Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

20190915 102904W niedzielę 15.09.2019 liczna grupa dziewcząt przygotowana przez Barbarę Chełmińską reprezentowała szkołę podczas Ciechanowskiego Święta Biegania. Uczestnicy klas I-IV zmierzyli się z dystansem 400 metrów zaś klasy V-VIII miały do pokonania 800 metrów. Cieszy fakt, iż swoje pociechy na trasie dopingowały całe Rodziny. Brawo WY!!!

Najmłodsza nasza uczestniczka Lidia Moczarska z klasy I C zajęła w swojej kategorii II miejsce. Również na podium, zajmując 2 miejsce stanęła Maja Kołpaczyńska rocznik 2008 uzyskując bardzo dobry czas 3,14. Miejsce 3 przypadło w udziale Weronice Rogalskiej, 4 miejsce zajęła Oliwia Silska zaś 5 Weronika Kownacka. Najlepszy czas wśród dziewcząt wybiegała Magdalena Przytarska rocznik 2006, uzyskując na mecie wynik 2,46 (poprawiając swój czas z poprzedniego roku 2,58). Również na podium w tej samej kategorii wiekowej zajmując 3 miejsce stanęła Aleksandra Lewandowska , uzyskując czas 3,14. Wśród chłopców bardzo dobry czas w biegu na 800 metrów osiągnął Szymon Grzywiński 2,51, stojąc tym samym na I miejscu podium. Najstarszą grupę wiekową rocznik 2005 na podium-3 miejsce – reprezentowała Daria Kownacka. Niewiele do podium zabrakło również kolejnemu reprezentantowi naszej szkoły. Aleksander Przytarski rocznik 2009 zajął 4 miejsce.
Nie można pominąć również pozostałych uczestników, którzy dzielnie walczyli z kolejnymi metrami na bieżni. Szkołę reprezentowały również: Kinga Grabowska, Julia Wysocka, Zuzia Kuśmierkiewicz, Wiktoria Kołakowska, Zosia Nicman, Oliwia Moczarska, Ala Bastkowska, Amelia Tańska, Weronika Chilarzewska, Maja Szafrańska i Asia Wardziak.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję i do kolejnego startu!!!

Fotorelacja w galerii!!