logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662252
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1255
1886
4924
23525
662252

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

bddszdjęcie1Wraz z początkiem roku szkolnego droga do i ze szkoły jest stałym elementem w życiu dziecka. Dorośli zadbali o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Stałym elementem działań w ramach ogólnopolskiej akcji informacjo-edukacyjnej pn. "Bezpieczna droga do szkoły", są spotkania policjantów z dziećmi.

13 września br. do dzieci z oddziałów przedszkolnych 0 a i O b przybyła, z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, Pani policjantka. Widok policyjnego munduru wśród dzieci wywołał sporo emocji. Tematem przewodnim spotkania były bezpieczna droga do i ze szkoły. Przedszkolaki chętnie i aktywnie uczestniczyli w spotkaniu. Uważnie słuchali o obowiązujących zasadach bezpiecznego zachowania i poruszania się po drodze, w tym przechodzenia przez przejście dla pieszych. Pani policjantka wskazała najbardziej niebezpieczne miejsca w rejonie szkoły i przypomniała o potrzebie noszenia elementów odblaskowych. Dzieci miały też okazję przećwiczyć poznane wiadomości podczas zajęć podsumowujących spotkanie. Akcję informacjo-edukacyjną w Szkole poprzedziły działania kontrolno-prewencyjne, których celem było czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem w ruchu drogowym w rejonie naszej Szkoły w początkowym okresie nauki. Policyjne patrole, pełniące służbę, zwracały uwagę na nieprawidłowe zachowania uczestników ruchu drogowego zarówno kierujących, jak i pieszych. Przypominały i uświadamiały kierującym pojazdami o zachowaniu ostrożności w pobliżu szkoły na przejściach dla pieszych. Dziękujemy za spotkanie.

 

bddszdjęcie1

 

 

bddszdjęcie2

 

bddszdjęcie3

 

bddszdjęcie4