logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662195
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1198
1886
4867
23468
662195

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

20190915 102904W niedzielę 15.09.2019 liczna grupa dziewcząt przygotowana przez Barbarę Chełmińską reprezentowała szkołę podczas Ciechanowskiego Święta Biegania. Uczestnicy klas I-IV zmierzyli się z dystansem 400 metrów zaś klasy V-VIII miały do pokonania 800 metrów. Cieszy fakt, iż swoje pociechy na trasie dopingowały całe Rodziny. Brawo WY!!!

Najmłodsza nasza uczestniczka Lidia Moczarska z klasy I C zajęła w swojej kategorii II miejsce. Również na podium, zajmując 2 miejsce stanęła Maja Kołpaczyńska rocznik 2008 uzyskując bardzo dobry czas 3,14. Miejsce 3 przypadło w udziale Weronice Rogalskiej, 4 miejsce zajęła Oliwia Silska zaś 5 Weronika Kownacka. Najlepszy czas wśród dziewcząt wybiegała Magdalena Przytarska rocznik 2006, uzyskując na mecie wynik 2,46 (poprawiając swój czas z poprzedniego roku 2,58). Również na podium w tej samej kategorii wiekowej zajmując 3 miejsce stanęła Aleksandra Lewandowska , uzyskując czas 3,14. Wśród chłopców bardzo dobry czas w biegu na 800 metrów osiągnął Szymon Grzywiński 2,51, stojąc tym samym na I miejscu podium. Najstarszą grupę wiekową rocznik 2005 na podium-3 miejsce – reprezentowała Daria Kownacka. Niewiele do podium zabrakło również kolejnemu reprezentantowi naszej szkoły. Aleksander Przytarski rocznik 2009 zajął 4 miejsce.
Nie można pominąć również pozostałych uczestników, którzy dzielnie walczyli z kolejnymi metrami na bieżni. Szkołę reprezentowały również: Kinga Grabowska, Julia Wysocka, Zuzia Kuśmierkiewicz, Wiktoria Kołakowska, Zosia Nicman, Oliwia Moczarska, Ala Bastkowska, Amelia Tańska, Weronika Chilarzewska, Maja Szafrańska i Asia Wardziak.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję i do kolejnego startu!!!

 

Fotorelacja w galerii!!