Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

IMG 1046Nasza szkoła brała udział w rozgrywkach mistrzostw powiatu ciechanowskiego w piłce nożnej w kategorii dzieci. W zawodach brało udział 13 szkół z powiatu. W półfinale nasza szkoła  wygrała 4:0 z Opinogórą.

W finale SP 7 wygraliśmy 4:0 ze Szkołą Podstawowa nr 6. Jesteśmy mistrzami powiatu ciechanowskiego w piłce nożnej.