logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662305
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1308
1886
4977
23578
662305

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

IMG 1046Nasza szkoła brała udział w rozgrywkach mistrzostw powiatu ciechanowskiego w piłce nożnej w kategorii dzieci. W zawodach brało udział 13 szkół z powiatu. W półfinale nasza szkoła  wygrała 4:0 z Opinogórą.

W finale SP 7 wygraliśmy 4:0 ze Szkołą Podstawowa nr 6. Jesteśmy mistrzami powiatu ciechanowskiego w piłce nożnej.

IMG 1039

 

IMG 1046

 

IMG 1074