Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

zdję 7Sprzątanie Świata - Polska 2019 ph."Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!" I MY w tym roku posprzątaliśmy Swój kawałek Polski! Uczniowie wielu klas naszej szkoły wraz ze swoimi wychowawcami i nauczycielami, przyłączyło się do wspólnego działania na rzecz poszanowania środowiska w ramach 26. edycji Akcji Sprzątanie Świata - Polska 2019 ph. "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!". W piątek, 20 września br., w godzinach lekcyjnych, zainicjowaliśmy sprzątanie najbliższego otoczenia wokół szkoły (kl. I a, b, c, II a, III ai, b, c) i w jej pobliżu (kl. V b, VI a, b, di, ei, VII ai, b, ci, di, VIII a, b, c), tak żeby objąć akcją jak największy teren, zgodnie z potrzebami lokalnego środowiska.

Uczniowie otrzymali jednorazowe rękawiczki oraz worki na śmieci, dostarczone z Urzędu Miasta. Podczas godzin wychowawczych, zajęć w kręgu, przyrody, biologii i geografii nauczyciele zachęcali do podejmowania działań, dzięki którym uczniowie nauczą się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i będą stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami.
Natomiast w sobotę, 21 września, zachęceni przez pana Krzysztofa Kosińskiego, Prezydenta Miasta Ciechnaów i dyrekcję Szkoły, uczniowie klasy VII b i VIII a, członkowie Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody, utworzyli drużynę i aktywnie włączyli się w działania proekologiczne w ogólnomiejskiej szerokiej odsłonie "Sprzątania Świata". Wcześniej, opiekun SK LOP, pani Małgorzata Nowakowska, zgłosiła reprezentację do koordynatora akcji - Fundacji Łydynia. Drużyna wyszukała zanieczyszczone miejsce, i uprzątnęła cenny przyrodniczo teren publiczny - Park im. Marii Konopnickiej, położony w Zespole Przyrodniczo-Krajobrazowym "Dolina Rzeki Łydynia". Następnie uczniowie wzięli udział w rodzinnym pikniku edukacyjno-ekologicznym na błoniach obok Zamku Książąt Mazowieckich, podczas którego, o godzinie 15.00 odbyło się podsumowanie i finał Akcji.
Pamiętajmy również, że ważna, jak nieśmiecenie i sprzątanie jest - zmiana - naszych indywidualnych
Wszystkim Uczestnikom Akcji dziękujemy za społeczną i proekologiczną postawę!
Mamy nadzieję, że zaangażowanie Szkoły przełoży się na skuteczność i szeroki wymiar Akcji, co z pewnością zaowocuje efektami ekologicznymi i edukacyjnymi, na czym nam wszystkim bardzo zależy.

Fotorelacja w Galerii