logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662290
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1293
1886
4962
23563
662290

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

20190917 134554II EDYCJA CZWARTKÓW LA również za nami. We wtorek  17.09 reprezentacja szkoły składająca się zarówno z dziewcząt jak i chłopców wyruszyła na bicie własnych rekordów lekkoatletycznych. Tym razem wystartowali również chłopcy z najmłodszej kategorii wiekowej.

Startujący mieli do wyboru jedną konkurencję biegową :   60 m, 300 m lub dziewczęta 600 m , chłopcy 1000 oraz jedną konkurencję techniczną: skok w dal lub rzut piłeczką palantową. Worek medali powędrował znowu do uczniów naszej szkoły. Rocznik 2009 przygotował p. Krzysztof Truszczyński zaś roczniki 2007, 2008 p. Barbara Chełmińska i p. Arkadiusz Chełmiński. Poniżej wyniki na podium:

 

WYNIKI

 

Fotorelacja w Galerii