Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

20190917 134554II EDYCJA CZWARTKÓW LA również za nami. We wtorek  17.09 reprezentacja szkoły składająca się zarówno z dziewcząt jak i chłopców wyruszyła na bicie własnych rekordów lekkoatletycznych. Tym razem wystartowali również chłopcy z najmłodszej kategorii wiekowej.

Startujący mieli do wyboru jedną konkurencję biegową :   60 m, 300 m lub dziewczęta 600 m , chłopcy 1000 oraz jedną konkurencję techniczną: skok w dal lub rzut piłeczką palantową. Worek medali powędrował znowu do uczniów naszej szkoły. Rocznik 2009 przygotował p. Krzysztof Truszczyński zaś roczniki 2007, 2008 p. Barbara Chełmińska i p. Arkadiusz Chełmiński. Poniżej wyniki na podium:

WYNIKI

Fotorelacja w Galerii