logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1140444
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1182
2462
10840
30797
1140444

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo Rodzice,
informuję, że oddziały przedszkolne i świetlica szkolna zaczną funkcjonować w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie  prawdopodobnie  ok. 18 maja 2020r. decyzją Prezydenta Miasta Ciechanów.
Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informację będą zamieszczane na bieżąco.


Aldona Krzywicka, dyrektor  Sp7

 

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI!!!

Logowanie do szkół ponadpodstawowych

Drodzy uczniowie, 

nadszedł czas wyboru szkoły średniej. 
Link do strony logowania:
https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat

 

Listy dzieci przyjętych do klas I i oddziału "0"

na rok szkolny 2020/2021

Listy dzieci przyjętych do klas I:

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1TCYe_qxoJON5x6M1A5dLTQlOhinTtfCN

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1_xXNjq37DFxf96tzGycYjWa2seuaIlTe

Strona 3 - https://drive.google.com/open?id=19CdzX_Oq5eeBqOvWq9pjK-JflYD8Y5pp

Strona 4 - https://drive.google.com/open?id=1zTtX5nYqqMwOtQgATCCATJbh3RG0oV_k

 

Lista dzieci przyjętych do oddziału "0":

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1hi8a7RE-_73eRemvwGIrTxv7eQGvlbzk

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1R6OKTOvDTjWTSgKIZTpf9zqJBvaFWvVK

 

Lista rezerwowa dzieci do oddziału "0":

https://drive.google.com/open?id=1XmiM8K6HWrWV40lEEAItJreD8dY6DLSG

 

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

na rok szkolny 2020/2021

Terminy_postepowania_rekrutacyjnego_2020/2021.docx 

Harmonogram_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_-_komunikat_MEN.DOCX

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty, dotyczącym rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (KPZ.571.1.2.2020)
 
Stosowne pliki w załączniku.

Pismo przewodnie do gmin i szkół podstawowych.

Wykaz szkół ponadpodstawowych.

Kuratorium Oświaty w  Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

 

 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie  i Rodzice

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie mimo zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole, są nadal objęci pomocą psychologiczno- pedagogiczną w ramach obowiązujących dostosowań wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pedagog, psycholog, nauczyciele wspomagający i terapeuci pozostają do dyspozycji uczniów i ich rodziców.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów o zrozumienie, odpowiedzialne zachowania i wypełnianie obowiązków szkolnych w warunkach domowych. Życzymy ciekawych wirtualnych spotkań z nauczycielami i dobrej pracy samokształceniowej. Pamiętajcie o sobie wzajemnie. Być może są wśród Was tacy, którzy nie mają stałego dostępu do wysyłanych ze szkoły wiadomości, prosimy informujcie się nawzajem.

Państwa Rodziców, prosimy o współpracę ze szkołą drogą mailową, dziennik elektroniczny LIbrus oraz motywowanie dzieci do nauki i wykorzystanie tego danego nam czasu na bycie razem ze swoimi bliskimi. Poświęćcie ten czas na zaległe rozmowy, wzajemne wsparcie i wspólne rozwijanie pasji. Należy  pamiętać o rygorystycznym przestrzeganiu procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Od Państwa odpowiedzialnej postawy i konsekwentnego egzekwowania od młodzieży zasady: ZOSTAŃ W DOMU zależy skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Należy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez Szkołę.

To jest pewnego rodzaju egzamin dla wszystkich nas. Zdajmy go z wynikiem pozytywnym.

                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Aldona
Krzywicka, dyrektor szkoły

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze WKS.550.42.2020.AL .

Stosowny plik w załączeniu.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

NOWE OBOSTRZENIA I ZASADY

MAZOWIECKA  POLICJA  APELUJE!

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

 

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

zd ART

   Żywioły-Art. to harcerski zespół wokalno-instrumentalny, który powstał w 2010 roku w naszej Szkole, a obecnie działa w PCKiSz w Ciechanowie. Jego misją miało być realizowanie muzycznych pomysłów harcerzy 3. Ciechanowskiej Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej "Żywioły". Grupa ewoluowała artystycznie i dzisiaj zespół tworzą nie tylko aktywni harcerze, ale także zawodowi muzycy. Zespół osiągnął kolejne sukcesy.

 

W czerwcu br. został laureatem 47. edycji Ogólnopolskiego Turystycznego Przeglądu Piosenki Studenckiej BAZUNA w Sulęczynie na Kaszubach. Ich piosenka "Ballada o plecaku wędrowniczku" została Rajdową Piosenką Roku. W Złotej Dwudziestce, poza Balladą, można odnaleźć również inny utwór Żywioły-Art - "Nieś mnie muzyko". Autorem słów i muzyki obu utworów jest Piotr Rzeczkowski, gitarzysta akustyczny zespołu. Zespół otrzymał ponadto nominacje na dwa przeglądy piosenki turystycznej: Bakcynalia w Lublinie i Giełda Piosenki Turystycznej w Szklarskiej Porębie.

     Na festiwalu w roli wokalistek wystąpiły pani Anna Rzeczkowska, nauczyciel wspierający oraz absolwentki naszej Szkoły - Patrycja Abramowicz, Julia Zajkowska i Alicja Zajkowska. Alicja zagrała też na flecie poprzecznym.

     W sierpniu, w Kawiarni Artystycznej  PCKiSz w Ciechanowie, odbył się koncert Zespołu. Sala Kawiarni wypełniła się miłośnikami piosenki harcerskiej i turystycznej. Koncert trwał ponad godzinę i zakończył się kilkoma bisami. Publiczność usłyszała m.in. utwory nagrodzone podczas tegorocznej edycji Bazuny.

http://www.pckisz.pl/koncert-harcerskiego-zespolu-wokalno-instrumentalnego-zywioly-art,3041

   Zespół "Żywioły Art" zaangażował się w projekt Starostwa Powiatowego w Ciechanowie "To miejsce", który miał na celu promocję powiatu ciechanowskiego, jako świetnego miejsca w którym żyją zdolni ludzie. Dzięki talentowi, kreatywności, zaangażowaniu i współpracy z grupą lokalnych artystów udało się stworzyć piosenkę oraz teledysk, które pokazują nasz powiat od tej trochę mniej znanej strony. Część teledysku to swoistego rodzaju koncert na dachu budynku Starostwa Powiatowego, resztę dopełniły kadry z mniej lub bardziej znanych miejsc z najbliższej okolicy.

   27 września 2019 r., Zespół  miał zaszczyt zagrać koncert z okazji 80. rocznicy przejścia ZHP do konspiracji, czyli powołania tajnej młodzieżowej organizacji zbrojnej Szare Szeregi. Koncert odbył się w Muzeum Powstania Warszawskiego. Na koncert przybyło blisko 3000 harcerzy i harcerek oraz sympatycy i kombatanci. "Żywioły-Art" zagrał razem z Maleo Reggae Rockers oraz Harcerskim Zespołem Pieśni i Tańca "DZIECI PŁOCKA". 

   Dwa dni później Zespół uczestniczył w Koncercie Charytatywnym "Obudźmy Anetę" w Sońsku.