logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

818936
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
650
1004
10516
22374
818936

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

20190923 121225Dnia 23.09.2019 odbyły się Mistrzostwa Powiatu dziewcząt w piłce nożnej klas VII-VIII. W turnieju wzięło udział aż 7 zespołów ze szkół podstawowych: SP5, SP6 i SP7 Ciechanów, Sońsk, Opinogóra, Gołymin i Młock. Mecze rozgrywane były na boisku Orlik w SP 3. Dziewczęta przygotowane przez Barbarę Chełmińską ostatecznie zajęły czwarte miejsce w Powiecie. Gratulacje dla wszystkich piłkarek!!!

 

Fotorelacja w Galerii