Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

bddszdjęcie1Wraz z początkiem roku szkolnego droga do i ze szkoły jest stałym elementem w życiu dziecka. Dorośli zadbali o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Stałym elementem działań w ramach ogólnopolskiej akcji informacjo-edukacyjnej pn. "Bezpieczna droga do szkoły", są spotkania policjantów z dziećmi.

13 września br. do dzieci z oddziałów przedszkolnych 0 a i O b przybyła, z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, Pani policjantka. Widok policyjnego munduru wśród dzieci wywołał sporo emocji. Tematem przewodnim spotkania były bezpieczna droga do i ze szkoły. Przedszkolaki chętnie i aktywnie uczestniczyli w spotkaniu. Uważnie słuchali o obowiązujących zasadach bezpiecznego zachowania i poruszania się po drodze, w tym przechodzenia przez przejście dla pieszych. Pani policjantka wskazała najbardziej niebezpieczne miejsca w rejonie szkoły i przypomniała o potrzebie noszenia elementów odblaskowych. Dzieci miały też okazję przećwiczyć poznane wiadomości podczas zajęć podsumowujących spotkanie. Akcję informacjo-edukacyjną w Szkole poprzedziły działania kontrolno-prewencyjne, których celem było czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem w ruchu drogowym w rejonie naszej Szkoły w początkowym okresie nauki. Policyjne patrole, pełniące służbę, zwracały uwagę na nieprawidłowe zachowania uczestników ruchu drogowego zarówno kierujących, jak i pieszych. Przypominały i uświadamiały kierującym pojazdami o zachowaniu ostrożności w pobliżu szkoły na przejściach dla pieszych. Dziękujemy za spotkanie.

bddszdjęcie1

bddszdjęcie2