OIP2

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

zd ART

Żywioły-Art. to harcerski zespół wokalno-instrumentalny, który powstał w 2010 roku w naszej Szkole, a obecnie działa w PCKiSz w Ciechanowie. Jego misją miało być realizowanie muzycznych pomysłów harcerzy 3. Ciechanowskiej Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej "Żywioły". Grupa ewoluowała artystycznie i dzisiaj zespół tworzą nie tylko aktywni harcerze, ale także zawodowi muzycy. Zespół osiągnął kolejne sukcesy.

W czerwcu br. został laureatem 47. edycji Ogólnopolskiego Turystycznego Przeglądu Piosenki Studenckiej BAZUNA w Sulęczynie na Kaszubach. Ich piosenka "Ballada o plecaku wędrowniczku" została Rajdową Piosenką Roku. W Złotej Dwudziestce, poza Balladą, można odnaleźć również inny utwór Żywioły-Art - "Nieś mnie muzyko". Autorem słów i muzyki obu utworów jest Piotr Rzeczkowski, gitarzysta akustyczny zespołu. Zespół otrzymał ponadto nominacje na dwa przeglądy piosenki turystycznej: Bakcynalia w Lublinie i Giełda Piosenki Turystycznej w Szklarskiej Porębie.

Na festiwalu w roli wokalistek wystąpiły pani Anna Rzeczkowska, nauczyciel wspierający oraz absolwentki naszej Szkoły - Patrycja Abramowicz, Julia Zajkowska i Alicja Zajkowska. Alicja zagrała też na flecie poprzecznym.

W sierpniu, w Kawiarni Artystycznej  PCKiSz w Ciechanowie, odbył się koncert Zespołu. Sala Kawiarni wypełniła się miłośnikami piosenki harcerskiej i turystycznej. Koncert trwał ponad godzinę i zakończył się kilkoma bisami. Publiczność usłyszała m.in. utwory nagrodzone podczas tegorocznej edycji Bazuny.

Zespół "Żywioły Art" zaangażował się w projekt Starostwa Powiatowego w Ciechanowie "To miejsce", który miał na celu promocję powiatu ciechanowskiego, jako świetnego miejsca w którym żyją zdolni ludzie. Dzięki talentowi, kreatywności, zaangażowaniu i współpracy z grupą lokalnych artystów udało się stworzyć piosenkę oraz teledysk, które pokazują nasz powiat od tej trochę mniej znanej strony. Część teledysku to swoistego rodzaju koncert na dachu budynku Starostwa Powiatowego, resztę dopełniły kadry z mniej lub bardziej znanych miejsc z najbliższej okolicy.

27 września 2019 r., Zespół  miał zaszczyt zagrać koncert z okazji 80. rocznicy przejścia ZHP do konspiracji, czyli powołania tajnej młodzieżowej organizacji zbrojnej Szare Szeregi. Koncert odbył się w Muzeum Powstania Warszawskiego. Na koncert przybyło blisko 3000 harcerzy i harcerek oraz sympatycy i kombatanci. "Żywioły-Art" zagrał razem z Maleo Reggae Rockers oraz Harcerskim Zespołem Pieśni i Tańca "DZIECI PŁOCKA".

Dwa dni później Zespół uczestniczył w Koncercie Charytatywnym "Obudźmy Anetę" w Sońsku.