotki ze znaną prezenterkę! W Gojump Parku 6-osobowa grupa ćwiczyła m.in. równowagę na GOninja, wytrzymałość w basenie z gąbkami i gibkość na trampolinach. Wieczorem uczniowie grali w 5-osobowych drużynach, w exitgame, w trzech pokojach Escape roomu Combinator „Tajemnica alchemika”, „Krakowska bestia” i „Statek piracki”. Należało się zaangażować, szukać, myśleć, współpracować bez używania komórki czy latarki. Była burza emocji i wrażeń! Do hotelu wszyscy powrócili bulwarami wiślanymi.

W ostatnim dniu młodzi turyści weszli na Kopiec Kościuszki, skąd dzięki pięknej pogodzie, która towarzyszyła im przez cały czas trwania wycieczki, rozpościerała się panorama Karpat, w tym odległych Tatr, zwiedzili Bazylikę Franciszkanów, zatrzymali się pod Oknem Papieskim oraz przed gmachem Collegium Minus, weszli na dziedziniec Collegim Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także podziwiali gmach Muzeum Narodowego w Krakowie. Na zwiedzanie wystaw w Muzeum nie wystarczyło już czasu. Do Krakowa na pewno każdy uczestnik wycieczki chętnie powróci.

Kolejna, udana klasowa wycieczka pogłębiła więzi nie tylko pomiędzy uczniami, ale również pomiędzy uczniami i ich opiekunami. Wzbogaciła wszystkich m.in. w wiedzę historyczną, geograficzną oraz pozwoliła na zdobycie nowych umiejętności, np. orientacji w nieznanym terenie i pokonywania własnych słabości i lęków.       

 

 Fotorelacja w Galerii