Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

W dniu 25.09.2019 odbył się 18 rajd rowerowy PTSM, w którym udział brała drużyna z naszej szkoły wraz z opiekunami--Krzysztof Truszczyński i Adam Nałęcz. Trasa rajdu Ciechanów - Sulerzyż - Ciechanów. W skład drużyny wchodzili uczniowie klasy VIB i VIIIC.

RAJD1

RAJD2