logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1777761
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
966
2162
10907
23580
1777761

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 rekrutacja

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowania rekrutacyjnego

Badania lekarskie


dyplom

dyplom

 

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

1

Wszyscy uczniowie klasy 7 b wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Nowakowską oraz opiekunkami panią Mariolą Szcząchor i panią Izą Duriasz w dniach 14-16 października br. przebywali na wycieczce w Krakowie i w jego okolicach. Pierwszego dnia z przewodnikiem zwiedzili Katedrę Wawelską wraz z Dzwonem Zygmunta, Groby Królewskie, Muzeum Katedralne oraz kryptę, w której spoczywa śp. Para Prezydencka Lech i Maria Kaczyńscy. Odbyli wieczorny spacer po Rynku Głównym, na którym zobaczyli m.in. pięknie oświetlone Sukiennice i Bazylikę Mariacką. W kolejnym dniu udali się do Miejsca Pamięci Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

Przejście przez autentyczny teren byłego niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady było nie tylko cenną lekcją historii, ale też ważnym osobistym doświadczeniem każdego uczestnika. Następnie młodzież wraz z opiekunami przejechała w kierunku Wadowic, gdzie dzięki nowoczesnej, multimedialnej wystawie w Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II poznała życie, działalność i nauczanie Człowieka, który zmienił oblicze współczesnego świata. W ten sposób rozpoczęto obchody 100-lecia urodzin Patrona naszej Szkoły. Na koniec pobytu w rodzinnym mieście Jana Pawła II spróbowali wadowickich kremówek. A wieczorem grupa spacerowała wokół krakowskich błoni, podziwiając pięknie oświetlony Kopiec Kościuszki. Nieopodal błoni znajduje się Hotel Studencki Żaczek, w którym nocowano i spożywano posiłki.

W trzecim dniu wycieczki młodzież bawiła się w dwóch grupach. Pierwsza - w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, a druga w Gojump Parku trampolin i Galerii Kazimierz w Krakowie. W Energylandii największą furorę zrobiły Domy Strachów, otwarte akurat w dniu przyjazdu grupy. Podczas magicznego Hallween Time w krainach potworów było naprawdę strasznie. Efekty strachu wzmocniły prawdziwe postacie, które uczestnicy tam spotkali. Dużo emocji dostarczyła Strefa Ekstremalna, Smoczy Gród z Wooden Coaster Zadra oraz Pyramid Cinema 7D. Odbył się też pokaz Laboratorium Szalonego Naukowca, posiadający walory nie tylko edukacyjne.  W Energylandii spotkali znaną polską dziennikarkę Martę Manowską, prowadzącą w TVP1 programy "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Zrobili sobie nawet fotki ze znaną prezenterkę! W Gojump Parku 6-osobowa grupa ćwiczyła m.in. równowagę na GOninja, wytrzymałość w basenie z gąbkami i gibkość na trampolinach. Wieczorem uczniowie grali w 5-osobowych drużynach, w exitgame, w trzech pokojach Escape roomu Combinator „Tajemnica alchemika”, „Krakowska bestia” i „Statek piracki”. Należało się zaangażować, szukać, myśleć, współpracować bez używania komórki czy latarki. Była burza emocji i wrażeń! Do hotelu wszyscy powrócili bulwarami wiślanymi.

W ostatnim dniu młodzi turyści weszli na Kopiec Kościuszki, skąd dzięki pięknej pogodzie, która towarzyszyła im przez cały czas trwania wycieczki, rozpościerała się panorama Karpat, w tym odległych Tatr, zwiedzili Bazylikę Franciszkanów, zatrzymali się pod Oknem Papieskim oraz przed gmachem Collegium Minus, weszli na dziedziniec Collegim Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także podziwiali gmach Muzeum Narodowego w Krakowie. Na zwiedzanie wystaw w Muzeum nie wystarczyło już czasu. Do Krakowa na pewno każdy uczestnik wycieczki chętnie powróci.

Kolejna, udana klasowa wycieczka pogłębiła więzi nie tylko pomiędzy uczniami, ale również pomiędzy uczniami i ich opiekunami. Wzbogaciła wszystkich m.in. w wiedzę historyczną, geograficzną oraz pozwoliła na zdobycie nowych umiejętności, np. orientacji w nieznanym terenie i pokonywania własnych słabości i lęków.       

 

 Fotorelacja w Galerii