logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1140438
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1176
2462
10834
30791
1140438

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo Rodzice,
informuję, że oddziały przedszkolne i świetlica szkolna zaczną funkcjonować w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie  prawdopodobnie  ok. 18 maja 2020r. decyzją Prezydenta Miasta Ciechanów.
Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informację będą zamieszczane na bieżąco.


Aldona Krzywicka, dyrektor  Sp7

 

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI!!!

Logowanie do szkół ponadpodstawowych

Drodzy uczniowie, 

nadszedł czas wyboru szkoły średniej. 
Link do strony logowania:
https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat

 

Listy dzieci przyjętych do klas I i oddziału "0"

na rok szkolny 2020/2021

Listy dzieci przyjętych do klas I:

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1TCYe_qxoJON5x6M1A5dLTQlOhinTtfCN

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1_xXNjq37DFxf96tzGycYjWa2seuaIlTe

Strona 3 - https://drive.google.com/open?id=19CdzX_Oq5eeBqOvWq9pjK-JflYD8Y5pp

Strona 4 - https://drive.google.com/open?id=1zTtX5nYqqMwOtQgATCCATJbh3RG0oV_k

 

Lista dzieci przyjętych do oddziału "0":

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1hi8a7RE-_73eRemvwGIrTxv7eQGvlbzk

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1R6OKTOvDTjWTSgKIZTpf9zqJBvaFWvVK

 

Lista rezerwowa dzieci do oddziału "0":

https://drive.google.com/open?id=1XmiM8K6HWrWV40lEEAItJreD8dY6DLSG

 

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

na rok szkolny 2020/2021

Terminy_postepowania_rekrutacyjnego_2020/2021.docx 

Harmonogram_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_-_komunikat_MEN.DOCX

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty, dotyczącym rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (KPZ.571.1.2.2020)
 
Stosowne pliki w załączniku.

Pismo przewodnie do gmin i szkół podstawowych.

Wykaz szkół ponadpodstawowych.

Kuratorium Oświaty w  Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

 

 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie  i Rodzice

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie mimo zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole, są nadal objęci pomocą psychologiczno- pedagogiczną w ramach obowiązujących dostosowań wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pedagog, psycholog, nauczyciele wspomagający i terapeuci pozostają do dyspozycji uczniów i ich rodziców.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów o zrozumienie, odpowiedzialne zachowania i wypełnianie obowiązków szkolnych w warunkach domowych. Życzymy ciekawych wirtualnych spotkań z nauczycielami i dobrej pracy samokształceniowej. Pamiętajcie o sobie wzajemnie. Być może są wśród Was tacy, którzy nie mają stałego dostępu do wysyłanych ze szkoły wiadomości, prosimy informujcie się nawzajem.

Państwa Rodziców, prosimy o współpracę ze szkołą drogą mailową, dziennik elektroniczny LIbrus oraz motywowanie dzieci do nauki i wykorzystanie tego danego nam czasu na bycie razem ze swoimi bliskimi. Poświęćcie ten czas na zaległe rozmowy, wzajemne wsparcie i wspólne rozwijanie pasji. Należy  pamiętać o rygorystycznym przestrzeganiu procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Od Państwa odpowiedzialnej postawy i konsekwentnego egzekwowania od młodzieży zasady: ZOSTAŃ W DOMU zależy skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Należy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez Szkołę.

To jest pewnego rodzaju egzamin dla wszystkich nas. Zdajmy go z wynikiem pozytywnym.

                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Aldona
Krzywicka, dyrektor szkoły

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze WKS.550.42.2020.AL .

Stosowny plik w załączeniu.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

NOWE OBOSTRZENIA I ZASADY

MAZOWIECKA  POLICJA  APELUJE!

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

 

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

IMG 597125 września 2019 r., na placu przed budynkiem naszej Szkoły stawiły się rajdowe zespoły, które wspólnie wzięły udział w XI Rajdzie Rowerowym LOP ph. "Chrońmy bioróżnorodność". Naszą Szkołę reprezentował 13-osobowy zespół uczniów - Magda Przytarska, Marta Skibińska i Oliwier Skibiński z kl. VII ai, Oskar Jurkowski, Piotr Kwiatkowski, Mateusz Morawski i Przemek Pawlicki z kl. VII b, Bartosz Kujda, Jakub Lisiewicz, Damian Szczerba i Kacper Nasierowski z kl. VII ci oraz Wiktoria Stando i Damian Gdański z kl. 8 di pod opieką pana Marcina Stępnia, wicedyrektora Szkoły i opiekunki Szkolnego Koła LOP pani Małgorzaty Nowakowskiej.

Na rozpoczęcie Rajdu przybyli: pan Józef Szypulski, starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ciechanowie, pani Wiesława Bem z Banku Spółdzielczego w Ciechanowie oraz współorganizatorzy Rajdu, pracownicy Nadleśnictwa Ciechanów – Nadleśniczy pan Tomasz Drożdż i jego zastępca pan Piotr Sarnowski oraz pani Maja Dygul-Nastaszyc, specjalista Służb Leśnych. Przybyłych powitała pani Małgorzata Nowakowska, nauczycielka naszej Szkoły, pełniąca funkcję prezesa Zarządu Oddziału Ligi Ochrony Przyrody w Ciechanowie, który był współorganizatorem Rajdu oraz gospodarz terenu pan Marcin Stępień. Następnie głos zabrali goście, życząc wszystkim szerokiej i bezpiecznej drogi. Trasę Rajdu omówił Komandor Rajdu, pan Edward Macherski, a zasady bezpiecznego poruszania się w grupie na rowerach przypomnieli przedstawiciele Policji. Oni też zabezpieczali trasę rajdu. 

Podstawowym celem Rajdu były obchody Europejskiego Dnia bez Samochodu, który finalizował Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu oraz Światowego Dnia Turystyki.
Trasa Rajdu wiodła przez Niechodzin, Kownaty Żędowe, Ujazdowo, Rutki Marszewice, Nową Wieś, Sulerzyż, Chotum i Gorysze. A na trasie Rajdu, oj działo się, działo ...! Pokonując trasę Rajdu, zespoły rywalizowały na boisku w Kownatach Żędowych w konkurencjach sportowych. Wiktoria Stando była najlepsza w rowerowym torze przeszkód, tuż za nią uplasował się Oliwier Skibiński. W przeciąganiu liny musieliśmy jednak uznać wyższość konkurentów. Natomiast w szkółce leśnej w Sulerzyżu, cykliści rozwiązywali zadania przyrodnicze, odgadywali odgłosy lasu, szacowali liczbę sadzonek dębu i wykonywali wykreślankę. Wszystkie zadania rozwiązywano zespołowo! W ogólnej punktacji nasz zespół zajął II miejsce! Ale to nie wszystko! Po przybyciu do szkółki, uczestnicy Rajdu usłyszeli sygnał "Powitanie", zagrany na rogu myśliwskim, a tuż przed ogniskiem sygnał "Posiłek". Zagrał je uczestnik wielu konkursów sygnalistów, Michał Ciesielski, podleśniczy Leśnictwa Rydzewo. Po zmaganiach intelektualnych uczestnicy ogrzali się przy ognisku i upiekli kiełbaski. Niespodzianką na trasie, był krótki pobyt na Pumptracku, po torach którego chętnie pojeździli również nasi uczniowie – Jakub Lisiewicz i Bartosz Kujda.
35 km trasa rajdu wiodącego wśród pól, łąk i lasów zakończyła się na placu przed Ośrodkiem COEK Studio. Tu, w obecności pana Józefa Szypulskiego, pani Wiesławy Bem i pana Mieczysław Walęciaka z WFOŚiGW - odbyło się uroczyste podsumowanie wyników konkursu przyrodniczego i wręczenie nagród. Wszyscy członkowie naszego zespołu oraz opiekunowie otrzymali nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Ciechanowie i Nadleśnictwo Ciechanów.
Aura dopisała, a dobry humor nie opuszczał uczestników Rajdu.
Cieszy fakt, że nasi uczniowie chętnie uczestniczą w imprezach, mających na celu edukację przyrodniczą i społeczną. Mamy nadzieję, że młodzież uświadomiła sobie wartości tkwiące w różnorodności przyrodniczej świata oraz konsekwencje wynikające z ekspansywnego wykorzystywania jego zasobów i przyjmie postawę odpowiedzialności za losy Przyrody i Człowieka na Ziemi.
Gratulujemy drużynie sukcesu! I do zobaczenia na trasie kolejnego Rajdu!

Z ochroniarskim pozdrowieniem

 

Fotorelacja w Galerii