Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

01EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU 23-30.09.2019 zawitał również do naszej szkoły. W ramach realizowanego projektu Aktywne Szkoły Multisport, którego koordynatorem jest Barbara Chełmińska, tydzień spędziliśmy bardzo aktywnie. Odbyły się wyjścia na zawody sportowe- czwartki LA , turnieje piłki nożnej dziewcząt i chłopców klas V-VI oraz VII –VIII.

Uczniowie klas starszych wzięli udział w 2 rajdach rowerowych. Podczas przerw lekcyjnych, dzieci mogły korzystać z hali sportowej, czy też aktywnie spędzić czas na korytarzu. Również dzieci na świetlicy korzystały w pełni z aktywności ruchowej. Bawiły się w salce, a także na hali sportowej. Innowacyjne zajęcia wychowania fizycznego prowadzone przez nauczycieli, zachęcały do ruchu pod każdą postacią. Korzystaliśmy również z krytej pływalni oraz braliśmy udział w akcji sprzątania świata. Oj działo się działo!!!
Dzięki podjętym działaniom i włączeniu się w ogólnoeuropejską kampanię promujemy aktywność fizyczną oraz zachęcamy do uprawiania sportu na co dzień. Z WĘGIERSKIEJ SZKOLNEJ FEDERACJI SPORTU otrzymaliśmy CERTYFIKAT, potwierdzający udział naszej szkoły w obchodach EUROPEJSKIEGO TYGODNIA(DNIA) SPORTU.

Fotorelacja w Galerii