logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

819023
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
737
1004
10603
22461
819023

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

zdję 7Sprzątanie Świata - Polska 2019 ph."Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!" I MY w tym roku posprzątaliśmy Swój kawałek Polski! Uczniowie wielu klas naszej szkoły wraz ze swoimi wychowawcami i nauczycielami, przyłączyło się do wspólnego działania na rzecz poszanowania środowiska w ramach 26. edycji Akcji Sprzątanie Świata - Polska 2019 ph. "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!". W piątek, 20 września br., w godzinach lekcyjnych, zainicjowaliśmy sprzątanie najbliższego otoczenia wokół szkoły (kl. I a, b, c, II a, III ai, b, c) i w jej pobliżu (kl. V b, VI a, b, di, ei, VII ai, b, ci, di, VIII a, b, c), tak żeby objąć akcją jak największy teren, zgodnie z potrzebami lokalnego środowiska.

Uczniowie otrzymali jednorazowe rękawiczki oraz worki na śmieci, dostarczone z Urzędu Miasta. Podczas godzin wychowawczych, zajęć w kręgu, przyrody, biologii i geografii nauczyciele zachęcali do podejmowania działań, dzięki którym uczniowie nauczą się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i będą stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami.
Natomiast w sobotę, 21 września, zachęceni przez pana Krzysztofa Kosińskiego, Prezydenta Miasta Ciechnaów i dyrekcję Szkoły, uczniowie klasy VII b i VIII a, członkowie Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody, utworzyli drużynę i aktywnie włączyli się w działania proekologiczne w ogólnomiejskiej szerokiej odsłonie "Sprzątania Świata". Wcześniej, opiekun SK LOP, pani Małgorzata Nowakowska, zgłosiła reprezentację do koordynatora akcji - Fundacji Łydynia. Drużyna wyszukała zanieczyszczone miejsce, i uprzątnęła cenny przyrodniczo teren publiczny - Park im. Marii Konopnickiej, położony w Zespole Przyrodniczo-Krajobrazowym "Dolina Rzeki Łydynia". Następnie uczniowie wzięli udział w rodzinnym pikniku edukacyjno-ekologicznym na błoniach obok Zamku Książąt Mazowieckich, podczas którego, o godzinie 15.00 odbyło się podsumowanie i finał Akcji.
Pamiętajmy również, że ważna, jak nieśmiecenie i sprzątanie jest - zmiana - naszych indywidualnych
Wszystkim Uczestnikom Akcji dziękujemy za społeczną i proekologiczną postawę!
Mamy nadzieję, że zaangażowanie Szkoły przełoży się na skuteczność i szeroki wymiar Akcji, co z pewnością zaowocuje efektami ekologicznymi i edukacyjnymi, na czym nam wszystkim bardzo zależy.

 

Fotorelacja w Galerii