Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

20190923 121225Dnia 23.09.2019 odbyły się Mistrzostwa Powiatu dziewcząt w piłce nożnej klas VII-VIII. W turnieju wzięło udział aż 7 zespołów ze szkół podstawowych: SP5, SP6 i SP7 Ciechanów, Sońsk, Opinogóra, Gołymin i Młock. Mecze rozgrywane były na boisku Orlik w SP 3. Dziewczęta przygotowane przez Barbarę Chełmińską ostatecznie zajęły czwarte miejsce w Powiecie. Gratulacje dla wszystkich piłkarek!!!

Fotorelacja w Galerii