logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1855815
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
672
2018
9971
672
1855815

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 rekrutacja

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowaniawierki

Badania lekarskie


 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGIA

INFOLINIA - ZESPOŁY MIEJSCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Świetlikom o kontakt

z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

„Nie jestem sam” pod takim hasłem odbyła się 37. Pielgrzymka Dzieci i Młodzieży do Rostkowa - miejsca urodzin św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży.                             W Pielgrzymce uczestniczyły również dzieci i młodzież z naszej Szkoły wraz z katechetami: panią Ewą Pawlicką, panią Dianą Kułak, ks. Łukaszem Kamińskim oraz rodzicami. Dzieci z diecezji płockiej spotkały się w Przasnyszu, skąd po zawiązaniu wspólnoty, w grupach prowadzonych przez członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży (KSM), wybrały się w pieszą pielgrzymkę do Rostkowa.

W Rostkowie modlono się w kościele przy relikwiach św. Stanisława Kostki. Pielgrzymi dotykali odbicia stopy małego Stasia w kamieniu, stali pod lipą, przy której modlił się młody Staszek. Uroczystej Mszy św przewodniczył ks. bp Mirosław Milewski, a kazanie wygłosił ks. Tomek Dec. Grupa uczniów uczestnicząca w Pielgrzymce, przekazała organizatorom akcji "Szczoteczka i pasta do zębów dla dzieci z Czadu" 140 szczoteczek i 98 past do zębów, które zostały zebrane w szkole. Organizatorem akcji był Wydział Duszpasterski i Diakonia Misyjna Ruchu Światło-Życie Diecezji Płockiej. W całej diecezji zebrano 10658 szczoteczek i 7941 past do zębów, które zostały wysłane do Mission Catolique Baikoro w Czadzie. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej charytatywnej akcji.

Fotorelacja w Galerii