logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

818957
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
671
1004
10537
22395
818957

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

01EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU 23-30.09.2019 zawitał również do naszej szkoły. W ramach realizowanego projektu Aktywne Szkoły Multisport, którego koordynatorem jest Barbara Chełmińska, tydzień spędziliśmy bardzo aktywnie. Odbyły się wyjścia na zawody sportowe- czwartki LA , turnieje piłki nożnej dziewcząt i chłopców klas V-VI oraz VII –VIII.

Uczniowie klas starszych wzięli udział w 2 rajdach rowerowych. Podczas przerw lekcyjnych, dzieci mogły korzystać z hali sportowej, czy też aktywnie spędzić czas na korytarzu. Również dzieci na świetlicy korzystały w pełni z aktywności ruchowej. Bawiły się w salce, a także na hali sportowej. Innowacyjne zajęcia wychowania fizycznego prowadzone przez nauczycieli, zachęcały do ruchu pod każdą postacią. Korzystaliśmy również z krytej pływalni oraz braliśmy udział w akcji sprzątania świata. Oj działo się działo!!!
Dzięki podjętym działaniom i włączeniu się w ogólnoeuropejską kampanię promujemy aktywność fizyczną oraz zachęcamy do uprawiania sportu na co dzień. Z WĘGIERSKIEJ SZKOLNEJ FEDERACJI SPORTU otrzymaliśmy CERTYFIKAT, potwierdzający udział naszej szkoły w obchodach EUROPEJSKIEGO TYGODNIA(DNIA) SPORTU.

 

Fotorelacja w Galerii